Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1I IRT CLASIFICATORIO "Homenaje a ROSA BRITEZ" SPORTIVO ITEÑO Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 1 օր 5 ժամ
2TORNEO "EL CORTIJO" YPAKARAI - SAN BERNARDINO 10 օր 14 ժամ
3TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO BULEVAR 13 օր 5 ժամ
4Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria A 2021 23 օր 7 ժամ
5Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria B y C 2021 36 օր 21 ժամ
6Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Juvenil 2021 38 օր 11 ժամ
7Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Infantil 2021 38 օր 17 ժամ
8TORNEO INTERNO SPORTIVO ITEÑO - PIZZERÍA 1950 - ITÁ - PY 45 օր 10 ժամ
9Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto 46 օր 9 ժամ
10Semifinal Absoluta 2020-2021 59 օր 7 ժամ
11Semifinal Femenina 2020-2021 59 օր 16 ժամ
12FINAL ABS BLITZ 2021 60 օր 5 ժամ
13FINAL FEM BLITZ 2021 60 օր 6 ժամ
14Torneo Club Peon Avanza Blitz 13.11.2021 67 օր 9 ժամ
15Encuentro de Confraternidad Club Peon Avanza vs Dionisio Chess 67 օր 10 ժամ
16Clasificatorio Blitz 2020-2021 67 օր 16 ժամ
17Clasificados a la Semifinal Absoluta 2020-2021 72 օր 7 ժամ
18Clasificados a la FINAL ABS BLITZ 2021 72 օր 7 ժամ
19Clasificados a la FINAL FEM BLITZ 2021 72 օր 7 ժամ
20Clasificadas a la Semifinal Femenina 2020-2021 72 օր 7 ժամ
21IRT Clasificatorio 2021_Club Peón Avanza 73 օր 9 ժամ
22IRT BLITZ 2021 _Club Peón Avanza 75 օր 4 ժամ
23IRT Clasificatorio "Julio Cesar Ingolotti" Cuidad Del Este 2021 77 օր 12 ժամ
24Torneo Buena Onda II 84 օր 6 ժամ
25IRT Clasificatorio Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 87 օր 8 ժամ
26IRT BLITZ Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 89 օր 4 ժամ
27Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 94 օր 9 ժամ
28Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 94 օր 9 ժամ
29Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 94 օր 9 ժամ
30Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 94 օր 9 ժամ
31Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 94 օր 10 ժամ
32Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 94 օր 10 ժամ
33Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 BLITZ 95 օր 5 ժամ
34Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 BLITZ 95 օր 5 ժամ
35Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 BLITZ 95 օր 5 ժամ
36Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 BLITZ 95 օր 5 ժամ
37Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 BLITZ 95 օր 5 ժամ
38Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 BLITZ 95 օր 5 ժամ
39Torneo en conmemoracion por los Seis Meses de "Tujukua" 98 օր 6 ժամ
40Torneo Por Duplas 2021 C D P S 108 օր 9 ժամ
41IRT Clasificatorio Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 114 օր 8 ժամ
42BLITZ - IRT Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 114 օր 8 ժամ
43Torneo Peon Avanza 18.09.2021 123 օր 7 ժամ
44Torneo Interno C.C 2021_Cat _Juvenil 123 օր 8 ժամ
45Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto_Juvenil 123 օր 8 ժամ
46Torneo de Ajedrez Interno del Club Deportivo Puerto Sajonia 130 օր 7 ժամ
47IRT Clasificatorio Aniversario de la FEPARAJ 2021 Homenaje AI Hernando Fernándo 143 օր 6 ժամ
48Torneo Club Peon Avanza 12.06.2021 221 օր 7 ժամ
49I IRT CLASIFICATORIO "EL PORVENIR GUAIRENO" SUB 2200 - VILLARRICA 315 օր 12 ժամ
50TORNEO 45+15. APERTURA LIBRE. 8 ONDAS 329 օր 17 ժամ