Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1 Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 28.05.2022. 0 րոպե
2Klasifikācijas turnīrs 2.sp.kl.27.-29.05.2022. 4 րոպե
3"Rēzekne-2022", 5.posms 34 րոպե
4Victory pub blics-2022 07.06.2022. 3 ժամ 7 րոպե
5Šaha Ceturtdiena -2022-XVI 02.06.2022. 16 ժամ 50 րոպե
6Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-12 16 ժամ 54 րոպե
7Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-14 16 ժամ 57 րոպե
8Rēzeknes atklātais senioru čempionāts (04.06.2022) 17 ժամ 24 րոպե
9Rīgas Katoļu ģimnāzijas atklātais turnīrs 27.05.2022. līdz 2.sp.kl. 19 ժամ 24 րոպե
10Šaha Ceturtdiena -2022-XV 26.05.2022. 1 օր 17 ժամ
11Limbažu šaha pulciņa turnĂ­rs Bandinieka sapnis 2022. 2 օր 19 ժամ
1224 IM A.Vitolin's blitz memorial-2022 3 օր 8 ժամ
13Saulkrasti rapid chess championship 2022 Latvian master Janis Klavins memorial 3 օր 8 ժամ
14I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Bughouse 3 օր 16 ժամ
15I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz A 3 օր 16 ժամ
16I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz B 3 օր 16 ժամ
17I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid A 3 օր 16 ժամ
18I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid B 3 օր 16 ժամ
19Trenera Aivara Stašāna 1. piemiņas kauss 16.-17.07.2022. 4 օր 5 ժամ
20Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. A grupa 4 օր 5 ժամ
21Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-III posms 03.-05.06.2022. 4 օր 6 ժամ
22Šaha Ceturtdiena -2022-XVIII 30.06.2022. 4 օր 6 ժամ
23Šaha Ceturtdiena -2022-XVII 09.06.2022. 4 օր 6 ժամ
24Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-10 4 օր 18 ժամ
25Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-14 5 օր 1 ժամ
26Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-08 5 օր 1 ժամ
27Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-08 5 օր 1 ժամ
28Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-16 5 օր 1 ժամ
29Latvijas 2022. gada čempionāts blicā Mežezers 03.07. 5 օր 3 ժամ
30 Mezezers Open Rapid-2022 02.07. 5 օր 3 ժամ
31Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. B grupa 5 օր 4 ժամ
32 Dobeles atklātais Ceriņu šaha turnīrs 2022 5 օր 4 ժամ
33Tukums District Open Rapid Chess Championship 2022 5 օր 5 ժամ
34Atklātais klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 5 օր 20 ժամ
35Atklātais klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 5 օր 20 ժամ
36XV Šaha lietus 5 օր 22 ժամ
37Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", A turnīrs 5 օր 23 ժամ
38Atklātais klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 6 օր
39Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", B,C turnīrs 6 օր
40SELL Student games chess 7 օր
41Liepajas atklatais komandu cempionats 2022 7 օր 19 ժամ
42Šaha Ceturtdiena -2022-XIV 19.05.2022. 8 օր 17 ժամ
43Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (10. - 12. klase) 10 օր 18 ժամ
44Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/zēni) 11 օր 16 ժամ
45Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/meitenes) 11 օր 16 ժամ
46Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/zēni) 11 օր 16 ժամ
47Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/meitenes) 11 օր 16 ժամ
48Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Zviedru šaha turnīrs 13 օր 18 ժամ
49Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Dice Chess turnīrs 13 օր 23 ժամ
506th Sigulda District schoolchildren chess tournament 14.05.2022. 13 օր 23 ժամ