Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 29 րոպե
2IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 ժամ 4 րոպե
3საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 1 ժամ 17 րոպե
4საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 1 ժամ 20 րոպե
5საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 1 ժամ 21 րոպե
6V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 ժամ 34 րոպե
715th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 17 ժամ 25 րոպե
8GEO B-12 Ch 2022 19 ժամ 23 րոպե
9GEO G-12 Ch 2022 19 ժամ 47 րոպե
10GEO B-8 Ch 2022 20 ժամ 11 րոպե
11GEO G-8 Ch 2022 20 ժամ 28 րոպե
12დამოუკიდებლობის დღისადმი(26 მაისი) მიძღვნილი საჭადრაკო ტურნირი 22 ժամ 37 րոպե
1326 მაისი - ბლიც ტურნირი 1 օր 21 ժամ
14საქართველოს დამოუკიდებლობის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში 1 օր 22 ժամ
15IV თანრიგი 4 օր 13 ժամ
16Tbilisi Open B11 Ch 4 օր 19 ժամ
17Tbilisi Open B13 Ch 4 օր 19 ժամ
18Tbilisi Open B9 Ch 4 օր 20 ժամ
19Tbilisi Open G9 Ch 4 օր 21 ժամ
20Tbilisi Open G13 Ch 4 օր 21 ժամ
21Tbilisi Open G11 Ch 4 օր 21 ժամ
22V თანრიგი 5 օր 20 ժամ
23საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 5 օր 20 ժամ
24საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 5 օր 20 ժամ
25საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 5 օր 20 ժամ
26საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 օր
27საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 օր
28საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 օր 1 ժամ
29V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 օր 1 ժամ
30III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 օր 1 ժամ
31IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 օր 1 ժամ
32Blitz 6 օր 21 ժամ
33III თანრიგი 12 օր 23 ժամ
34III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 օր
35IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 օր
36საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 13 օր 1 ժամ
37საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 13 օր 1 ժամ
38V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 օր 1 ժամ
39GEO B-16 Ch 2022 13 օր 19 ժամ
40GEO G-16 Ch 2022 13 օր 19 ժամ
41GEO B-10 Ch 2022 13 օր 19 ժամ
42GEO G-10 Ch 2022 13 օր 19 ժամ
43Qualifying tournament for 5 rank 15 օր
44Blitz tournament Under 18 year 15 օր 20 ժամ
45ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 19 օր 20 ժամ
46IV თანრიგი 19 օր 21 ժամ
47ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 19 օր 21 ժամ
48ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 19 օր 21 ժամ
49V თანრიგი 19 օր 22 ժամ
50საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 20 օր