Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Chile (CHI)

Flag CHI
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1SEMIFINAL CAMPEONATO DE CHILE 2021-2022 CLUB FISCHER DE TALCA 12 Hours 51 Min.
2Torneo Blitz Club de Ajedrez Concepcion 14 Hours 25 Min.
3Nacional de Ajedrez Juvenil de Chile 2022 Categoria Sub 20 Femenino 15 Hours 58 Min.
4Nacional de Ajedrez Juvenil de Chile 2022 Categoria Sub 20 Absoluto 15 Hours 59 Min.
5Mapuchess & Instituto Chileno de Ajedrez (Lista de jugadores selecionados) 20 Hours 3 Min.
6Semifinal Campeonato de Chile 2021-2022 Talca Club Talca El Eden 22 Hours 1 Min.
7BLITZ RECREATIVO 2 Days 19 Hours
8CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super rapido Academia Sub 18 3 Days 17 Hours
9torneo aniversario club de ajedrez ohiggins 5 Days 10 Hours
1019ª Edición Liga Blitz - EneFeb 2022 5 Days 11 Hours
11Liga Karpov - Ene Feb 2022 5 Days 12 Hours
1234ª Edición Liga Kasparov Chessmaster - EneFeb 2022 5 Days 12 Hours
13I Torneo Ranking Plaza de Armas 2022 5 Days 18 Hours
14I IRT CHANCO 2022 - RAPIDO - MÁS DE $ 1.300.000 CLP 5 Days 21 Hours
15CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super rapido Open 6 Days 15 Hours
16SEMIFINAL CAMPEONATO DE CHILE 2021 - 2022 - VALDIVIA - CLUB AJEDREZ PARA TODOS 7 Days 16 Hours
17I IRT CHANCO 2022 - RAPIDO - MÁS DE $ 1.300.000 CLP 8 Days 17 Hours
18SEMIFINAL CAMPEONATO DE CHILE 2021 - 2022 - SANTIAGO - CLUB AJEDREZ CHILE 12 Days 14 Hours
19“IRT Escaques de la Frontera 2022” 12 Days 15 Hours
20IRT FIDE SUB1800 Club Chess Viña Enero 2022 12 Days 16 Hours
21OCTAVO TORNEO ACTIVO CLUB FISCHER DE TALCA 12 Days 17 Hours
22IRT OPEN ESCAQUES DE LA FRONTERA 2022 12 Days 18 Hours
23Cuarto Torneo Jaque Mate al CoronaVirus 2021 13 Days 19 Hours
24Torneo Amistoso UAHC 2022 Torneo Suizo Individual 13 Days 22 Hours
2519ª Edición Liga Blitz Chessmaster - Ene-Feb 2022 19 Days 18 Hours
26CLUB CONCEPCIÓN Torneo Fin de Año 20 Days 23 Hours
27CLUB DE AJEDREZ CHILE - Blitz el Uuuultimo torneo del año!!!! 22 Days 14 Hours
28TORNEO POR CATEGORIAS CHESSMASTER - LIGA MENOR (NOV-DIC 2021) 25 Days 3 Hours
29TORNEO POR CATEGORIAS CHESSMASTER - LIGA MAYOR (NOV-DIC 2021) 25 Days 3 Hours
30Clasificatorio para Semifinales AJEFECH - Club Chess Viña 26 Days 14 Hours
31Torneo Sub 2200 Club Plaza de Armas 26 Days 18 Hours
32Liga Kasparov 2022 - 34ª Edicion (Ene Feb) 32 Days 8 Hours
33CLUB DE AJEDREZ CHILE - Rapido 18 de Diciembre 2021 34 Days 15 Hours
34Clasificatorio para Semifinales AJEFECH - Club La Calera 34 Days 15 Hours
35II Memorial Jaime Fuentealba Fischer 34 Days 18 Hours
36VII TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2021 34 Days 21 Hours
37CLUB DE AJEDREZ CHILE - Blitz 18 Diciembre 2021 35 Days 15 Hours
38Torneo Aniversario Club Ajedrez Cóndor de Pitrufquén EVENT CODE 272828 36 Days 8 Hours
39SEMIFINAL CAMPEONATO DE CHILE 2021 - 2022 - LOS ANGELES 39 Days 17 Hours
40TORNEO CLASIFICATORIO A SEMIFINAL CLUB FISCHER DE TALCA 40 Days 13 Hours
41Tercer Comple Chess 40 Days 13 Hours
42CLASIFICATORIA CAMPEONATO DE CHILE 2021 - 2022 - CLUB AJEDREZ RECOLETA 40 Days 18 Hours
43Clasificatorio Campeonato de Chile 2021-2022 " Valdivia Ajedrez para Todos " 40 Days 22 Hours
44CLUB DE AJEDREZ CHILE - Rapido 11 de Diciembre 2021 41 Days 15 Hours
45Clasificatorio para Semifinales AJEFECH - Club Quillota 41 Days 16 Hours
46TORNEO RAPIDAS REACTIVANDO EL AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA 41 Days 16 Hours
47III TORNEO INFANTIL REACTIVANDO EL AJEDREZ REGION DE ANTOFAGASTA CATEGORÍA SUB-18 41 Days 23 Hours
48III TORNEO INFANTIL REACTIVANDO EL AJEDREZ REGION DE ANTOFAGASTA CATEGORÍA SUB-12 41 Days 23 Hours
49III TORNEO INFANTIL REACTIVANDO EL AJEDREZ REGION DE ANTOFAGASTA CATEGORÍA SUB-8 41 Days 23 Hours
50III TORNEO INFANTIL REACTIVANDO EL AJEDREZ REGION DE ANTOFAGASTA CATEGORÍA SUB-10 41 Days 23 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use