Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Paraguay (PAR)

Flag PAR
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1I IRT Rapidas Peon Avanza 2022 3 Hours 32 Min.
2TORNEO DE AJEDREZ ACRÓPOLIS RODAS AREGUÁ 9 Hours 55 Min.
3 I IRT Blitz Peon Avanza 2022 1 Days 3 Hours
4ITT 100 Aniversario del Club Deportivo Sajonia 2022 10 Days 3 Hours
5TORNEO BLITZ "100 ANIVERSARIO CLUB DEPORTIVO DE PUERTO SAJONIA" Bolsa de Premios: GS. 4.000.000 - Domingo 8 de Mayo 15:00 hs. 10 Days 4 Hours
6CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 12 Days 17 Hours
7CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat A_2022 12 Days 17 Hours
8CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat B_2022 12 Days 17 Hours
9CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 15 Days 6 Hours
10I IRT CLASIFICATORIO "Homenaje a ROSA BRITEZ" SPORTIVO ITENO Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 20 Days 13 Hours
111er Torneo Círculo Pirayuense de Ajedrez 35 Days 2 Hours
12 III IRT Clasificatorio_Semifinales Campeonato Nacional_2022 35 Days 4 Hours
13Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+10 35 Days 22 Hours
14Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Blitz 5+0 35 Days 22 Hours
15Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+2 35 Days 22 Hours
16Torneo Blitz por Semana Santa del Club Deportivo Sajonia 35 Days 23 Hours
17Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 42 Days 2 Hours
18Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 42 Days 3 Hours
19Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 42 Days 3 Hours
20Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 42 Days 3 Hours
21Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 42 Days 4 Hours
22Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 42 Days 4 Hours
23Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 BLITZ 42 Days 23 Hours
24Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 BLITZ 42 Days 23 Hours
25Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 BLITZ 42 Days 23 Hours
26Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 42 Days 23 Hours
27Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 BLITZ 43 Days
28Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 BLITZ 43 Days
29Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 43 Days 11 Hours
303° ANIVERSARIO DEL PORVENIR GUAIREÑO 51 Days 23 Hours
31II IRT CLASIFICATORIO "Homenaje al Prof. Mirko Rojas" Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 58 Days 6 Hours
32TORNEO BLITZ DE DOMINGO 77 Days 5 Hours
33VIERNES DE AJEDREZ 2 86 Days 2 Hours
34TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ AL AIRE LIBRE 89 Days 4 Hours
35TORNEO DESEMPATE ITA 93 Days 3 Hours
36TORNEO "EL CORTIJO" YPAKARAI - SAN BERNARDINO 133 Days 9 Hours
37TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO BULEVAR 136 Days
38Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria A 2021 146 Days 2 Hours
39Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria B y C 2021 159 Days 16 Hours
40Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Juvenil 2021 161 Days 6 Hours
41Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Infantil 2021 161 Days 13 Hours
42TORNEO INTERNO SPORTIVO ITEÑO - PIZZERÍA 1950 - ITÁ - PY 168 Days 6 Hours
43Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto 169 Days 5 Hours
44Semifinal Absoluta 2020-2021 182 Days 3 Hours
45Semifinal Femenina 2020-2021 182 Days 11 Hours
46FINAL ABS BLITZ 2021 183 Days 1 Hours
47FINAL FEM BLITZ 2021 183 Days 1 Hours
48Torneo Club Peon Avanza Blitz 13.11.2021 190 Days 4 Hours
49Encuentro de Confraternidad Club Peon Avanza vs Dionisio Chess 190 Days 5 Hours
50Clasificatorio Blitz 2020-2021 190 Days 11 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use