Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
13ª Jornada Circuit EnroCA'T 2021 - Torregrossa 47 Minutes
2IX Torneig Nadalenc Solidari Senior Grup B 57 Minutes
3IX Torneig Nadalenc Solidari Canalla Grup A 1 Hours 2 Min.
4I ACTIU INTERNACIONAL CIUTAT DEL PRAT 2 Hours 16 Min.
5V Obert Ciutat Amposta Memorial Joan Machado code 271909 3 Hours 6 Min.
6Decennals + 1 Valls (274270) 3 Hours 9 Min.
7IV Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 (271547) 4 Hours 1 Min.
8Sub12-Gerunda 5 Hours 12 Min.
9Obert Escacs de Canovelles Cap Any 2022 (271549) 7 Hours 43 Min.
10IX CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2021 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 2on Torneig 1 Days 1 Hours
11IX CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2021 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 1er Torneig 1 Days 2 Hours
12Torneig de Nadal 2021 1 Days 3 Hours
13SOCIAL LLIGA 2022 - EEBCN 1 Days 11 Hours
14Torneig Infantil de la Marató de TV3 - Grup NO FEDERATS - 9/1/2022 2 Days 2 Hours
15I TORNEO BLITZ NAVIDAD PEON NEGRO 2 Days 2 Hours
16Torneig Infantil de la Marató de TV3 - Grup FEDERATS - 9/1/2022 2 Days 2 Hours
17XI Nadalenc Gerunda 2 Days 9 Hours
18XI Obert de Nadal Ciutat de Figueres 2022 3 Days 2 Hours
19Festival Escacs Calldetenes 2021 - Tancat (272492) 4 Days 3 Hours
20VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 16 4 Days 5 Hours
21VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 12 4 Days 5 Hours
22VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 8 4 Days 5 Hours
23VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 10 4 Days 5 Hours
24TERRITORIAL ABSOLUT DE GIRONA 2021 (267045) 4 Days 9 Hours
25Festival Escacs Calldetenes 2021 - Obert (272493) 5 Days 1 Hours
26XLIII Open Internacional Barbera del Valles "B" 5 Days 1 Hours
27VI Obert d'escacs actius Memorial Jesús Martín 5 Days 3 Hours
28Social Tres Peons 2022 (272500) 5 Days 4 Hours
29Sub10 6 Days 4 Hours
30Sub12 6 Days 4 Hours
31II Open Fortia 6 Days 5 Hours
32Torneig Escolar Riudoms 2021 6 Days 5 Hours
33Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup II (274271) 6 Days 11 Hours
34Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup I (267536) 6 Days 11 Hours
35TOTS ELS NENS JUGUEM !!! PONTS SUB8 6 Days 16 Hours
36XXXII Social Cornella C.E. 2021 Semi Standard 7 Days
37Individual Tarragona Absolut 2021 Grup B (268217) 7 Days 3 Hours
38Individual Tarragona Absolut 2021 Grup A (268216) 7 Days 4 Hours
39Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup B (268227) 7 Days 4 Hours
40PRIMER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCAC DE BARCELONA GRUP DIMECRES 7 Days 4 Hours
41Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup D 7 Days 4 Hours
42Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup C 7 Days 4 Hours
43Individual Tarragona Absolut 2021 Grup C (268218) 7 Days 4 Hours
44PRIMER CAMPIONAT ESCOLA L'ARENAL DE LLEVANT 7 Days 5 Hours
45PRIMER CAMPIONAT ESCOLA LLORERS BARCELONA 7 Days 5 Hours
46PRIMER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS GRUP DIMARTS MANU 7 Days 5 Hours
47PRIMER CAMPIONAT ESCOLA CORAZONISTAS GRUP 1 7 Days 5 Hours
48TOTS ELS NENS JUGUEM !!! PONTS 7 Days 5 Hours
49PRIMER CAMPIONAT ESCOLA CORAZONISTAS GRUP 2 7 Days 5 Hours
50PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO 7 Days 5 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use