Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny 5 ժամ 42 րոպե
2GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye 5 ժամ 43 րոպե
3"Karakas Éva 100" Emlékverseny - U14-es egyéni és csapatverseny 5 ժամ 43 րոպե
4Villám sakkverseny Félegyházi László Mester emlékére - Debrecen 6 ժամ 3 րոպե
5XV. Csete-Szemesi Attila csapatverseny 6 ժամ 8 րոպե
6II. Szentmiklósi Rapid Open 6 ժամ 22 րոպե
7Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 8 ժամ 11 րոպե
8Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 8 ժամ 12 րոպե
9Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 8 ժամ 15 րոպե
10XXIst Baranya Nemzetkozi Sakkverseny-Hotel Europa Gunarasfürdő -A verseny Tolna megyei állomása: Gunarasfürdő 14 ժամ 59 րոպե
11Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 18 ժամ 17 րոպե
12GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 1 օր 8 ժամ
139th Bodrog Kupa Open 1 օր 16 ժամ
149th Bodrog Kupa U 1700 1 օր 16 ժամ
159th Bodrog Kupa U 1100 1 օր 16 ժամ
16Heves-Nograd 2021-22 Sakk Csb 2 օր 12 ժամ
17North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 2 օր 19 ժամ
18ÚKSE Cup 2022 4 օր 8 ժամ
19ÚKSE Cup B 4 օր 8 ժամ
20TFSE Racka Rapid U1600 - január 4 օր 9 ժամ
21TFSE Racka Rapid Open - január 4 օր 10 ժամ
22Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial 4 օր 11 ժամ
23X: Fajsz Kupa 2022 Gyerek csoport 5 օր 9 ժամ
24X. Fajsz Kupa 2022 5 օր 9 ժամ
2527. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS FIÚ 5 օր 12 ժամ
2627. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS LÁNY 5 օր 12 ժամ
2727. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny FELSŐS - KÖZÉPISKOLÁS 5 օր 12 ժամ
28 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 5 օր 13 ժամ
29Vadasz Laszlo Memorial 2022 (A:OPEN) 5 օր 17 ժամ
30Karmin blitz Január 6 օր 5 ժամ
31MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (nagyok) 8 օր 9 ժամ
32MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (kicsik) 8 օր 9 ժամ
33Vasárnap4 Online Versenyek 2022. 8 օր 19 ժամ
34MGUK Nyitó Villámverseny - III. Teknős Kupa 2022.01.09 11 օր 5 ժամ
35Karmin New Year Blitz 11 օր 7 ժամ
36Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 11 օր 9 ժամ
37TFSE Racka U2000 értékszámszerző verseny - január 11 օր 10 ժամ
38Régiós Kupa 2021/2022 - 6. verseny *** C-csoport ( -2011) 12 օր 9 ժամ
39Régiós Kupa 2021/2022 - 6. verseny *** B-csoport (2007-2010) 12 օր 9 ժամ
40Régiós Kupa 2021/2022 - 6. verseny *** A-csoport 12 օր 9 ժամ
41Vezerkepzo GM Christmas 16 օր 12 ժամ
42Vezerkepzo FM Christmas 16 օր 12 ժամ
43Vezerkepzo IM Christmas 16 օր 13 ժամ
44Emlekverseny 2021 Hegedus R. 19 օր 7 ժամ
45NB2 *** 2021/ 2022 *** Széchenyi-csoport 19 օր 8 ժամ
46Újévi Online Villám Verseny 2022. 19 օր 10 ժամ
47XII. Karácsonyi Open B csoport 21 օր 8 ժամ
48XII. Karácsonyi Open 21 օր 8 ժամ
4926. Bihari Aladár rapid emlékverseny Martonvásár Tóth Iván sportcsarnok 21 օր 12 ժամ
5015th Winter Balaton – Hotel Magistern Open 21 օր 13 ժամ