Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Venezuela (VEN)

Flag VEN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Campeonato Estadal Junior y Cadetes Asoajedrene 2022 Sub-18 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 7 ժամ 20 րոպե
2Campeonato Estadal Junior y Cadetes Asoajedrene 2022 Sub-16 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 7 ժամ 20 րոպե
3Campeonato Estadal Junior y Cadetes Asoajedrene 2022 Sub-16 Femenino CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 11 ժամ 21 րոպե
4TORNEO ABIERTO IRT RAPIDO "MENTES BRILLANTES" EN TURMERO, EDO. ARAGUA DOMINGO 5 DE JUNIO 1 օր 9 ժամ
51er IRT Academia Jose Gregorio Rodriguez 2 օր 1 ժամ
6IV Valida de Ajedrez Amateur. 06 de Junio de 2022. Contacto: 0424 424 90 67. Inf www.MateEnUno.com 2 օր 11 ժամ
7Campeonato Estadal Escolar ZENE 2022 Sub-14 Masculino 2 օր 17 ժամ
8Campeonato Estadal Escolar ZENE 2022 Sub-14 Femenino 2 օր 17 ժամ
9Torneo Escolar UEE Tomas Ramon Jimenez, Media, Municipio Guaicaipuro Los Teques 3 օր 8 ժամ
10Torneo Escolar UEE Tomas Ramon Jimenez, Primaria, Municipio Guaicaipuro Los Teques 3 օր 8 ժամ
11XIII RRTAM Blitz Roque Pinto 24 de mayo 2022 (Final) 3 օր 8 ժամ
12I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022U 8 Abs. Sistema Suizo - Categoria U8 Absoluto 4 օր
13I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Sistema Suizo - Categoria U10 Absoluto 4 օր
14I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Sistema Suizo-Categoria U14 Absoluto 4 օր
15Campeonato Estadal Infantil Asoajedrene 2022 Sub-14 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 5 օր 12 ժամ
16Campeonato Estadal Infantil Asoajedrene 2022 Sub-12 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 5 օր 12 ժամ
17Campeonato Estadal Infantil Asoajedrene 2022 Sub-10 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 5 օր 12 ժամ
18IRT Blitz Copa CM Samid Escalona 5 օր 13 ժամ
19CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 14 MASCULINO 21 Y 22 DE MAYO 5 օր 14 ժամ
20Campeonato Estadal Infantil Categorias Sub 8 y Sub 10 5 օր 14 ժամ
21CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 10 ABSOLUTO 21 Y 22 DE MAYO 5 օր 14 ժամ
22CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 12 ABSOLUTO 21 Y 22 DE MAYO 5 օր 14 ժամ
23Campeonato Estadal Cadete y Junior 5 օր 15 ժամ
24II Chequeo Nacional Preselección Olimpica Absoluto 5 օր 17 ժամ
25Campeonato Estadal Infantil Categorias: Sub 12 y 14 5 օր 17 ժամ
26CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 14 FEMENINO 21 Y 22 DE MAYO 5 օր 17 ժամ
27CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 SUB 8 ABSOLUTO 21 Y 22 DE MAYO 5 օր 19 ժամ
28II Chequeo Nacional Preselección Olimpica Femenino 6 օր 9 ժամ
29Campeonato Estadal Sub 14, Sub 16 y Sub 18 7 օր 12 ժամ
30Campeonato Estadal Infantil Categorias: Sub 12 7 օր 12 ժամ
31Torneo de Ajedrez Rapido Cortometraje Hora de inicio 13:00 - Inscripcion 2$ Premiacion 25$ - 15$ - 10$ 7 օր 15 ժամ
32I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Sistema Suizo/ Categoria U12F-U14F 8 օր
33I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Inscripcion Bs 25,00 / Ficha Estadal 25,00 / AlojamientoOpcional 12,50 8 օր
34XII RRTAM Blitz Roque Pinto 19 de mayo 2022 (Final) 8 օր
35Campeonato Estadal Cadete y Junior de AsoAjedrez Carabobo. 21 y 22 de Mayo Contacto: 0424.424.9067 8 օր 4 ժամ
36CAMPEONATO ESTADAL MIRANDA INFANTIL 2022 21 Y 22 DE MAYO 8 օր 7 ժամ
37IRT HIBRIDO POR EQUIPO DE LAS AMERICAS 1400 9 օր 17 ժամ
38I Valida Campeonato Estadal Infantil Lara 2022 Inscripcion Bs 25,00 / Ficha Estadal 25,00 / AlojamientoOpcional 12,50 10 օր 7 ժամ
39IRT HIBRIDO POR EQUIPO DE LAS AMERICAS OPEN 10 օր 7 ժամ
4013er. IRT Rápido UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 10 օր 15 ժամ
41IRT Suizo Sub 1600 Cattleya mossiae Roque Pinto mayo 2022 Club Hispano Los Teques 12 օր 9 ժամ
42IRT Blitz Cattleya mossiae Roque Pinto mayo 2022 Club Hispano Los Teques 12 օր 9 ժամ
43Campeonato Estadal Infantil Carabobo 2022. Categorias: Sub 8, 10, 12 y 14 Mensajeria: Tlf. 0424.424.9067 E-mail: asoajedrezcarabobo@gmail.com 12 օր 16 ժամ
44Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Quinto Grado* 13 օր 13 ժամ
45Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Sexto Grado* 13 օր 13 ժամ
46Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Cuarto Grado* 13 օր 13 ժամ
47Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Primer Grado* 13 օր 13 ժամ
48Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Segundo Grado* 13 օր 13 ժամ
49Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Bachillerato* 13 օր 13 ժամ
50Copa Intercolegial de Ajedrez 2022 Santo Tomas de Aquino *Tercer Grado* 13 օր 13 ժամ