Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Spain (ESP)

Flag ESP
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1XIX Torneo Corpus de Ajedrez 2022 - Campeonato de Canarias de Ajedrez Relámpago (partidas 3’+2’’) 2 Minutes
2XIX Open Internacional de La Antilla / VII Memorial Florencio García Millán 17 Minutes
3I Open Internacional Vera de Mar - La Antilla (Huelva) 19 Minutes
4III Torneo Internacional Blitz Gran Canaria Online 2022 20 Minutes
5Play Magnus Group x Louro 2022 33 Minutes
6VIII TORNEO IES JANDULA -TORNEO SOCIAL CLUB JANDULA ANDUJAR 41 Minutes
7Campeonato de Canarias Sub16 2022 1 Hours 23 Min.
8Campeonato de Canarias Sub12 2022 1 Hours 24 Min.
9Open Fires i Festes de Primavera Manacor 2022 1 Hours 39 Min.
10II Circuito Ajedrez CA Utebo San Lamberto Asador La Torre 1 Hours 42 Min.
11Torneo Internacional Sub 2300 Ciudad de Baza.282195 2 Hours 23 Min.
12I Memorial José María Campos Fernández 2 Hours 25 Min.
13Open Internacional Rotary Club Ifach y Club Ajedrez Calp 2022 2 Hours 32 Min.
14Open Internacional Teulada 2022 (19 de junio) 2 Hours 33 Min.
15TORNEO XXVI OPEN DE AJEDREZ FERIA DE SAN JOSÉ 29 de mayo de 2022 2 Hours 43 Min.
16IX Open Ajedrez Mármol Olula del Río 2022 3 Hours 4 Min.
17I Abierto de Ajedrez Clásico Sub 2200 “Villa de Zahara” 3 Hours 53 Min.
18III Abierto de Ajedrez Rápido "VILLA DE ZAHARA" 4 Hours 17 Min.
19XXI Open Internacional "Villa de Vicar" Cto Provincial Activo 4 Hours 34 Min.
20Torneig Escacs L´Alcúdia de Crespins Sub-16 y Sub-12 4 Hours 52 Min.
21XXV Torneig Aleví d'Escacs XXIII Mes de l'Esport - Alaquàs 4 Hours 53 Min.
22XXV Torneig Cadet d'Escacs XXIII Mes de l'Esport - Alaquàs 5 Hours
23III Elllobregat Open Chess Grupo A 5 Hours 11 Min.
24Torneo Blitz Online Femenino Memorial Vera Menchik 2022 5 Hours 55 Min.
25Torneo Internacional Memorial Enrique Rojas Mengual - Ajedrez Tajamar 2022 - GRUPO-2 Desde 1800 (ELO FIDE) - Formulario: https://forms.gle/yYHEmUQ1LxzZLu2D8 6 Hours 17 Min.
26Torneo Internacional Memorial Enrique Rojas Mengual - Ajedrez Tajamar 2022 - GRUPO-1 Desde 1800 (ELO FIDE) - Formulario: https://forms.gle/yYHEmUQ1LxzZLu2D8 6 Hours 17 Min.
27XV Open de Ajedrez Villa de Pilas, IX Memorial José Manuel Gavira Márquez 6 Hours 31 Min.
28IX Torneo CAZATALENTOS Ajedrez El Olivar 2022 SUB10 6 Hours 34 Min.
29IX Torneo CAZATALENTOS Ajedrez El Olivar 2022 SUB8 6 Hours 35 Min.
30XX TORNEO DEL PARQUE DELICIAS 2022 grupo ADULTOS 7 Hours 33 Min.
31XX TORNEO DEL PARQUE DELICIAS 2022 grupo SUB12 7 Hours 33 Min.
32I International Chess Festival Colonia de Sant Jordi - Open Amateur U1800 7 Hours 34 Min.
33I International Chess Festival Colonia de Sant Jordi - Open U2400 7 Hours 35 Min.
34I Torneo Internacional de Ajedrez de Villarejo de Salvanes 7 Hours 39 Min.
35 Open internacional LLucmajor 2022 (288281) 8 Hours 31 Min.
36SUB-8, 24 H D 45º EDICIÓN, AJEDREZ ESTEPONA 2022 10 Hours 5 Min.
37Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Segunda B (Event Code ) 13 Hours 52 Min.
38Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Segunda A (Event Code ) 13 Hours 53 Min.
39Torneo Ajedrez Nocturno Robin-Chess 16 Hours 8 Min.
40V ABIERTO INFANTIL BARRIO SANTA ISABEL Sub 10 16 Hours 21 Min.
41V ABIERTO INFANTIL BARRIO SANTA ISABEL Sub 8 16 Hours 22 Min.
42Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Primera A (Event Code ) 16 Hours 52 Min.
43Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Primera B (Event Code ) 16 Hours 52 Min.
44Relámpago Chiqui "Día del Club" 16 Hours 57 Min.
45XV TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ AYUNTAMIENTO DE UTEBO 16 Hours 58 Min.
46Relámpago Absoluto "Día del Club" 17 Hours
47XXVII Social Ruy Lopez Chiclana 2022 17 Hours 42 Min.
48III Torneo de Ajedrez Escolar Villajunco Sub18 18 Hours 15 Min.
49XV TORNEO DE AJEDREZ UNED GUADALAJARA 18 Hours 15 Min.
50III Torneo de Ajedrez Escolar Villajunco Sub13 18 Hours 17 Min.
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use