Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Mexico (MEX)

Flag MEX
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Vector Blitz 2022 1 Hours 10 Min.
2Torneo relampago 25 mayo 2022 Club Cuauhtemoc 11 Hours 42 Min.
3Universiada Nacional 2022 Ajedrez Clásico Varonil 11 Hours 46 Min.
4Universiada Nacional 2022 Ajedrez Clásico Femenil 12 Hours 26 Min.
5IRT PEDRO ESCOBEDO INSCRITOS 16 Hours 37 Min.
62do TORNEO IRT QUERETARO GRUPO A 16 Hours 39 Min.
7Torneo Suizo Individual Hibrido Amateur Construajedrez - U1300 20 Hours 9 Min.
8Torneo Suizo Individual Hibrido Amateur Construajedrez - U1700 20 Hours 43 Min.
9Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 17 1 Days 12 Hours
10Torneo Cerrado de Talentos FENAMAC Femenil 1 Days 12 Hours
11REGIONAL DE AJEDREZ COORDINACION ZONA COSTA 2022 1 Days 13 Hours
12Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 11 1 Days 20 Hours
13Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 13 1 Days 20 Hours
14Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 15 1 Days 20 Hours
15Torneo Interno Primaria Hispano 6B 2 Days
162o Clasico Nikaili Hidalgo 2 Days
17I Maratón de Ajedrez Playa del Carmen Rapid 2 Days 1 Hours
18I Maratón de Ajedrez Playa del Carmen Blitz 2 Days 1 Hours
19Torneo Cerrado de Talentos FENAMAC Varonil 2 Days 18 Hours
20PROYECTO ACADEMIA DE AJEDREZ 2 Days 18 Hours
21TPA - Torneos Profesionales de Ajedrez 2 Days 20 Hours
22TORNEO RITMO DE OLIMPIADA (JUEGOS CONADE) BLITZ 3+2 3 Days
231er Torneo de Ajedrez del "día de la Marina" 3 Days 2 Hours
24SUPERLIGA CHESSMASTER 2022 (U2000) 3 Days 12 Hours
25Torneo Estatal de Ajedrez Fiestas de Magdalena 2022 Categorìa ABIERTA 3 Days 14 Hours
261er. Torneo Internacional por Invitacion "Ciudad de Cordoba" 3 Days 14 Hours
27Torneo Estatal de Ajedrez Fiestas de Magdalena 2022 Categorìa AFICIONADOS Y PREPARATORIA 3 Days 14 Hours
28Torneo Estatal de Ajedrez Fiestas de Magdalena 2022 Categorìa PRIMARIA ALTA (Cuarto, Quinto y Sexto) 3 Days 15 Hours
29Torneo Estatal de Ajedrez Fiestas de Magdalena 2022 Categorìa SECUNDARIA 3 Days 15 Hours
30Torneo Rapido Cuauhtemoc Mayo -1700 Grupo 2 3 Days 16 Hours
31Torneo Rapido Cuauhtemoc Mayo -1700 Grupo 1 3 Days 16 Hours
322DO FIDE CLÁSICO ACADFAC NIKAILI MI FLORENTINO GARMENDEZ 3 Days 16 Hours
332DO FIDE CLÁSICO ACADFAC NIKAILI GM MARCEL SISNIEGA 3 Days 16 Hours
34Torneo Estatal de Ajedrez Fiestas de Magdalena 2022 Categorìa PRIMARIA BAJA (Primero, Segundo y Tercero) 3 Days 17 Hours
352DO FIDE CLÁSICO ACADFAC NIKAILI MN RAUL ROSAS 3 Days 17 Hours
36Valle 415 Libre 3 Days 17 Hours
37Valle 415 Juvenil 2001- 3 Days 18 Hours
38Torneo Rapido Cuauhtemoc Mayo Libre 3 Days 18 Hours
393er Torneo Clásico Peoneros 2022 3 Days 19 Hours
40Torneo de Ajedrez Torneo de Fogueo "Más Rápido" 3 Days 19 Hours
41TORNEO RITMO DE OLIMPIADA NACIONAL 25+ 5 3 Days 19 Hours
42TORNEO RITMO DE OLIMPIADA NACIONAL (JUEGOS CONADE) 3 Days 19 Hours
43Blitz Chessland Academy 3 Days 19 Hours
44Valle 415 Infantil 2011- 3 Days 20 Hours
45Torneo Rapido Cuauhtemoc Mayo 3 Days 23 Hours
46TORNEO DE AJEDREZ BLITZ AGUDEZA DE INGENIO Y ESPARCIMIENTO 4 Days
47III Torneo Blitz de la Academia Mexicana de Ajedrez A.C. Día del Niño 4 Days 2 Hours
48Torneo Blitz de Guardianes de Caissa 4 Days 12 Hours
493er Torneo Clásico Peoneros 2022 4 Days 12 Hours
50Primer torneo IPN Tlaxcala 2022 presencial. 4 Days 13 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use