Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Campeonato Nacional Sub 20 2022 4 օր 13 ժամ
2II IRT Blitz Peon Avanza 2022 8 օր 2 ժամ
3II IRT Rapidas Peon Avanza 2022 16 օր 3 ժամ
4Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 12 y SUB 14 17 օր 8 ժամ
5Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 10 17 օր 8 ժամ
6Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 8 17 օր 8 ժամ
7Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 6 17 օր 8 ժամ
8V IRT Clasificatorio a Semifinales del Campeonato Nacional 2022 - Homenaje a la República Italiana 23 օր 3 ժամ
9IV IRT Clasificatorio_ a las Semifinales del Campeonato Nacional_2022 HOMENAJE A FUNDADORES DEL AJEDREZ ITEÑO, 37 օր 3 ժամ
10Torneo Integracion de Ajedrecistas Norteños 37 օր 12 ժամ
11Torneo Integracion de Ajedrecistas Norteños Clasificatorio Escolar 38 օր 11 ժամ
12I IRT Rapidas Peon Avanza 2022 44 օր 5 ժամ
13TORNEO DE AJEDREZ ACRÓPOLIS RODAS AREGUÁ 44 օր 11 ժամ
14 I IRT Blitz Peon Avanza 2022 45 օր 5 ժամ
15ITT 100 Aniversario del Club Deportivo Sajonia 2022 54 օր 5 ժամ
16TORNEO BLITZ "100 ANIVERSARIO CLUB DEPORTIVO DE PUERTO SAJONIA" Bolsa de Premios: GS. 4.000.000 - Domingo 8 de Mayo 15:00 hs. 54 օր 6 ժամ
17CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 56 օր 19 ժամ
18CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat A_2022 56 օր 19 ժամ
19CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat B_2022 56 օր 19 ժամ
20CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 59 օր 7 ժամ
21I IRT CLASIFICATORIO "Homenaje a ROSA BRITEZ" SPORTIVO ITENO Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 64 օր 15 ժամ
221er Torneo Círculo Pirayuense de Ajedrez 79 օր 4 ժամ
23 III IRT Clasificatorio_Semifinales Campeonato Nacional_2022 79 օր 6 ժամ
24Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+10 80 օր
25Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Blitz 5+0 80 օր
26Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+2 80 օր
27Torneo Blitz por Semana Santa del Club Deportivo Sajonia 80 օր
28Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 86 օր 3 ժամ
29Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 86 օր 4 ժամ
30Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 86 օր 4 ժամ
31Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 86 օր 5 ժամ
32Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 86 օր 6 ժամ
33Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 86 օր 6 ժամ
34Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 BLITZ 87 օր 1 ժամ
35Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 BLITZ 87 օր 1 ժամ
36Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 BLITZ 87 օր 1 ժամ
37Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 87 օր 1 ժամ
38Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 BLITZ 87 օր 1 ժամ
39Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 BLITZ 87 օր 2 ժամ
40Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 87 օր 13 ժամ
413° ANIVERSARIO DEL PORVENIR GUAIREÑO 96 օր 1 ժամ
42II IRT CLASIFICATORIO "Homenaje al Prof. Mirko Rojas" Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 102 օր 8 ժամ
43TORNEO BLITZ DE DOMINGO 121 օր 6 ժամ
44VIERNES DE AJEDREZ 2 130 օր 3 ժամ
45TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ AL AIRE LIBRE 133 օր 5 ժամ
46TORNEO DESEMPATE ITA 137 օր 5 ժամ
47TORNEO "EL CORTIJO" YPAKARAI - SAN BERNARDINO 177 օր 11 ժամ
48TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO BULEVAR 180 օր 2 ժամ
49Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria A 2021 190 օր 4 ժամ
50Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria B y C 2021 203 օր 18 ժամ