Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Svetosavski turnir OSK "Mladost" - 2022 15 ժամ 12 րոպե
2Svetosavski turnir 2022 - do 12 godina 2 օր 5 ժամ
3Novogodisnji turnir sahovskog kluba Niksic 1/2022 16 օր 8 ժամ
4Brzopotezni turnir "Rumija 03-2021" 16 օր 18 ժամ
5Djeciji sahovski turnir MATIRAJMO OTPAD Mladja grupa 21 օր 8 ժամ
6Sportske igre Petnjica 2021 21 օր 14 ժամ
7Dječiji sahovski turnir MATIRAJMO OTPAD Starija grupa 21 օր 16 ժամ
8Third Saturday Djenovici FM XII/21 25 օր 14 ժամ
9Blitz turnir SK "Rumija" 2021-02 27 օր 6 ժամ
10Memorijal ,,Radojica Dabetic,, 33 օր 9 ժամ
11Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 4-5 razred 33 օր 11 ժամ
12Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 1-3 razred 33 օր 11 ժամ
13Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 8-9 razred 33 օր 11 ժամ
14Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 6-7 razred 33 օր 11 ժամ
15Prvenstvo Bara i Ulcinja 34 օր 6 ժամ
16Brzopotezno prvenstvo Crne Gore 2021 40 օր 11 ժամ
17Ekipno prvenstvo osnovnih škola srednje regije 47 օր 7 ժամ
18Blitz ,, Elektroprivreda,, - Niksic 47 օր 15 ժամ
19Opstinsko prvenstvo osnovnih skola Berane 2021-od V do IX razreda 50 օր 1 ժամ
20Prvenstvo Petnjice u ubrzanom sahu 50 օր 5 ժամ
21Brzopotezni turnir "Rumija 01-2021" 51 օր 18 ժամ
22Rapid turnir "Zeta 01-2021" 54 օր 5 ժամ
23Rapid ,,Elektroprivreda,, - Niksic *Prijave na 069/195-478* 55 օր 8 ժամ
24Prvenstvo OŠ - Polica - Berane stariji uzrast 2021 55 օր 16 ժամ
25Prvenstvo OS Polica - Berane mladji uzrast 2021 55 օր 16 ժամ
26Open turnir SK ,,Buducnost'' 1/2021 60 օր 8 ժամ
27Ekipno prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. 67 օր 12 ժամ
28Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. V-IX razred 68 օր 9 ժամ
29Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. I-IV razred 68 օր 9 ժամ
30Prvenstvo OŠ - Radomir Mitrović - Berae od I-IV razreda 69 օր 15 ժամ
31Prvenstvo OS -Vuk Karadzic- Berane 2021 mladji uzrast 69 օր 16 ժամ
32Blitz ,,Elektroprivreda,, - Niksic (2.) 75 օր 8 ժամ
33Liga osnovnih skola Podgorice u sahu 2021 75 օր 13 ժամ
34Novembarski brzopotezni turnir -Tivat 2021 75 օր 15 ժամ
35Prvenstvo OS Vukasin Radunovic Berane 2021 76 օր 15 ժամ
36Prvenstvo OŠ"Boško Buha" u šahu za 2021.godinu V-IX razred 78 օր 8 ժամ
37Blitz - SK ,,Elektroprivreda,, - Niksic 82 օր 15 ժամ
381. Blic turnir SK "Rumija 1998" 84 օր 9 ժամ
39Prvenstvo OS "Jugoslavija" VI-IX razred 86 օր 11 ժամ
40Prvenstvo OS "Jugoslavija" I-V razred 86 օր 11 ժամ
41Seniorsko prvenstvo u sahu za zene 87 օր 9 ժամ
42Sahovski kup UCG 89 օր 14 ժամ
43Prvenstvo OŠ -Radomir Mitrovič- Berane od IV-IX razreda 2021 90 օր 13 ժամ
4410. Memorijalni turnir "Obrad Manojlovic" 96 օր 13 ժամ
45Prvenstvo OŠ"Ristan Pavlović" u šahu za 2021.godinu V-IX razred 102 օր 18 ժամ
46Prvenstvo OŠ"Ristan Pavlović" u šahu za 2021.godinu I-IV razred 102 օր 18 ժամ
47Prvenstvo Osnovne škole Mileva Lajovic Lalatovic 103 օր 15 ժամ
48Prvenstvo OŠ Ivan Vusovic 106 օր 12 ժամ
49Prvenstvo OS,,Ogla Golovic,, - Niksic 107 օր 15 ժամ
50Skolsko prvenstvo OS Mihailo Zugic V-IX 112 օր 14 ժամ