Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Portugal (POR)

Flag POR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Montijo: 2 Julho, 9h30m Torneio de Xadrez "A Família vai a jogo" 3 րոպե
2CD Coimbra 2021-22 5 րոպե
3 LEÇA CHESS OPEN - Portugal 2022 (31/7 - 05/8) 1 ժամ 58 րոպե
4Maia Chess Open 2022 (26/08 - 01/09) 2 ժամ 24 րոպե
5Torneio Blitz_Colégio da Via Sacra_VISEU 3 ժամ 14 րոպե
6Torneio Mosteiro da Batalha (02/07 - 14h30/18h00) 4 ժամ 34 րոպե
725º Torneio Matinal Galerias Alto da Barra (03/07 - 10h/13h) - Open 4 ժամ 34 րոպե
8Torneio 8 AXPortugal Clássicas S2200 (05/07 - 28/07) 4 ժամ 34 րոպե
9Torneio de Encerramento Externato A Formiguinha 4 ժամ 56 րոպե
10Medigames 2022 (41st World Medical & Health Games) 5 ժամ 14 րոպե
11Circuito dos Campeões - António Maria Pires - 2022 9 ժամ 3 րոպե
12IX Torneio Internacional Cidade de Famalicão (25/07 a 30/07) 11 ժամ 57 րոպե
13 Campeonato Distrital Feminino AX Porto de Semi-Rápidas 2022 21 ժամ 22 րոպե
14XV Torneio Jovem de Xadrez da Coutada (Ílhavo) 22 ժամ 43 րոպե
15 3º torneio 2º,3º 4º E 5º ano Brincadeiras ao Cubo 22 ժամ 57 րոպե
167º Open Souxadrez- 1º lugar 60 euros 2º lugar 30 euros,3º lugar 15 euros Sede Barreirense 03 Julho às 15h00 -15m KO 1 օր
173º torneio 1º ano Brincadeiras ao Cubo 1 օր
18CR Madeira Jovens Rápidas 2021-22 1 օր 1 ժամ
19Torneio de Xadrez "Adeus ao Verão" sub-14 - 23 setembro 1 օր 2 ժամ
20Montijo, 2 Julho pelas 14h30m: Torneio de Xadrez "Open das Festas de São Pedro 2022" 1 օր 2 ժամ
21GX Alekhine Open de Verão 2022 1 օր 3 ժամ
22Mirandela Open 2022 (17/08 - 23/08) 1 օր 6 ժամ
23X Torneio Municipal Jovem de Estarreja 1 օր 10 ժամ
244º Torneio do Circuito do Rockabilio Chess Sessions / SC Beira-Mar 28 de junho 1 օր 11 ժամ
25Torneio 7 AXPortugal Clássicas S2200 (02/06 - 28/06) 1 օր 19 ժամ
26Torneio Inter-Escolas EB Cortiçadas de Lavre / EB Lavre - Montemor-o-Novo 1 օր 19 ժամ
27Campeonato Absoluto de Aveiro de Xadrez 2021/22 1 օր 19 ժամ
28ADCF - VII Circuito Xadrez Santos Populares - Torneio de São Pedro 1 օր 22 ժամ
29XII Open Internacional Cidade Mangualde 1 օր 22 ժամ
30Torneio de Verão Loriguense 1 օր 22 ժամ
31Taça Rainha D. Maria II - Braga - (2 de julho - 14h00) 2 օր 4 ժամ
32OPEN NACIONAL DE MERUGE 2 օր 5 ժամ
3324º Torneio Matinal Galerias Alto da Barra (16/06 - 10h/13h) - Open 2 օր 5 ժամ
34Taça Rainha D. Maria II - Braga - (2 de julho - 14h00) 2 օր 8 ժամ
35CRE - Campeonato de São Miguel por Equipas 2022 2 օր 20 ժամ
36Torneio da Juventude de 2022 2 օր 20 ժամ
37Torneio de Final de Ano do Externato das Pedralvas 2 օր 22 ժամ
386º Torneio Escolar A.X. Lisboa 2021/2022 SUB- 10 3 օր 3 ժամ
396º Torneio Escolar A.X. Lisboa 2021/2022 SUB- 12 3 օր 3 ժամ
406º Torneio Escolar A.X. Lisboa 2021/2022 SUB- 14 3 օր 3 ժամ
416º Torneio Escolar A.X. Lisboa 2021/2022 SUB- 08 3 օր 4 ժամ
42VI Torneio Aberto de Santo António dos Olivais (Coimbra, 26/Jun) 3 օր 6 ժամ
43Taça do Algarve 2021 2022 3 օր 10 ժամ
44Montijo, 2 Julho pelas 14h30m: Torneio de Xadrez "Open das Festas de São Pedro 2022" 3 օր 11 ժամ
45Taça AXDB por Equipas 2021/2022 3 օր 18 ժամ
462ª Divisão Distrital de Equipas - AXLisboa 3 օր 20 ժամ
47CD Clássicas Equipas AXSetúbal 2021/2022 4 օր
48GX Alekhine Open 75º Aniversário jovens sub 8-sub 16 semi-rápidas - 26/06, 14h30 4 օր
496º Aberto Souxadrez na Pastelaria A Vida é Bela 2 4 օր 4 ժամ
50 7º Jovem Souxadrez Sub 11- Pastelaria A Vida é Bela 2 4 օր 4 ժամ