Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Austria (AUT)

Flag AUT
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Offene Steirische Landesmeisterschaft im Blitzschach 33 Minutes
25. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe A 5 Hours 24 Min.
35. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe B 5 Hours 24 Min.
428. Feldbacher Int. Süd-Ost Blitzturnier 2022 am 27. August 2022 6 Hours 26 Min.
5Steirische Jugendschachrallye 2022 Gruppe B 17 Hours 18 Min.
6Steirische Jugendschachrallye 2022 Gruppe A 20 Hours 2 Min.
7International Chess Open Graz 2022 Group A 1 Days 21 Hours
8International Chess Open Graz 2022 Group C 1 Days 21 Hours
9IM Turnier Graz Mai 2022 3 Days 19 Hours
10Grazer U14 Mannschaftsmeisterschaft 4 Days 22 Hours
11Vereinsmeisterschaft der Grazer Schachgesellschaft 2022 5 Days 22 Hours
12International Chess Open Graz 2022 Group B 10 Days 3 Hours
13International Chess Open Graz 2022 Weekend 10 Days 16 Hours
14AUT STMK 2122 NORD 1. Klasse Enns/Palten 14 Days 16 Hours
15International Blitz Open Graz 2022 15 Days 21 Hours
16Steirische Jugendlandesmeisterschaft U10 2022 17 Days 22 Hours
17Landesentscheid Schülerliga Schach Mädchen 21 Days 3 Hours
1819. Schachopen Semriach - B Turnier 21 Days 18 Hours
1919. Schachopen Semriach - A Turnier 21 Days 18 Hours
20Obersteirische Blitzmeisterschaft 2022 Einzelturnier mit Teamwertung 24 Days 19 Hours
21Steirische Jugendlandesmeisterschaft U08 2022 31 Days 19 Hours
22Steirische Jugendlandesmeisterschaft U12 2022 31 Days 19 Hours
23Steirische Jugendlandesmeisterschaft U14 2022 31 Days 19 Hours
24Steirische Jugendlandesmeisterschaft U16/18 2022 31 Days 19 Hours
25Obersteirische Jugendeinzelmeisterschaft 2022 31 Days 19 Hours
26Obersteirische Jugendeinzelmeisterschaft Einsteiger ab Jg 2009 und weniger als 850 Elo 31 Days 19 Hours
27AUT STMK 2122 Steirische Landesliga 32 Days
28AUT STMK 2122 SUED 2. KLASSE SUEDWEST 32 Days
29AUT STMK 2122 SUED KREISLIGA 32 Days 7 Hours
30AUT STMK 2122 NORD Team 1. Klasse Mur/Mürz 32 Days 20 Hours
3126. Steirische Jugendschach-Olympiade Landesentscheid Schülerliga Oberstufe 34 Days 18 Hours
3226. Steirische Jugendschach-Olympiade Landesentscheid Schülerliga Unterstufe 34 Days 18 Hours
3326. Steirische Jugendschach-Olympiade Landesentscheid Schülerliga Volksschule 34 Days 18 Hours
34AUT STMK 2122 Graz 2.Klasse 38 Days
35AUT STMK 2122 Graz 3.Klasse 43 Days 15 Hours
36AUT STMK 2122 SUED 1. KLASSE OST 45 Days 22 Hours
37AUT STMK 2122 SUED 1. KLASSE SUEDWEST 46 Days 9 Hours
38HTL Leoben-Schachturnier 2022 48 Days 23 Hours
39AUT STMK 2122 NORD Obersteirische Liga 53 Days 16 Hours
40AUT STMK 2122 Graz Stadtliga 53 Days 18 Hours
41AUT STMK 2122 Graz 1.Klasse Oberes Play Off 53 Days 18 Hours
42AUT STMK 2122 Graz 1.Klasse Unteres Play Off 54 Days 23 Hours
43AUT STMK 2122 NORD 2. Klasse Mur/Mürz 60 Days 19 Hours
44Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U16 + U18 61 Days 22 Hours
45Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U14 73 Days 17 Hours
46Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U10 73 Days 22 Hours
47Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U12 74 Days 18 Hours
48Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U08 75 Days
49AUT STMK 2122 Graz 1.Klasse 77 Days 23 Hours
50Steirische Jugendblitzmeisterschaft 2022 81 Days 21 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use