Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Cuba (CUB)

Flag CUB
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Sub Zonal Provincial 1ra Cat LHA 2 Days 10 Hours
2Moncada 2022 7 Days 19 Hours
3Marcelo Salado 2022 7 Days 19 Hours
4Villa Yayabo 2022 7 Days 19 Hours
5Rogelio Ortega Blitz - Elite 8 Days 5 Hours
6Rogelio Ortega Blitz - Premier 8 Days 6 Hours
7Rogelio Ortega Blitz - Desarrrollo 8 Days 10 Hours
8Nacional Juvenil Masculino 2022 9 Days 10 Hours
9Nacional Juvenil Femenino 2022 9 Days 10 Hours
10II Tope Amistoso Paul Morphy in Memoriam Rapidas 10 Days 2 Hours
11Provincial 7-8 Por Equipos La Habana CUB 15 Days 10 Hours
12Provincial 11-12 Por Equipos La Habana CUB 15 Days 10 Hours
13Provincial 9-10 Por Equipos La Habana CUB 15 Days 10 Hours
14Confraterindad Latino Americana 2022 28 Days 1 Hours
15Confraterindad Latino Americana - Blitz 2022 35 Days 2 Hours
16I Tope Amistoso Paul Morphy in Memoriam Rapidas 37 Days 10 Hours
17XVIII Juegos deportivos interfacultades Mella 2022 BLITZ 38 Days 6 Hours
18Provincial 13-15 Playa, La Habana CUB 44 Days 7 Hours
19EL CAUTO 46 Days 12 Hours
20Tomas Jimenez 2022 47 Days 6 Hours
21Guillermo Garcia 29th (Open) 57 Days 9 Hours
22Guillermo Garcia 29th (Mixto) 57 Days 10 Hours
23Guillermo Garcia 29th (Elite) 57 Days 10 Hours
24Guillermo Garcia 29th (Premier) 57 Days 10 Hours
25Guillermo Garcia 29th Sub-16 59 Days 5 Hours
26Guillermo Garcia 29th Sub-12 59 Days 5 Hours
27Internacional (Blitz) Ajeduni 2022 64 Days
28Internacional por Equipos Ajeduni 2022 67 Days 23 Hours
29LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Premier - 2022 68 Days 1 Hours
3055 Capablanca in Memoriam - Open 2022 La Habana CUB 68 Days 2 Hours
31LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2022 68 Days 2 Hours
3255 Capablanca in Memoriam - Senior La Habana CUB 68 Days 4 Hours
33Buscando un Capablanca 2022 (Sub-16) 68 Days 7 Hours
34Buscando un Capablanca 2022 (Sub-12) 68 Days 8 Hours
35Final Provincial Juvenil LHA 87 Days 3 Hours
36Memorial 9 de Abril 2022 (A) 91 Days 11 Hours
37Memorial 9 de Abril Open 91 Days 11 Hours
38Memorial 9 de Abril 2022 (B) 91 Days 11 Hours
39Memorial 9 de Abril 2022 (C) 91 Days 11 Hours
40Maria Teresa Mora Blitz 2022 99 Days 1 Hours
41Maria Teresa Mora por Equipos 99 Days 3 Hours
42Maria Teresa Mora - Blitz Desarrollo 99 Days 11 Hours
43Final Provincial Escolar LHA 100 Days 2 Hours
44Atenas de Cuba 2022 (Elite) 102 Days 6 Hours
45Torneo Atenas de Cuba 102 Days 7 Hours
46Maria Teresa Mora Abierto JUVENIL 108 Days 4 Hours
47Campeonato Nacional Absoluto 2022 112 Days 10 Hours
48Campeonato Nacional Discapacitados Cuba 2022 122 Days 8 Hours
49Campeonato Nacional Absoluto Blitz Cuba 2022 123 Days 2 Hours
50Gilberto Garcia Blitz - Equipos 126 Days 10 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use