Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
11iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. B-qrup Şirvan ş.UGİŞM 42 Minutes
21iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. A-qrup Şirvan ş.UGİŞM 43 Minutes
33 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May- Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.05.2022 saat 15:00 55 Minutes
4HİRŞDK: II dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 1 Hours 33 Min.
5HİRŞDK: III dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı)MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 1 Hours 33 Min.
6HİRŞDK: IV dərəcə(2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Hours 33 Min.
7HİRŞDK:sınaq (2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Hours 33 Min.
8Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Hours 34 Min.
9Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Hours 34 Min.
10Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Hours 34 Min.
1128 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazae 4 ve derecesiz) 1 Hours 41 Min.
1228 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar 2-3 derece) 1 Hours 42 Min.
1328 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar.Abdulov Orxan) 1 Hours 42 Min.
14Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 2 Hours 8 Min.
15Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 2 Hours 9 Min.
16Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 2 Hours 9 Min.
17"28 may May Müstəqillik günü" - nə həsr olunmuş Şahmat Turniri 2014-2015 oğlanlar 2 Hours 12 Min.
183 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 2 Hours 38 Min.
193 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 2 Hours 38 Min.
201 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O 14 2 Hours 49 Min.
211 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri G 14 2 Hours 49 Min.
221 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O12 2 Hours 49 Min.
231 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O 10 2 Hours 50 Min.
241 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri G 10 2 Hours 50 Min.
251 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O 8 2 Hours 50 Min.
261 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri G 8 2 Hours 51 Min.
2728 may Müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi B qrupu 3 Hours 55 Min.
28Fuad Jafarov memorium-2022 -open 6 Hours 26 Min.
2924July-01August İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of Grandmaster Vugar Gashimov “Vugar Gashimov Memorial – 2022” +99450 353 10 10 7 Hours 55 Min.
3028 May müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi 8 Hours 16 Min.
31Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 8 Hours 50 Min.
32 28 may Respublika Gününə həsr olunmuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- nin (Binəqədi f.) 28 - 30 may 2022 ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir- IV - dərəcə uğrunda 9 Hours 21 Min.
3328 may Respublika Gününə həsr olunmnuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- ( Binəqədi f. ) 28 - 30 may 2022 - ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir - III dərəcə uğrunda 9 Hours 21 Min.
34AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (10 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 13:00-DA 1 Days
35AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (8 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 11:00-DA 1 Days
36Şəhid ARƏSTƏ BAXIŞOVANIN xatirəsinə həsr olunmuş Xaçmaz,Quba,Qusar,Şabran və Siyəzən rayonlarını təmsil edən qızlar və qadınlar arasında ŞAHMAT turniri 1 Days 2 Hours
373 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 1 Days 3 Hours
383 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 1 Days 4 Hours
3928 may Respublika gününə həsr edilmiş təsnifat turniri 1 Days 4 Hours
4028 May Müsteqilik Gününə Həsr Olunmuş Təbib Kuboku Şahmat Turniri 1 Days 5 Hours
414 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 2 Days
424 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 2 Days
434 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 2 Days
44Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 2 Days 2 Hours
45Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 Days 22 Hours
46Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 3 Days 22 Hours
47Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 Days 22 Hours
48Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 2ci dərəcə 0503531010 3 Days 22 Hours
49Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 3 Days 22 Hours
50PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 4 Days 4 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use