Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1IX IBCA World Team Ch. for the Blind and Visually Impaired ; Semifinals 7 ժամ 39 րոպե
2Memorijalen turnir "VENCI POPOV" 10 ժամ 1 րոպե
3IX IBCA World Team Ch. for the Blind and Visually Impaired ; Group stage - Yellow 1 օր 11 ժամ
4IX IBCA World Team Ch. for the Blind and Visually Impaired ; Group stage - Red 1 օր 11 ժամ
5PRILEP 2022-GRAND PRIX 7 2 օր 15 ժամ
6IX IBCA World Team Ch. for the Blind and Visually Impaired ; Finals 3 օր 13 ժամ
7II OPEN Rapid Chess Tournament “VIZIONI M” 2022 8 օր 9 ժամ
8U14-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 16 ժամ
9U16-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 16 ժամ
10U18-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 16 ժամ
11U12-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 16 ժամ
12U10-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 17 ժամ
13G10-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 18 ժամ
14G12-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 19 ժամ
15U08-Youth Championship of N.Macedonia 2022 10 օր 19 ժամ
16G18-Youth Championship of N.Macedonia 2022 11 օր 11 ժամ
17G16-Youth Championship of N.Macedonia 2022 11 օր 11 ժամ
18G14-Youth Championship of N.Macedonia 2022 11 օր 13 ժամ
19Zatvoreno Klubsko Prvenstvo - KARPOS 2022 14 օր 11 ժամ
20PRILEP Juni 2022 30 օր 17 ժամ
21Team Champ Yahya Kemal 1-5 class 33 օր 10 ժամ
22Team Champ Yahya Kemal 6-9 class 36 օր 9 ժամ
23PRILEP 2022-GRAND PRIX 6 37 օր 16 ժամ
24KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 А (U20 and ELO < 2300) 42 օր 16 ժամ
25KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 B - U10 43 օր 13 ժամ
26Pelagonija 2022 44 օր 16 ժամ
27KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 C - U08 45 օր 16 ժամ
287th Memorial Chess Tournament "FADIL NIMANI" 48 օր 17 ժամ
29PRILEP Maj 2022 51 օր 13 ժամ
30PRILEP 2022-GRAND PRIX 5 58 օր 16 ժամ
31Open Championship of N. Macedonia 2022 61 օր 8 ժամ
32Women's Championship of N.Macedonia 2022 61 օր 8 ժամ
33PRILEP 2022-GRAND PRIX 4 86 օր 16 ժամ
34"Naum Naumovski-Borche" U18 - born 2004 or younger & ELO under 1800 (Standard) 92 օր 10 ժամ
35Naum Naumovski-Borche U10 - born 2012 or younger (Rapid) 94 օր 14 ժամ
36Naum Naumovski-Borche U08 - born 2014 or younger (Rapid) 94 օր 15 ժամ
37MSU "SLAVJANSKI" - born 2006 or younger & ELO under 1800 (Standard) 107 օր 13 ժամ
38MSU "SLAVJANSKI" - OPEN (Rapid) 107 օր 15 ժամ
39PRILEP 2022-GRAND PRIX 3 114 օր 15 ժամ
40PRILEP blitz 27022022 128 օր 13 ժամ
41PRILEP 2022-GRAND PRIX 2 135 օր 15 ժամ
42ARM 2022 139 օր 16 ժամ
43PRILEP 2022-GRAND PRIX 1 156 օր 16 ժամ
44Pelagonija 2021 191 օր 1 ժամ
45Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U12 191 օր 16 ժամ
46Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U10 191 օր 16 ժամ
47Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U08 191 օր 18 ժամ
48Отворено првенство на град Скопје за млади 2021 г. - брзопотезен шах 198 օր 16 ժամ
49Memorial Aleksandar Todoroski 199 օր
50Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U14,U16,U18 199 օր 12 ժամ