Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1V თანრიგი 2 Hours 13 Min.
2აჭარის ღია ჩემპიონატი შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა შორის 3 Hours 3 Min.
3IV თანრიგი 6 Hours 22 Min.
4თანრიგი 7 Hours 25 Min.
5გრანპრი - 2 7 Hours 33 Min.
6V თანრიგი 8 Hours 32 Min.
7საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2021 8 და 10 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 1 Days 4 Hours
8GEO B-20 Ch 2021 'Kakhi Chigogidze Cup' 3 Days 2 Hours
9GEO G-20 Ch 2021 'Kakhi Chigogidze Cup' 3 Days 2 Hours
10IV თანრიგი 3 Days 10 Hours
11ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ელვისებურ ჭადრაკში 5 Days 3 Hours
12ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკები 5 Days 7 Hours
13ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 7 წლამდე ჭაბუკები 6 Days
14ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 7 წლამდე გოგონები 6 Days
15ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ღია ტურნირი 6 Days
16V თანრიგი 7 Days 4 Hours
17IV თანრიგი 7 Days 6 Hours
18გრანპრი - 1 7 Days 6 Hours
19V თანრიგი 7 Days 7 Hours
20III თანრიგი 14 Days 3 Hours
21V თანრიგი 14 Days 6 Hours
22IV თანრიგი 14 Days 6 Hours
23V თანრიგი 14 Days 7 Hours
24IV თანრიგი 21 Days 4 Hours
25V თანრიგი 21 Days 6 Hours
26IV თანრიგი 21 Days 7 Hours
27V თანრიგი 21 Days 7 Hours
28III თანრიგი 21 Days 9 Hours
29V თანრიგი 21 Days 9 Hours
30ფოთის ღია საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "შემოდგომა - 2021" 23 Days 1 Hours
31Bukhuti Gurgenidze B-12 Cup (Rapid) 25 Days 2 Hours
32Bukhuti Gurgenidze B-10 Cup (Rapid) 25 Days 2 Hours
33Bukhuti Gurgenidze B-8 Cup (Rapid) 25 Days 2 Hours
34Bukhuti Gurgenidze G-12 Cup (Rapid) 25 Days 4 Hours
35Bukhuti Gurgenidze G-10 Cup (Rapid) 25 Days 4 Hours
36Bukhuti Gurgenidze G-8 Cup (Rapid) 25 Days 4 Hours
37III თანრიგი 28 Days 7 Hours
38V თანრიგი 28 Days 7 Hours
39IV თანრიგი 28 Days 8 Hours
403 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 35 Days 7 Hours
414 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 35 Days 7 Hours
42კროკო მასტერსი 36 Days 2 Hours
43 Al.Bokuchava Cup G-16 - 2021 37 Days 2 Hours
44 Al.Bokuchava Cup B-16 - 2021 37 Days 2 Hours
45სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი -2021 ფინალი - გუნდური პირველობა 42 Days 1 Hours
46III თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 42 Days 5 Hours
47IV თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 42 Days 6 Hours
48V თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 42 Days 7 Hours
49სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი-2021 ფინალი - პირადი პირველობა 43 Days 3 Hours
50IV თანრიგი 49 Days 6 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use