Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Bolivia (BOL)

Flag BOL
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Torneo IRT de ajedrez "Memorial Silvio Lozada Gutierrez (+)" 7 Hours 2 Min.
2GRAND PRIX NACIONAL DE AJEDREZ 2021-2022 - 2do TORNEO - SEDE: COCHABAMBA 1 Days 16 Hours
3TORNEO INFANTIL ANBA CBBA (SABADO 27 DE NOVIEMBRE) 2 Days 13 Hours
4JUEGOS DEPORTIVOS SIB-2021 3 Days 15 Hours
5JUEGOS DEPORTIVOS SIB 2021-DAMAS 4 Days 10 Hours
6Torneo Blitz ALFIL NEGRO 23 De Noviembre 6 Days 6 Hours
7 IRT ANIVERSARIO DE POTOSI 2021 8 Days 11 Hours
8IRT "179 Aniversario del Beni" 2021 8 Days 17 Hours
9TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ BUSSNESS COMPETITIVE ACADEMIC PRIMERA VERSION 9 Days 10 Hours
10Torneo IRT Aniversario de Potosi 10 Days 6 Hours
11TORNEO INFANTIL ANBA CBBA (SABADO 13 DE NOV) 16 Days 16 Hours
12Copa Bet Et Secundaria 17 Days 13 Hours
13Torneo Blitz 5 + 3 ALFIL NEGRO 9 De Noviembre 20 Days 6 Hours
14Torneo IRT de Ajedrez "Memorial Pepe Vargas" (+) 22 Days 12 Hours
15GRAND PRIX "FELICIDADES PUERTO SUAREZ" 2021 23 Days 9 Hours
16GRAND PRIX "FELICIDADES PUERTO SUAREZ" 2021 23 Days 9 Hours
17IRT BLITZ "Chuquiago Marka - Maravilla del Mundo" 23 Days 10 Hours
18TORNEO SOLIDARIO ANBA CBBA 2021 23 Days 15 Hours
191ER TORNEO DE AJEDREZ ESTUDIANTIL 2021 CATEGORÍA JUVENIL 25 Days 10 Hours
201ER TORNEO DE AJEDREZ ESTUDIANTIL 2021 CATEGORÍA INFANTIL 25 Days 11 Hours
21Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-16 Absoluto 29 Days 4 Hours
22Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-10 Femenino 29 Days 4 Hours
23Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-10 Absoluto 29 Days 4 Hours
24Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-16 Femenino 29 Days 11 Hours
25 Torneo Blitz ALFIL NEGRO 3 + 2 32 Days 5 Hours
26Torneo Blitz ALFIL NEGRO 26 De octubre 34 Days 5 Hours
27Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-18 Femenino 36 Days 12 Hours
28Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-18 Absoluto 36 Days 12 Hours
29Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-12 Absoluto 36 Days 12 Hours
30Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-12 Femenino 36 Days 13 Hours
31TODOS CONTRA TODOS IDA Y VUELTA 39 Days 6 Hours
32TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 16 COCHABAMBA 2021 39 Days 8 Hours
33TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 10 COCHABAMBA 2021 39 Days 8 Hours
34Torneo Blitz ALFIL NEGRO 19 De octubre 41 Days 6 Hours
35Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-14 Absoluto 43 Days 11 Hours
36Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-14 Femenino 43 Days 11 Hours
37Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-08 Absoluto 43 Days 12 Hours
38Campeonato Nacional Clasificatorio Sudamericano Sub-08 Femenino 43 Days 12 Hours
39IRT Blitz "El Poder de tus Brazos Oruro" 44 Days 8 Hours
40Clasificatorio al Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-16 Absoluto 2021 - La Paz 44 Days 9 Hours
41Clasificatorio al Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-16 Femenino 2021 - La Paz 44 Days 10 Hours
42Clasificatorio al Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-10 Absoluto 2021 - La Paz 44 Days 10 Hours
43Clasificatorio al Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-10 Femenino 2021 - La Paz 44 Days 10 Hours
44TORNEO BLITZ - ELITE 45 Days 6 Hours
45Blitz Kultur Cafe Berlin 48 Days 4 Hours
46Torneo Blitz ALFIL NEGRO 12 De octubre 48 Days 6 Hours
47Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 * 1er. Torneo - Sede: Tarija 50 Days 15 Hours
48TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 12 COCHABAMBA 51 Days 9 Hours
49Torneo Blitz ALFIL NEGRO 5 de octubre 55 Days 6 Hours
50 Torneo Blitz ALFIL NEGRO 3 + 2 58 Days 7 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use