Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Austria (AUT)

Flag AUT
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1tschaturanga Wintercup 2022 25 Minutes
2Test Sinlge Round Robin 27 Minutes
3Wiener Landesmeisterschaft U08/U10 3 Hours 28 Min.
4Wiener Landesmeisterschaft U12/U14 3 Hours 28 Min.
5Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 4 1 Days 18 Hours
6Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 3 1 Days 20 Hours
7IM Tournament Vienna 02/2022 2 Days 18 Hours
8Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 1. Klasse Süd 5 Days 20 Hours
9Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 3. Klasse 5 Days 21 Hours
10Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 1. Klasse Nord 5 Days 21 Hours
11Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 A-Liga 5 Days 21 Hours
12Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 2. Klasse Süd 12 Days 21 Hours
13Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 2. Klasse Nord 12 Days 21 Hours
14Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 B-Liga 12 Days 21 Hours
15Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 Landesliga 12 Days 21 Hours
16Wiener Kinderliga 2021/22 16 Days 22 Hours
17Test Team Swiss-System 17 Days 8 Hours
18Wiener Silvester Open 2021 A-Turnier 19 Days 21 Hours
19Wiener Silvester Open 2021 B-Turnier 19 Days 22 Hours
20tschaturanga Herbstcup 2021 Gruppe E 25 Days 6 Hours
21tschaturanga Herbstcup 2021 Gruppe D 25 Days 6 Hours
22Test Team Round robin 25 Days 10 Hours
23tschaturanga Herbstcup 2021 Gruppe C 32 Days 18 Hours
24tschaturanga Herbstcup 2021 Gruppe B 32 Days 18 Hours
25tschaturanga Herbstcup 2021 Gruppe A 32 Days 18 Hours
26Wiener Kinderschnellschach-LM 2021 U8-U14 33 Days 21 Hours
27Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Volksschule Vorrunde 1 40 Days 4 Hours
28Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Volksschule Vorrunde 2 40 Days 4 Hours
29Test Single Swiss-System 43 Days 15 Hours
30Test Single Swiss-System 47 Days 7 Hours
31Test Team Round robin 54 Days 23 Hours
32Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 2.Klasse Süd 63 Days 20 Hours
33Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 2.Klasse Nord 63 Days 20 Hours
34Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 C-Liga 63 Days 20 Hours
35Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 A-Liga 63 Days 20 Hours
36Test Sinlge Round Robin 65 Days 21 Hours
37POLGARSPRINGER Internes Qualifikationsturnier für Schülerliga Wien Unterstufe 65 Days 23 Hours
38Test Team Round robin 68 Days 21 Hours
392. Österreichische Betriebssport Veranstaltung Tauchschach 68 Days 22 Hours
40Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 3. Klasse 70 Days 16 Hours
41Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 1. Klasse 70 Days 16 Hours
42Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 B-Liga 70 Days 16 Hours
43Café el speta Beisl-Blitz 11/2021 70 Days 17 Hours
443. Österreichische Betriebssport Veranstaltung 70 Days 21 Hours
45Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 2 71 Days 17 Hours
46Test Single Swiss-System 72 Days 18 Hours
47Test Team Round robin 74 Days 5 Hours
48Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe II (Oberstufe) Vorrunde 76 Days 6 Hours
49Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Vorrunde 2 76 Days 6 Hours
50Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Vorrunde 1 76 Days 6 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use