Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Romania (ROU)

Flag ROU
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 5 ժամ
2Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 10 ժամ 45 րոպե
3Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 10 ժամ 47 րոպե
4Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 10 ժամ 48 րոպե
5Weekend Sahist Bucurestean 43 11 ժամ 52 րոպե
6Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 12 ժամ 36 րոպե
7Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul C - U08 - 19 decembrie 2021 14 ժամ
8CUPA MOS CRACIUN BUZAU, OPEN, 19.12.2021 17 ժամ 59 րոպե
9Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 20 ժամ 3 րոպե
10Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 20 ժամ 5 րոպե
11Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 1 օր 9 ժամ
12Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul B - U10 - 19 decembrie 2021 1 օր 10 ժամ
13Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul A - U14 - 19 decembrie 2021 1 օր 10 ժամ
14CUPA MOS NICOLAE Resita ed.2021 3 օր 2 ժամ
15Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 3 օր 7 ժամ
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 3 օր 8 ժամ
17Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 3 օր 8 ժամ
18Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 3 օր 8 ժամ
19Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 3 օր 8 ժամ
20"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 3 օր 8 ժամ
21Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 3 օր 10 ժամ
22Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 3 օր 10 ժամ
23Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 3 օր 10 ժամ
24Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 3 օր 10 ժամ
25Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 3 օր 10 ժամ
26Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 3 օր 11 ժամ
27Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 3 օր 11 ժամ
28Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 3 օր 11 ժամ
29Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 3 օր 11 ժամ
30Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 3 օր 11 ժամ
31Cupa Palas Iasi - Rapid 3 օր 15 ժամ
32Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 4 օր 2 ժամ
33Cupa Palas Iasi - Blitz 4 օր 5 ժամ
34Blitzul de la ora cinci ed.22 4 օր 6 ժամ
35Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 4 օր 8 ժամ
36Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 4 օր 8 ժամ
37Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 4 օր 8 ժամ
38Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 4 օր 10 ժամ
39Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 4 օր 14 ժամ
40Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 4 օր 14 ժամ
41Cupa Palas Amatori U08 4 օր 14 ժամ
42Cupa Palas Amatori >08ani 4 օր 14 ժամ
43Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 4 օր 15 ժամ
44OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 5 օր 1 ժամ
45Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 5 օր 1 ժամ
46Antrenament LTCB 5 օր 6 ժամ
47Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 5 օր 11 ժամ
48Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 7 օր 12 ժամ
49Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 7 օր 12 ժամ
50Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 7 օր 12 ժամ