Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Bolivia (BOL)

Flag BOL
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Prueba 16 Hours 10 Min.
2TORNEO PROMOCIONAL INFANTO JUVENIL ABSOLUTO DE AJEDREZ CATEGORIA INFANTIL 17 Hours 31 Min.
3TORNEO PROMOCIONAL INFANTO JUVENIL ABSOLUTO DE AJEDREZ CATEGORIA JUVENIL 17 Hours 45 Min.
4IRT "GARY KASPAROV" 19 Hours 9 Min.
5Final del Campeonato Nacional Mayores Absoluto - Bolivia 2022 1 Days 20 Hours
6Torneo IRT "Gambito de Dama" 2022 1 Days 21 Hours
7Final del Campeonato Nacional Mayores Femenino - Bolivia 2022 1 Days 21 Hours
8OLIMPIADA INTER CONDOMINIO - SEVILLA 2022 - DAMAS 1 Days 23 Hours
9IRT LLALLAGUA TIERRA DE ESTAÑO Potosi - Llallagua 2 Days
10TORNEO NACIONAL FEBODEC 2 Days 5 Hours
11IRT "48 Aniversario de la Asociación Tarijeña de Ajedrez" 2 Days 7 Hours
12Centro Cultural Torino - Larga Noche de Museos 2 Days 20 Hours
13Torneo Nacional FEBODEC 3 Days 5 Hours
141er Torneo Nacional Sub-20 Femenino Cochabamba 9 Days 1 Hours
151er Torneo Nacional Sub-20 Absoluto Cochabamba 9 Days 1 Hours
16Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Absoluto, Sub-14, Sub-16 10 Days 3 Hours
17Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Sub-10 Sub-12 10 Days 3 Hours
18Torneo Aniversario Sub-06 Sub-08 10 Days 3 Hours
19Torneo infantil 14 de mayo 10 Days 5 Hours
20IV Torneo de Ajedrez "IRT A.M.A.M. 2022" 16 Days
21Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 * 8vo. Torneo: Sede: Oruro * 16 Days 4 Hours
221er Torneo Solidario Rumbo a Uruguay ANBA Cochabamba 16 Days 23 Hours
23Torneo infantil 7 de mayo ANBA Cochabamba 17 Days 4 Hours
24Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 7mo Torneo Sede Sucre 22 Days 3 Hours
25TORNEO IRT BLITZ "MAX EUWE" 23 Days 18 Hours
26Torneo Infantil 30 de abril ANBA CBBA 24 Days 4 Hours
27TORNEO MULTIVERSE 25 Days 18 Hours
28Torneo Intercolegial Nacional Florida 2022 28 Days 4 Hours
29Torneo Departamental Abierta Sucre - Plaza 25 de Mayo 29 Days 22 Hours
30Torneo Departamental Sub -12 Sucre - Plaza 25 de Mayo 29 Days 23 Hours
311º Campeonato de Ajedrez IRT Híbrido - "Nuevos Horizontes" 2022 30 Days 1 Hours
323er. Torneo Nacional Categoria Sub-16 Femenino Sede Potosi 2022 30 Days 1 Hours
333er. Torneo Nacional Categoria Sub-10 Femenino Sede Potosi 2022 30 Days 1 Hours
343er. Torneo Nacional Categoria Sub-10 Absoluto Sede Potosi 2022 30 Days 2 Hours
353er. Torneo Nacional Categoria Sub-16 Absoluto Sede Potosi 2022 30 Days 2 Hours
36Campeonato de Ajedrez "Día Internacional del Libro" 31 Days 21 Hours
37IRT Cerrado "Anatoly Karpov" 34 Days 19 Hours
383er TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 10 COCHABAMBA 2022 37 Days
393er TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 16 COCHABAMBA 2022 37 Days
403er. Torneo Nacional Sub-18 Absoluto Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 37 Days
413er. Torneo Nacional Sub-18 Femenino Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 37 Days
423er. Torneo Nacional Sub-12 Absoluto Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 37 Days
433er. Torneo Nacional Sub-12 Femenino Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 37 Days 1 Hours
44IRT BLITZ HOMENAJE AL ANIVERSARIO DE ANBA BOLIVIA 41 Days 20 Hours
45IRT BLITZ HOMENAJE AL DIA DEL NIÑO (ANBA COCHABAMBA) 41 Days 23 Hours
462do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 10 Absoluto LA PAZ 44 Days 1 Hours
472do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 16 Femenino LA PAZ 44 Days 1 Hours
482do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 10 Femenino LA PAZ 44 Days 1 Hours
492do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 16 Absoluto LA PAZ 44 Days 1 Hours
50Torneo Infantil 45 Days 1 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use