Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Chile (CHI)

Flag CHI
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Intercarreras UOH 2 Hours 27 Min.
2TORNEO POR EQUIPOS IRT NATALICIO BERNARDO O’HIGGINS CHILLAN VIEJO 2022 SUB 2400 8 Hours 20 Min.
3CLUB DE AJEDREZ CHILE - XI Torneo Interclubes 2022 Sub 2400 1 Days 2 Hours
4TORNEO DE AJEDREZ COMUNAL SUB-14 CIUDAD ANTOFAGASTA CATEGORÍA VARONES 2 Days 1 Hours
5TORNEO DE AJEDREZ COMUNAL SUB-14 CIUDAD ANTOFAGASTA CATEGORIA DAMAS 2 Days 1 Hours
6INTERSEDES DUOC UC APERTURA 2022 2 Days 1 Hours
735ª Liga Chessmaster - Segunda Division Junio Julio 2022 2 Days 18 Hours
835ª Liga Chessmaster Junio - Julio 2022 2 Days 18 Hours
9Blitz CAB-CAPA 3 Days 5 Hours
1013° TORNEO ACTIVO CLUB FISCHER DE TALCA 3 Days 5 Hours
11CAB-CAPA 3 Days 6 Hours
12TORNEO AJEDREZ 31° ANIVERSARIO UCSC 2022 3 Days 11 Hours
13CLXI AREA 5 S10 - 02 de Julio 2022 4 Days 2 Hours
14CLXI AREA 5 S12 - 02 de Julio 2022 4 Days 2 Hours
15CLXI AREA 5 S14 - 02 de Julio 2022 4 Days 2 Hours
16CLXI AREA 5 S16 - 02 de Julio 2022 4 Days 2 Hours
17CLXI AREA 5 S18 - 02 de Julio 2022 4 Days 3 Hours
18CLXI AREA 5 Open - 02 de Julio 2022 4 Days 3 Hours
19CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Rapido 2 JULIO 2022 4 Days 4 Hours
20453° Mall Florida Center y 4a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 4 Days 4 Hours
21Torneo de Ajedrez por Equipos Ciudad de Pitrufquén 4 Days 6 Hours
22CONMEMORACION 228 AñOS DE LA CIUDAD DE CONSTITUCION - TORNEO AJEDREZ EN LA PERLA 4 Days 7 Hours
23TORNEO JUVENIL GANANDO ESPACIOS 4 Days 10 Hours
242da FECHA - LIGA DE AJEDREZ ESCOLAR BUIN 2022 - LAJEB Categoria Sub-14 4 Days 11 Hours
252da FECHA - LIGA DE AJEDREZ ESCOLAR BUIN 2022 - LAJEB Categoria Sub-18 4 Days 11 Hours
26CLXI AREA 5 S10 - 02 de Julio 2022 4 Days 23 Hours
27Torneo Open de Invierno Club de Ajedrez Osorno 2022 5 Days
28Listado Torneo Ganando Espacios (Club Mapuchess/INJUV) 5 Days 1 Hours
29CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz 01 julio 2022 5 Days 4 Hours
30Juguemos Ajedrez con el GM Cristóbal Henríquez 6 Days 5 Hours
31Torneo CODEBECH Mayo 2022 7 Days 2 Hours
32IRT JUNIO 2022 CLUB CHESS MAIPU 7 Days 3 Hours
33Torneo Club Mapuchess y Programa Vida Sana Torneo Rapido 10+5 7 Days 10 Hours
34JAQUE MATE: 1ER TORNEO DE AJEDREZ JUVENTUD ÑUñOA Sub 10 10 Days 7 Hours
35I Abierto IRT Sub 2400 Ovalle 2022 10 Days 7 Hours
36Torneo Blitz GM Cristóbal Henríquez Villagra 10 Days 10 Hours
37JAQUE MATE: 1ER TORNEO DE AJEDREZ JUVENTUD ÑUñOA Sub 14 10 Days 12 Hours
38452° Mall Florida Center y 3a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 11 Days 3 Hours
39Primer Torneo S18 Limache 2022 11 Days 3 Hours
40Primer Torneo OPEN Limache 2022 11 Days 3 Hours
41CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Rapido Open Junio 2022 COMENZAMOS A LAS 16:00 HRS!! 11 Days 4 Hours
42CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Rapido academia Junio 2022 11 Days 5 Hours
43TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 18 11 Days 6 Hours
44TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 14 11 Days 6 Hours
45TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 12 11 Days 6 Hours
46TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 10 11 Days 6 Hours
47TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 8 11 Days 6 Hours
48TORNEO BLITZ SOLIDARIO CLUB DE AJEDREZ VALDIVIA 11 Days 6 Hours
49III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-12 11 Days 11 Hours
50III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-18 11 Days 11 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use