Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Tbilisi Open B11 Ch 11 Hours 21 Min.
2Tbilisi Open B13 Ch 11 Hours 28 Min.
3Tbilisi Open B9 Ch 11 Hours 52 Min.
4Tbilisi Open G13 Ch 11 Hours 55 Min.
5V თანრიგი 12 Hours 19 Min.
6საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 12 Hours 28 Min.
7საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 12 Hours 28 Min.
8საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 12 Hours 29 Min.
9Tbilisi Open G11 Ch 13 Hours 27 Min.
10Tbilisi Open G9 Ch 13 Hours 35 Min.
11საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Hours 42 Min.
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Hours 44 Min.
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Hours 50 Min.
14V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 16 Hours 59 Min.
15III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Hours 10 Min.
16IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Hours 21 Min.
17Blitz 1 Days 12 Hours
1815th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 2 Days 16 Hours
19III თანრიგი 7 Days 14 Hours
20III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 7 Days 16 Hours
21IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 7 Days 16 Hours
22საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 7 Days 16 Hours
23საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 7 Days 16 Hours
24V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 7 Days 17 Hours
25GEO B-16 Ch 2022 8 Days 10 Hours
26GEO G-16 Ch 2022 8 Days 11 Hours
27GEO B-10 Ch 2022 8 Days 11 Hours
28GEO G-10 Ch 2022 8 Days 11 Hours
29Qualifying tournament for 5 rank 9 Days 16 Hours
30Blitz tournament Under 18 year 10 Days 11 Hours
31ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 14 Days 12 Hours
32IV თანრიგი 14 Days 13 Hours
33ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 14 Days 13 Hours
34ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 14 Days 13 Hours
35V თანრიგი 14 Days 14 Hours
36საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 14 Days 16 Hours
37საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 14 Days 16 Hours
38 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 14 Days 16 Hours
39V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 14 Days 17 Hours
40 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 14 Days 17 Hours
41ბლიცი 7 მაისი 15 Days 13 Hours
42Tbilisi U7 Ch Boys 18 Days 14 Hours
43Tbilisi U7 Ch Girls 18 Days 14 Hours
44ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 18 Days 17 Hours
45ლანჩხუთი-2022 8 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 18 Days 17 Hours
46ლანჩხუთი-2022 10 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 18 Days 17 Hours
47ვახტანგიანა - ნონას თასი 19 Days 12 Hours
48III თანრიგი 21 Days 10 Hours
49IV თანრიგი 21 Days 13 Hours
50V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 21 Days 16 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use