Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: South Africa (RSA)

Flag RSA
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Development Section 1 րոպե
2Ekurhuleni Trials 2 28052022 u8 u10 (>2013 2 րոպե
3Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section C 10 րոպե
4Western Cape Schools U7 Boys 2022 11 րոպե
5Western Cape Schools U7 Girls 2022 11 րոպե
6Western Cape Schools U9 Boys 2022 11 րոպե
7Western Cape Schools U9 Girls 2022 11 րոպե
8Western Cape Schools U11 Boys 2022 11 րոպե
9Knight Riders Open 28 May 2022 11 րոպե
10Western Cape Schools U11 Girls 2022 11 րոպե
11Western Cape Schools U13 Boys 2022 11 րոպե
12Western Cape Schools U13 Girls 2022 12 րոպե
13Gauteng Schools Disability Chess Festival HSchools 13 րոպե
14Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Prestige 31 րոպե
152022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section D 32 րոպե
162022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section E 33 րոպե
17RMS TEAMS TOURNAMENT U/13 39 րոպե
18RMS TEAMS TOURNAMENT U/11 46 րոպե
19RMS TEAMS TOURNAMENT U9 51 րոպե
202022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section A 53 րոպե
21Ekurhuleni Trial 2 28052022 U14 (2009-2010) 54 րոպե
222022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section B 55 րոպե
23ERCC CLUB CHAMPIONSHIPS (Invitational) 2022 1 ժամ 13 րոպե
24Gauteng Schools Disabiltity Chess Festival - Primary School 1 ժամ 19 րոպե
25Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section D 1 ժամ 19 րոպե
26Elite Chess Youth Rapid Challengers 3 1 ժամ 36 րոպե
27Ekurhuleni Chess Trial 2 28052022 u12 1 ժամ 41 րոպե
28EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U18 20 1 ժամ 45 րոպե
29EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U16 (2007-2008) 2 ժամ 11 րոպե
302022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section C 2 ժամ 13 րոպե
31Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section B 3 ժամ 59 րոպե
322022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section F 4 ժամ 15 րոպե
33Iron Man Cage 2022 (B) 14 ժամ 31 րոպե
34Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 16 ժամ 40 րոպե
35Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Junior Champs Section 18 ժամ 17 րոպե
362022 D3 Cluster 5 and 6 Teams U19 Mixed 18 ժամ 20 րոպե
372022 D3 Cluster 5 and 6 Teams U17 Mixed 18 ժամ 21 րոպե
382022 D3 Cluster 5 and 6 Teams U15 Mixed 18 ժամ 22 րոպե
39Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section A 18 ժամ 27 րոպե
40Ngaru Friday Special Blitz 20 ժամ 28 րոպե
41BC Chess 4th Border Trials C Section 20 ժամ 49 րոպե
42BC Chess 4th Border Trials B Section 20 ժամ 49 րոպե
43BC Chess 4th Border Trials A Section 20 ժամ 50 րոպե
44Durbanville 27 Mei 2022 - Primary 21 ժամ 25 րոպե
45Durbanville 27 Mei 2022 - Secondary 21 ժամ 31 րոպե
46Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Blindfold Knockouts 1 օր 2 ժամ
47TSAC039 - Thursday RATED 19:00 1 օր 4 ժամ
48TSAL039 - Thursday RATED 17:15 1 օր 4 ժամ
49OR Tambo Ditsrict Games 2022 Updated U13 1 օր 14 ժամ
50Ehlanzeni Districts Winter Games U/13 Girls 1 օր 14 ժամ