Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ 1 Minutes
2Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 10 Minutes
3Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 29 Minutes
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 36 Minutes
5T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 1 Hours 13 Min.
6Անկախության օրվան նվիրված մրցաշար 2022թ, Նոր Հաճն խոշորացված համայնք 1 Hours 14 Min.
7T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 1 Hours 24 Min.
813th Annual K. Asrian Memorial 1 Hours 51 Min.
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2 Hours 32 Min.
1083nd Armenian Ch. SF 5 Hours 54 Min.
113-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Արմավիր/ 17 Hours 53 Min.
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 19 Hours 53 Min.
13ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 22 Hours 30 Min.
141-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 22 Hours 42 Min.
15Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 22 Hours 45 Min.
16ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 23 Hours 2 Min.
17Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 23 Hours 2 Min.
184-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 1 Days
194-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 1 Days 1 Hours
20RR Tournament with IM norm 1 Days 6 Hours
213 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 1 Days 19 Hours
22Մայիսի28-ին և մայիսյան հերոսամարտերին նվիրված մրցաշար/Ստեփանավան/ 1 Days 22 Hours
23Կենտրոն վարչական շրջանի հիմն․ դպրոցների բաց առաջնություն 1 Days 23 Hours
24Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 2 Days 20 Hours
25ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Քաջարան համայնք 3 Days
26Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիանի համայնք 3 Days 23 Hours
27Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ/Մեղրի/ 4 Days 2 Hours
28ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Կապան համայնք 4 Days 2 Hours
29Ավետիք Ղազարյանի հիշատակին նվիրված շախմատի բլից առաջնություն 4 Days 23 Hours
30Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 5 Days 3 Hours
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 5 Days 3 Hours
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 5 Days 20 Hours
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 6 Days
34Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 6 Days 7 Hours
35Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 6 Days 18 Hours
36Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 6 Days 21 Hours
37Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 6 Days 22 Hours
38ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 6 Days 23 Hours
391-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 6 Days 23 Hours
40Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 7 Days 3 Hours
41Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 7 Days 3 Hours
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 7 Days 21 Hours
43Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 8 Days 3 Hours
44Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 8 Days 18 Hours
45Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 8 Days 23 Hours
46Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 9 Days 3 Hours
47Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 9 Days 22 Hours
48Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 10 Days 3 Hours
49Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 Days 4 Hours
50ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 Days 18 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use