Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: France (FRA)

Flag FRA
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
111 IBCA Junior Individual Championship for the Blind and Visually Impaired 2022 10 ժամ 56 րոպե
2Open de Purtichju - Corsican Circuit 2022 1 օր 12 ժամ
3Open de Purtichju - Corsican Circuit 2022 3 օր 11 ժամ
4IBCA Women's Individual Championship for the Blind and Visually Impaired 2022 4 օր 18 ժամ
519e Open international de Menton - Tournoi C 30 օր 8 ժամ
619e Open international de Menton - tournoi B 30 օր 8 ժամ
719e Open international de Menton - tournoi A 30 օր 9 ժամ
82e Championnat d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 31 օր 9 ժամ
96ème Open du Pays de Bray 38 օր 16 ժամ
10Mitropa Cup Open Section 2022 59 օր 15 ժամ
11Mitropa Cup Women Section 2022 59 օր 15 ժամ
12Championnat de France U20 73 օր 9 ժամ
133ème Open de la Mayenne 78 օր 21 ժամ
14French Women Team Championship 2022 - Top12F Group B 87 օր 8 ժամ
15French Women Team Championship 2022 - Top12F Group A 87 օր 9 ժամ
16tournoi de MI Festival International des jeunes de Paris 2022 124 օր 12 ժամ
1720th Rochefort Chess Festival - Masters 2022 138 օր 15 ժամ
18Capechecs - Blitz 2021 - Finals 242 օր 10 ժամ
19Capechecs - Blitz 2021 - Group B 242 օր 13 ժամ
20Capechecs - Blitz 2021 - Group A 242 օր 13 ժամ
21Capechecs - The Anatoly Karpov Trophy 2021 - Final Stage 243 օր 6 ժամ
22Capechecs - The Anatoly Karpov Trophy 2021 - Qualifying stage 244 օր 15 ժամ
23Capechecs - The Challenge 2021 245 օր 10 ժամ
24Tournoi à norme de MI du Barreau et du Cercle des Armées 290 օր 9 ժամ
253ème festival d'échecs d'Allauch (A) 306 օր 11 ժամ
26French Women Team Championship - top8F 2021 311 օր 15 ժամ
27French Women Team Championship - Top8F 2021 313 օր 8 ժամ
28French Women Team championship - Top8F 2021 313 օր 8 ժամ
293ème festival d'échecs d'Allauch (B<1600) 322 օր 12 ժամ
302021_Circuit-Echecs-Gascon_A 333 օր 16 ժամ
312021_Circuit-Echecs-Gascon_B 333 օր 16 ժամ
322021_Circuit-Echecs-Gascon_C 333 օր 16 ժամ
33!er Open International d'ete de Bastia 350 օր 13 ժամ
34French Team Championship - Top 12 - 2021 367 օր 13 ժամ
352ème tournoi de GM du Barreau de Paris et du Cercle National des Armées 378 օր 13 ժամ
36Paris Grand Chess Tour Blitz 379 օր 11 ժամ
37Paris Grand Chess Tour Rapid 381 օր 6 ժամ
381er Championnat d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 396 օր 13 ժամ
39Standard ChessMates Negresco 408 օր 17 ժամ
40ChessMatesBlitzNegresco 409 օր 14 ժամ
41ChessMatesRapideNegresco 409 օր 18 ժամ
422ème Tournoi de GM du C'Chartres Echecs 411 օր 16 ժամ
43Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - Tournoi de Blitz 411 օր 17 ժամ
44Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - D. Cornette vs A. Skripchenko 412 օր 12 ժամ
45Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - Lagarde vs Kamsky 412 օր 12 ժամ
46Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - R. Edouard vs N. Guliyev 412 օր 14 ժամ
471ère Coupe d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 416 օր 8 ժամ
48DWI SWISS CUP 445 օր 18 ժամ
49Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U08 472 օր 9 ժամ
50Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U10 472 օր 9 ժամ