Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Відкритий дитячий шаховий турнір «ТВІЙ ХІД ДЛЯ ЗСУ!» 9 ժամ 7 րոպե
2Відкритий командний Кубок Вінниччини "Дністер-2022" (Вінницька) 10 ժամ 31 րոպե
3"Бар-2022" м.Бар,Вінницька обл. 18 ժամ 51 րոպե
4Grabinsky students blitz tournament 2022 1 օր 11 ժամ
5Chess Federation Championship of Vinnytsia Region-3 (Rapid) 1 օր 14 ժամ
6Чемпіонат КЗ ДЮСШ Дебют Львів (з нормою КМС) 1 օր 14 ժամ
7Чемпіонат ФШВ 43 серед 1-юнацьких 1 օր 19 ժամ
8Чемпіонат ФШВ 42 серед безрозрядників 1 օր 19 ժամ
9Чемпіонат ФШВ 44 серед 3-розрядів 1 օր 19 ժամ
10"1-st International Annual Mikhail Belakovskiy Memorial Blitz Chess Tournament 1 օր 21 ժամ
11Чемпіонат ФШВ 41 серед 3 розрядів 1 օր 21 ժամ
12Благодійний турнір "Моршинський фестиваль шахів" м. Моршин 2 օր 12 ժամ
13ЛОШФ_Новий розряд – ЛИПЕНЬ 2022_з нормою 2розряду 2 օր 15 ժամ
14ЛОШФ_Новий розряд – ЛИПЕНЬ 2022_з нормою 1розряду 2 օր 15 ժամ
15Табір - Славське "Вигода" 3 օր 11 ժամ
16ВК І-Ф ДЮСШ №3. День Конституції України. Швидкі Шахи. В18. Турнір А 3 օր 17 ժամ
17ЛОШФ_Новий розряд – ЛИПЕНЬ 2022_з нормою 4розряду 3 օր 17 ժամ
18ЛОШФ_Новий розряд – ЛИПЕНЬ 2022_з нормою 3розряду 3 օր 17 ժամ
19День Конституції з нормою 2розряду Червоноград-2022 4 օր 18 ժամ
202-ий Відкритий Чемпіонат Рогатинської МТГ з шахів серед чоловіків 5 օր 7 ժամ
21Літня першість МЦДЮТ-2022 5 օր 18 ժամ
22День Захисту дітей Червоноград (1-2розряди)-2022 6 օր 9 ժամ
23ЛЧ ГО «ФШмІ-Ф»-2022-1. «Зелені Свята-2022». Швидкі Шахи (10+3) 6 օր 18 ժամ
24Chess Federation Championship of Vinnytsia Region-2 (Rapid) 8 օր 14 ժամ
25Чемпіонат ФШВ 40 серед 1-юнацьких 8 օր 18 ժամ
26Чемпіонат ФШВ 39 серед безрозрядників 8 օր 19 ժամ
27Благодійний шаховий турнір до Дня Конституції України Стрийський р-н с.Угерсько 9 օր 13 ժամ
28Summer Debut "Darnytsia-2022" (rapid) 9 օր 16 ժամ
29Чемпіонат ФШВ-38 Оpen-класика (Вінниця) 9 օր 17 ժամ
30Summer Debut "Darnytsia-2022" (blitz) 10 օր 13 ժամ
31Турнір з класичних шахів КЗ КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича з нагоди Дня молоді 10 օր 16 ժամ
32«Літній Дебют "Дарниця-2022"» Кваліфікаційний турнір для дітей 2006 р.н. та молодші (безрозрядники, IV та III розряди) 10 օր 17 ժամ
33Літній кваліфікаційний турнір МЦДЮТ з нормою 2 розряду 10 օր 17 ժամ
34Турнір з класичних шахів КЗ КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича 11 օր 13 ժամ
35Літній кваліфікаційний турнір з нормо 3 розряду 13 օր 19 ժամ
36Турнір до Дня захисту дітей 14 օր 20 ժամ
37Літній кваліфікаційний турнір з нормою 4 розряду 14 օր 21 ժամ
38Україна від Заходу до Сходу 14 օր 23 ժամ
39Турнір з бліцу 15 օր 9 ժամ
40Chess Federation Championship of Vinnytsia Region-1 (Rapid) 15 օր 14 ժամ
41Чемпіонат ФШВ 34 (Вінниця) 1-юнацькі 15 օր 19 ժամ
42Чемпіонат ФШВ 35 (Вінниця) 3-розряди 15 օր 19 ժամ
43Чемпіонат ФШВ 33 (Вінниця) безрозрядники 15 օր 19 ժամ
44June blitz-2022 17 օր 14 ժամ
45Кубок Першорозрядників. Кременчук 2022р. 17 օր 14 ժամ
46June rapid-2022 17 օր 17 ժամ
47начало 18 օր
48Чемпіона ФШВ 33(Вінниця) опен 22 օր 14 ժամ
49Чемпіонат ФШВ 31(Вінниця) 1-юнацькі 22 օր 16 ժամ
50Чемпіонат ФШВ-24, КМС-МС (Вінниця) 22 օր 16 ժամ