Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Turkey (TUR)

Flag TUR
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
12021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 10 Hours 57 Min.
22021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 10 Hours 58 Min.
32021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 10 Hours 58 Min.
42021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 10 Hours 58 Min.
52021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 11 Hours 6 Min.
62021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 11 Hours 13 Min.
72021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 11 Hours 18 Min.
82021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 11 Hours 35 Min.
92021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 11 Hours 41 Min.
102021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 11 Hours 50 Min.
11Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 12 Hours 44 Min.
12Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 12 Hours 46 Min.
13Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 12 Hours 46 Min.
14Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 12 Hours 46 Min.
15YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 1 Days 8 Hours
162020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 1 Days 16 Hours
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 1 Days 18 Hours
18OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 2 Days 2 Hours
19OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 2 Days 2 Hours
20CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 2 Days 6 Hours
21şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 2 Days 6 Hours
222021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 2 Days 10 Hours
232021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 Days 11 Hours
242021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 2 Days 11 Hours
252021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 Days 11 Hours
262021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 2 Days 11 Hours
272021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 2 Days 11 Hours
28CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 2 Days 11 Hours
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 Days 12 Hours
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 2 Days 12 Hours
31İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 2 Days 18 Hours
32İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 2 Days 18 Hours
33Konya Erkin Spor 1 3 Days 9 Hours
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 Days 16 Hours
352021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Days 17 Hours
362021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 Days 17 Hours
37BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 4 Days 5 Hours
38ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 4 Days 7 Hours
39TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 4 Days 7 Hours
40ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 4 Days 7 Hours
41TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 4 Days 8 Hours
42YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 4 Days 9 Hours
432021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 4 Days 9 Hours
44ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 4 Days 9 Hours
45ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 11 YAŞ GENEL 4 Days 9 Hours
46ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ KIZ 4 Days 9 Hours
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ GENEL 4 Days 9 Hours
48ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KIZ 4 Days 9 Hours
49ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ GENEL 4 Days 9 Hours
50ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ GENEL 4 Days 9 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use