Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1VI OBERT ACTIU D'ESCACS "CIUTAT D'AMPOSTA" Memorial Joan Machado (288483) 5 Hours 2 Min.
2FINAL A 8 DE LA LLIGA SUB 12 2022 6 Hours 28 Min.
3XVIII Obert Escacs Actius - Vila de Santa Coloma de Queralt (287809) 6 Hours 49 Min.
4I Memorial Enric Farré (286789-286793-286798) 8 Hours 22 Min.
516è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR 9 Hours
6VII Torneig Obert Escacs Actius E.Escac Mat Martorell 282771 Circuit Catala 9 Hours 19 Min.
7Interempresas 2022 9 Hours 42 Min.
8Obert Escacs Primavera de Vic 2022 (289015) 10 Hours 2 Min.
9II Llinars International Chess Open 2022 (288937) 12 Hours 4 Min.
10XVI Open Ciutat de Sant Adria 2022 12 Hours 6 Min.
11II Tancats de Primavera de Figueres - Grup A 14 Hours 55 Min.
12XXII Open Internacional Escacs de Torredembarra 15 Hours 29 Min.
13Campionat de Catalunya Veterans 2022 Mes 50 286719 15 Hours 38 Min.
14II Tancats de Primavera de Figueres - Grup C 16 Hours 12 Min.
15XLI Campionat per equips - Festa major Mollerussa 2022 (ID FCE 4121) 16 Hours 13 Min.
16II Tancats de Primavera de Figueres - Grup B 16 Hours 36 Min.
17II Tancats de Primavera de Figueres - Grup D 18 Hours 24 Min.
1840a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS - ESCACS BENJAMI (2012-13) E.I. PI DEL BURGAR C/. Josep Vidal i Llecha,1 REUS 19 Hours 25 Min.
19XI OBERT CIUTAT DE L'HOSPITALET-JAKE MEM.PONCE 289985-289986 1 Days 6 Hours
20MEMORIAL CALBET-2022 GRUP B 1 Days 7 Hours
21MEMORIAL CALBET-2022 GRUP A 1 Days 7 Hours
22XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - VII Memorial Josep Paredes 1 Days 8 Hours
23XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup B - VII Memorial Josep Paredes 1 Days 8 Hours
24XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup A - VII Memorial Josep Paredes 1 Days 8 Hours
25IV Obert de Tarragona Terres del Sud 2022 (286995) 1 Days 8 Hours
26TORNEIG INTERNACIONAL ESCACS ACTIU DE BAGA "CAL BATISTA" (281659) 1 Days 10 Hours
27IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC 1 Days 10 Hours
28IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC Off 1 Days 11 Hours
29IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD Off 1 Days 11 Hours
30IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU OFF 1 Days 11 Hours
31IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD 1 Days 11 Hours
32IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU 1 Days 11 Hours
33XXIV MEMORIAL IGOR H. FLOREZ 1 Days 13 Hours
34Tancats de Primavera Escacs Comtal Club 2022 Grup MC. id- 286668 Grup MC 1 Days 15 Hours
351er. Torneig ràpides Sant Ramon 1 Days 15 Hours
36Tancats de Primavera Escacs Comtal Club 2022 Grup MC. id- 286667 Grup B 1 Days 16 Hours
37XVIII Torneig Actiu Sant Martí 2022 1 Days 16 Hours
38Torneig de ràpides Festa Major de Bellcaire 2022 1 Days 16 Hours
39XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup B (event code 283602) 1 Days 16 Hours
40XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup A (event code 283601) 1 Days 16 Hours
41Obert Internacional Sant Adria de Besos, Grup "A"286581 1 Days 16 Hours
42IV Obert Internacional Sant Adria de Besos, Grup "B" 286582 1 Days 16 Hours
43Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup B 289986 1 Days 16 Hours
44Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup A 289985 1 Days 16 Hours
45Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 1 Days 17 Hours
46XII Memorial Josep Lorente 2 Days 7 Hours
471er Obert Tres Peons U1700 2 Days 7 Hours
48XIII Obert de Primavera La Lira 2022 (287764-287765-287768) 3 Days 5 Hours
49V Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 3 Days 14 Hours
50Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 3 Days 15 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use