Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Juegos Comunales Santa Ana 2022 10 Hours 43 Min.
2U12 Bronstein 2022 (289533) 1 Days 11 Hours
3Abierto Bronstein 2022 (289532) 1 Days 11 Hours
4II Fogueo Selecciones Mayores 2 Days 10 Hours
5I Fogueo Selecciones Mayores 2 Days 10 Hours
6Torneo Blitz Girasoles 2 Julio 2022 4 Days 9 Hours
7Segundo Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 6 Days 7 Hours
8Primer Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 6 Days 11 Hours
9Clasificatorio Terceras EDUFI 8 Days
10Clasificatorio Cuartas EDUFI 8 Days
11TORNEO BARBARENO 2022 RANDALL BALMACEDA IN MEMORIAM (288727) 9 Days 12 Hours
12Blitz club Omar Dengo 11 Days 8 Hours
13Open: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
14U16 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
15U10 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
16U14 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
17U12 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
18U14 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
19U10 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
20U16 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
21U12 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 11 Days 8 Hours
22I Torneo Institucional Anastasio Alfaro 15 Days 10 Hours
23I Torneo Institucional Anastasio Alfaro (C) 15 Days 11 Hours
24Regional San José Central B Abierto 19 Days 11 Hours
25Regional San José Central E Abierto 19 Days 11 Hours
26Regional San José Central B Femenino 19 Days 11 Hours
27Regional San José Central D Abierto 19 Days 11 Hours
28Regional San José Central C Abierto 19 Days 11 Hours
29Regional San José Central A Femenino 19 Days 11 Hours
30Regional San José Central A Abierto 19 Days 11 Hours
31I Fecha: Clasificatorio del Campeonato Nacional ADAES 2022 20 Days 12 Hours
32Regional San José Central C Femenino 20 Days 13 Hours
33Torneo Nacional Clasificatorio 2da División Montes de Oca 24 Days 7 Hours
34Torneo Nacional Clasificatorio 3ra División Montes de Oca 24 Days 7 Hours
35Torneo Nacional Clasificatorio 4ta División Montes de Oca 24 Days 7 Hours
36I Chess With Coco Invitational 28 Days 3 Hours
37Juegos Distritales Escazú 2022 - Open 31 Days 1 Hours
38Juegos Distritales Escazú 2022 - U14 31 Days 2 Hours
39Torneo Universitario de Ajedrez Femenino CONARE 2022 32 Days 5 Hours
40Torneo Universitario de Ajedrez Masculino CONARE 2022 32 Days 5 Hours
41JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto 37 Days 9 Hours
42JDR Turrialba - ASOEDUFI A Abierto 37 Days 9 Hours
43JDETurrialba - ASOEDUFI A Femenino 37 Days 10 Hours
44JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto (Equipos) 37 Days 11 Hours
45JDETurrialba - ASOEDUFI A Abierto (Equipos) 37 Days 11 Hours
46Categoría D - Regional Penínsular 40 Days 8 Hours
47Categoría B - Regional Penínsular 40 Days 8 Hours
48Categoría A - Regional Penínsular 40 Days 8 Hours
49Categoría C - Regional Peninsular 40 Days 8 Hours
50JDETurrialba - ASOEDUFI D Femenino 40 Days 11 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use