Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Montenegro (MNE)

Flag MNE
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1"Festival mira 2022" 3 Hours 8 Min.
2GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 19 Hours 8 Min.
3GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 19 Hours 15 Min.
4IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 19 Hours 28 Min.
5FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 20 Hours 32 Min.
6European School Chess Cup 2022 1 Days 17 Hours
7Montenegro Team Cup 2022 3 Days 1 Hours
8Sahom protiv zaborava Mojkovac 2022 4 Days
9Ekipno prvenstvo osnovnih škola Sjeverne regije( I-VI razred) - 2022. 4 Days 20 Hours
10Ekipno prvenstvo osnovnih škola( I-VI razred),Pljevlja-2022. 4 Days 20 Hours
11Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 5 Days 23 Hours
12Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 8 Days 5 Hours
13Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 8 Days 19 Hours
14Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 8 Days 19 Hours
15Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 9 Days 20 Hours
16Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 9 Days 20 Hours
17Open turnir "Buducnost" 10 Days 20 Hours
18Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 10 Days 20 Hours
19Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 10 Days 20 Hours
20EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 10 Days 22 Hours
21Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 12 Days
22Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 12 Days
23Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 12 Days
24Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 13 Days 18 Hours
25Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 17 Days 2 Hours
263. Trofej "Hejdara Alijeva" 17 Days 21 Hours
2717 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 19 Days
2827. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 22 Days 21 Hours
2927. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 22 Days 22 Hours
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 22 Days 22 Hours
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 23 Days 5 Hours
3227. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 24 Days 23 Hours
3327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 24 Days 23 Hours
3427. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 24 Days 23 Hours
3527. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 25 Days
36Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 30 Days 4 Hours
37Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 30 Days 4 Hours
38Rapid turnir "Zeta 01-2022" 32 Days 17 Hours
39Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 38 Days 2 Hours
4029 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 39 Days 23 Hours
41Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 40 Days 1 Hours
42Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 40 Days 1 Hours
43Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 40 Days 1 Hours
4427. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 45 Days 23 Hours
4527. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 45 Days 23 Hours
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 46 Days
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 46 Days
4827. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 46 Days
4927. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U12 46 Days
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U08 46 Days
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use