Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 11-12 нас эмэгтэй 31 րոպե
2ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 9-10 эрэгтэй 44 րոպե
3ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 9-10 нас эмэгтэй 45 րոպե
4ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 11-12 нас эрэгтэй 45 րոպե
5ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 6 нас эрэгтэй 1 ժամ 4 րոպե
6ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 7-8 нас эмэгтэй 1 ժամ 4 րոպե
7ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 7-8 нас эрэгтэй 1 ժամ 5 րոպե
8Говийн бүс 6 нас эмэгтэй 2 ժամ 26 րոպե
9ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН насанд хүрэгчид эрэгтэй 2 ժամ 26 րոպե
10ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 13-18 нас эрэгтэй 2 ժամ 26 րոպե
11ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 13-18 нас эмэгтэй 2 ժամ 27 րոպե
12Mongolian Men's National Chess Championship-2022 (final) 1 օր 4 ժամ
13Mongolian Women's National Chess Championship-2022 (final) 1 օր 4 ժամ
14759 ICT 2022 Харилцаа холбоо салбар /эм/ 3 օր 3 ժամ
15789 ICT2022 Мэдээлэл холбооны операторуудын дундах тэмцээн /эр/ 3 օր 3 ժամ
16Delger zun-2022 13 nas 3 օր 23 ժամ
17Delger zun -2022 9 nas 4 օր
18Delger zun -2022 11 nas 4 օր
19Delger zun-2022 7 nas 4 օր
20Top motors cup 4 օր 2 ժամ
21Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Багийн тэмцээн 4 օր 21 ժամ
22"УНАГАЛДАЙ-2022" Өвөрхангай аймгийн цэцэрлэгүүдийн АШТ-эм 5 օր 1 ժամ
23"УНАГАЛДАЙ-2022" Өвөрхангай аймгийн цэцэрлэгүүдийн АШТ-эр 5 օր 1 ժամ
24Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 А ангилал 45-с доош 5 օր 3 ժամ
25Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Б ангилал 45-с дээш 5 օր 4 ժամ
26ОУХМ,Бурят Улсын гавьяат дасгалжуулагч Р.Баянбайгаль багшийн нэрэмжит нээлттэй тэмцээн 2022 - эрэгтэй ангилал 11 օր 7 ժամ
27MICA OPEN III rapid FIDE rated tournament 18 օր 2 ժամ
28"Тайгын Шанд Чөлөөт Бүс" ХХК-ий нэрэмжит блитц тэмцээн 18 օր 8 ժամ
29ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН B League 18 օր 21 ժամ
30Оюунлаг цуврал-2 - 9 хүртлэх нас 18 օր 23 ժամ
31ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН A league 20 օր 7 ժամ
32ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эмэгтэй ангилал 20 օր 23 ժամ
33ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эрэгтэй ангилал 20 օր 23 ժամ
34ЗАНДАНШАТАР КЛУБЫН 5 ЖИЛИЙН ОЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН 21 օր
35"Нэгдсэн Монгол Хөдөлгөөн" ТББ эм 25 օր 2 ժամ
36"Нэгдсэн Монгол Хөдөлгөөн" ТББ эр 25 օր 3 ժամ
37ТӨРИЙН ЦЭРГИЙН, ХУУЛЬ САХИУЛАХ БАЙГУУЛЛАГУУДИЙН АХМАДУУДЫН ТЭМЦЭЭН 2022 26 օր 3 ժամ
38МБАТС-ын наадам Сүхбаатар анхан шатны тэмцээн-ЭР 31 օր 3 ժամ
39Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 31 օր 23 ժամ
40Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 31 օր 23 ժամ
41Д.ДУГАРЖАВ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН /ДОРНОД/ 32 օր 1 ժամ
42Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 эрэгтэй 65+ 32 օր 2 ժամ
43Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 эрэгтэй 65 хүртэл 32 օր 2 ժամ
44Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 Эмэгтэй 32 օր 2 ժամ
45Өвөрхангай аймгийн АШТ - 2022 нээлттэй ангилал 32 օր 3 ժամ
46Өвөрхангай аймгийн АШТ - 2022 эмэгтэй ангилал 32 օր 4 ժամ
47Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 32 օր 6 ժամ
48Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 32 օր 6 ժամ
49Сэлэнгэ аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2022 эрэгтэй 38 օր 22 ժամ
50Сэлэнгэ аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2022 эмэгтэй 38 օր 22 ժամ
Advertisement