Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Šaha Ceturtdiena -2022-XV 26.05.2022. 2 Minutes
2Rīgas Katoļu ģimnāzijas atklātais turnīrs 27.05.2022. līdz 2.sp.kl. 1 Hours 17 Min.
3 Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 28.05.2022. 4 Hours 30 Min.
4Klasifikācijas turnīrs 2.sp.kl.27.-29.05.2022. 7 Hours 44 Min.
5Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-12 19 Hours 38 Min.
6Limbažu šaha pulciņa turnírs Bandinieka sapnis 2022. 23 Hours 30 Min.
7Rēzeknes atklātais senioru čempionāts (04.06.2022) 1 Days 10 Hours
8"Rēzekne-2022", 5.posms (28.05.) 1 Days 10 Hours
924 IM A.Vitolin's blitz memorial-2022 1 Days 12 Hours
10Saulkrasti rapid chess championship 2022 Latvian master Janis Klavins memorial 1 Days 12 Hours
11I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Bughouse 1 Days 20 Hours
12I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz A 1 Days 20 Hours
13I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz B 1 Days 20 Hours
14I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid A 1 Days 20 Hours
15I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid B 1 Days 20 Hours
16Trenera Aivara Stašāna 1. piemiņas kauss 16.-17.07.2022. 2 Days 9 Hours
17Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. A grupa 2 Days 9 Hours
18Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-III posms 03.-05.06.2022. 2 Days 10 Hours
19Victory pub blics-2022 07.06.2022. 2 Days 10 Hours
20Šaha Ceturtdiena -2022-XVIII 30.06.2022. 2 Days 10 Hours
21Šaha Ceturtdiena -2022-XVII 09.06.2022. 2 Days 10 Hours
22Šaha Ceturtdiena -2022-XVI 02.06.2022. 2 Days 10 Hours
23Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-10 2 Days 21 Hours
24Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-14 3 Days 5 Hours
25Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-08 3 Days 5 Hours
26Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-08 3 Days 5 Hours
27Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-14 3 Days 5 Hours
28Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-16 3 Days 5 Hours
29Latvijas 2022. gada čempionāts blicā Mežezers 03.07. 3 Days 7 Hours
30 Mezezers Open Rapid-2022 02.07. 3 Days 7 Hours
31Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. B grupa 3 Days 8 Hours
32 Dobeles atklātais Ceriņu šaha turnīrs 2022 3 Days 8 Hours
33Tukums District Open Rapid Chess Championship 2022 3 Days 9 Hours
34Atklātais klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 4 Days
35Atklātais klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 4 Days
36XV Šaha lietus 4 Days 1 Hours
37Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", A turnīrs 4 Days 3 Hours
38Atklātais klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 4 Days 4 Hours
39Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", B,C turnīrs 4 Days 4 Hours
40SELL Student games chess 5 Days 4 Hours
41Liepajas atklatais komandu cempionats 2022 5 Days 23 Hours
42Šaha Ceturtdiena -2022-XIV 19.05.2022. 6 Days 21 Hours
43Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (10. - 12. klase) 8 Days 22 Hours
44Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/zēni) 9 Days 20 Hours
45Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/meitenes) 9 Days 20 Hours
46Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/zēni) 9 Days 20 Hours
47Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/meitenes) 9 Days 20 Hours
48Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Zviedru šaha turnīrs 11 Days 22 Hours
49Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Dice Chess turnīrs 12 Days 3 Hours
506th Sigulda District schoolchildren chess tournament 14.05.2022. 12 Days 3 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use