Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Venezuela (VEN)

Flag VEN
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
11er IRT Academia Jose Gregorio Rodriguez 1 Hours 34 Min.
2Torneo Escolar UEE Tomas Ramon Jimenez, Primaria, Municipio Guaicaipuro Los Teques 1 Hours 50 Min.
3Torneo Escolar UEE Tomas Ramon Jimenez, Media, Municipio Guaicaipuro Los Teques 2 Hours 14 Min.
4Campeonato Estadal Junior y Cadetes Asoajedrene 2022 Sub-18 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 10 Hours
5Campeonato Estadal Junior y Cadetes Asoajedrene 2022 Sub-16 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 10 Hours
6Campeonato Estadal Junior y Cadetes Asoajedrene 2022 Sub-16 Femenino CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 14 Hours 1 Min.
7TORNEO ABIERTO IRT RAPIDO "MENTES BRILLANTES" EN TURMERO, EDO. ARAGUA DOMINGO 5 DE JUNIO 1 Days 12 Hours
8IV Valida de Ajedrez Amateur. 06 de Junio de 2022. Contacto: 0424 424 90 67. Inf www.MateEnUno.com 2 Days 14 Hours
9Campeonato Estadal Escolar ZENE 2022 Sub-14 Masculino 2 Days 20 Hours
10Campeonato Estadal Escolar ZENE 2022 Sub-14 Femenino 2 Days 20 Hours
11XIII RRTAM Blitz Roque Pinto 24 de mayo 2022 (Final) 3 Days 11 Hours
12I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022U 8 Abs. Sistema Suizo - Categoria U8 Absoluto 4 Days 3 Hours
13I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Sistema Suizo - Categoria U10 Absoluto 4 Days 3 Hours
14I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Sistema Suizo-Categoria U14 Absoluto 4 Days 3 Hours
15Campeonato Estadal Infantil Asoajedrene 2022 Sub-14 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 5 Days 15 Hours
16Campeonato Estadal Infantil Asoajedrene 2022 Sub-12 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 5 Days 15 Hours
17Campeonato Estadal Infantil Asoajedrene 2022 Sub-10 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 5 Days 15 Hours
18IRT Blitz Copa CM Samid Escalona 5 Days 15 Hours
19CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 14 MASCULINO 21 Y 22 DE MAYO 5 Days 16 Hours
20Campeonato Estadal Infantil Categorias Sub 8 y Sub 10 5 Days 17 Hours
21CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 10 ABSOLUTO 21 Y 22 DE MAYO 5 Days 17 Hours
22CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 12 ABSOLUTO 21 Y 22 DE MAYO 5 Days 17 Hours
23Campeonato Estadal Cadete y Junior 5 Days 18 Hours
24II Chequeo Nacional Preselección Olimpica Absoluto 5 Days 19 Hours
25Campeonato Estadal Infantil Categorias: Sub 12 y 14 5 Days 19 Hours
26CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 14 FEMENINO 21 Y 22 DE MAYO 5 Days 20 Hours
27CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 8 ABSOLUTO 21 Y 22 DE MAYO 5 Days 22 Hours
28II Chequeo Nacional Preselección Olimpica Femenino 6 Days 11 Hours
29Campeonato Estadal Sub 14, Sub 16 y Sub 18 7 Days 14 Hours
30Campeonato Estadal Infantil Categorias: Sub 12 7 Days 14 Hours
31Torneo de Ajedrez Rapido Cortometraje Hora de inicio 13:00 - Inscripcion 2$ Premiacion 25$ - 15$ - 10$ 7 Days 17 Hours
32I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Sistema Suizo/ Categoria U12F-U14F 8 Days 3 Hours
33I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Inscripcion Bs 25,00 / Ficha Estadal 25,00 / AlojamientoOpcional 12,50 8 Days 3 Hours
34XII RRTAM Blitz Roque Pinto 19 de mayo 2022 (Final) 8 Days 3 Hours
35Campeonato Estadal Cadete y Junior de AsoAjedrez Carabobo. 21 y 22 de Mayo Contacto: 0424.424.9067 8 Days 6 Hours
36CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 21 Y 22 DE MAYO 8 Days 10 Hours
37IRT HIBRIDO POR EQUIPO DE LAS AMERICAS 1400 9 Days 20 Hours
38I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Inscripcion Bs 25,00 / Ficha Estadal 25,00 / AlojamientoOpcional 12,50 10 Days 9 Hours
39IRT HIBRIDO POR EQUIPO DE LAS AMERICAS OPEN 10 Days 10 Hours
4013er. IRT Rápido UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 10 Days 18 Hours
41IRT Suizo Sub 1600 Cattleya mossiae Roque Pinto mayo 2022 Club Hispano Los Teques 12 Days 12 Hours
42IRT Blitz Cattleya mossiae Roque Pinto mayo 2022 Club Hispano Los Teques 12 Days 12 Hours
43Campeonato Estadal Infantil Carabobo 2022. Categorias: Sub 8, 10, 12 y 14 Mensajeria: Tlf. 0424.424.9067 E-mail: asoajedrezcarabobo@gmail.com 12 Days 19 Hours
44Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Quinto Grado* 13 Days 16 Hours
45Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Sexto Grado* 13 Days 16 Hours
46Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Cuarto Grado* 13 Days 16 Hours
47Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Primer Grado* 13 Days 16 Hours
48Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Segundo Grado* 13 Days 16 Hours
49Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Bachillerato* 13 Days 16 Hours
50Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Tercer Grado* 13 Days 16 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use