Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: France (FRA)

Flag FRA
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Capechecs - Blitz 2021 - Finals 75 օր 7 ժամ
2Capechecs - Blitz 2021 - Group B 75 օր 10 ժամ
3Capechecs - Blitz 2021 - Group A 75 օր 10 ժամ
4Capechecs - The Anatoly Karpov Trophy 2021 - Final Stage 76 օր 3 ժամ
5Capechecs - The Anatoly Karpov Trophy 2021 - Qualifying stage 77 օր 11 ժամ
6Capechecs - The Challenge 2021 78 օր 7 ժամ
7Tournoi à norme de MI du Barreau et du Cercle des Armées 123 օր 6 ժամ
83ème festival d'échecs d'Allauch (A) 139 օր 8 ժամ
9French Women Team Championship - top8F 2021 144 օր 11 ժամ
10French Women Team Championship - Top8F 2021 146 օր 5 ժամ
11French Women Team championship - Top8F 2021 146 օր 5 ժամ
123ème festival d'échecs d'Allauch (B<1600) 155 օր 9 ժամ
132021_Circuit-Echecs-Gascon_A 166 օր 12 ժամ
142021_Circuit-Echecs-Gascon_B 166 օր 12 ժամ
152021_Circuit-Echecs-Gascon_C 166 օր 12 ժամ
16!er Open International d'ete de Bastia 183 օր 10 ժամ
17French Team Championship - Top 12 - 2021 200 օր 10 ժամ
182ème tournoi de GM du Barreau de Paris et du Cercle National des Armées 211 օր 10 ժամ
19Paris Grand Chess Tour Blitz 212 օր 8 ժամ
20Paris Grand Chess Tour Rapid 214 օր 3 ժամ
211er Championnat d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 229 օր 10 ժամ
22Standard ChessMates Negresco 241 օր 13 ժամ
23ChessMatesBlitzNegresco 242 օր 11 ժամ
24ChessMatesRapideNegresco 242 օր 14 ժամ
252ème Tournoi de GM du C'Chartres Echecs 244 օր 13 ժամ
26Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - Tournoi de Blitz 244 օր 13 ժամ
27Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - D. Cornette vs A. Skripchenko 245 օր 9 ժամ
28Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - Lagarde vs Kamsky 245 օր 9 ժամ
29Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - R. Edouard vs N. Guliyev 245 օր 10 ժամ
301ère Coupe d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 249 օր 5 ժամ
31DWI SWISS CUP 278 օր 15 ժամ
32Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U08 305 օր 6 ժամ
33Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U10 305 օր 6 ժամ
34Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U12 305 օր 6 ժամ
35Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U14 305 օր 6 ժամ
36Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U16 305 օր 6 ժամ
37Fide World University Team Chess Champiom (Blitz) 305 օր 21 ժամ
38Fide World University Team Chess Champiom (Rapid) 305 օր 21 ժամ
39Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U08 312 օր 8 ժամ
40Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U10 312 օր 8 ժամ
41Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U12 312 օր 8 ժամ
42Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U14 312 օր 8 ժամ
43Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U16 312 օր 8 ժամ
44Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U20 312 օր 8 ժամ
45France Top 16 Final A 368 օր 13 ժամ
46France Top 16 Final B 368 օր 13 ժամ
471er Open de Blitz en ligne de Cappelle La Grande 376 օր 3 ժամ
48France Top 16 Group B de La Bourdonnais 376 օր 12 ժամ
49France Top 16 Group A Philidor 376 օր 12 ժամ
50Trophée Roza Lallemand en ligne 2020 401 օր 15 ժամ