Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U8-U10 3 ժամ 15 րոպե
2Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U12-U14 3 ժամ 15 րոպե
3Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U16-U18 3 ժամ 15 րոպե
4Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 4 ժամ 3 րոպե
5MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 4 ժամ 4 րոպե
6O Pohár města Štětí dorost 4 ժամ 41 րոպե
7O pohár města Štětí starší žáci 4 ժամ 41 րոպե
8O pohár města Štětí mladší žáci 4 ժամ 41 րոպե
93. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 18let 5 ժամ 13 րոպե
103. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 14let 5 ժամ 14 րոպե
113. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 12let 5 ժամ 14 րոպե
123. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 10let 5 ժամ 14 րոպե
13Marienbad Open 2022 - C FIDE Open 20th International Chess Festival 6 ժամ 2 րոպե
14Marienbad Open 2022 - B3 IM Round Robin 20th International Chess Festival 6 ժամ 8 րոպե
15Marienbad Open 2022 - B2 IM Round Robin 20th International Chess Festival 6 ժամ 9 րոպե
16Marienbad Open 2022 - A1 GM Round Robin 20th International Chess Festival 6 ժամ 13 րոպե
17Marienbad Open 2022 - B1 IM Round Robin 20th International Chess Festival 6 ժամ 19 րոպե
18Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 6 ժամ 21 րոպե
19Marienbad Open 2022 - D Seniors Open 20th International Chess Festival 6 ժամ 25 րոպե
20Městský přebor Ostrava 2021/2022 6 ժամ 26 րոպե
21Oddílová přebor TJ Plzeň Košutka 2021/22 6 ժամ 52 րոպե
22Marienbad Open 2022 - A2 GM Round Robin 20th International Chess Festival 7 ժամ 4 րոպե
23ŠACHOVÝ TURNAJ STAROSTY OBCE TASOVICE 7 ժամ 26 րոպե
24KS 3.4.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 8 ժամ 32 րոպե
25KS 3.3.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 13 ժամ 9 րոպե
26KS 3.3.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 13 ժամ 15 րոպե
27Pololetní šachový turnaj mládeže DDM Varnsdorf 14 ժամ 6 րոպե
28Marienbad Open 2022 - F blitz tournament 20th International Chess Festival 14 ժամ 24 րոպե
29OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 15 ժամ 27 րոպե
30Městský přebor Brno 2021/2022 15 ժամ 48 րոպե
31KS 2.2.2 PŠS (2. třída) 2021-2022 16 ժամ 3 րոպե
32KS 2.2.1 PŠS (2. třída) 2021-2022 16 ժամ 7 րոպե
33Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 16 ժամ 21 րոպե
34Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 16 ժամ 22 րոպե
35KP mládeže 2022 - Zlínský kraj 1 օր 2 ժամ
36KP 2 PŠS (přebor) 2021-2022 1 օր 2 ժամ
37KS 2.1.2 PŠS (2. třída) 2021-2022 1 օր 4 ժամ
38KS 3.1.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 1 օր 4 ժամ
39Městský přebor Ostrava - Finále B 2021/22 1 օր 4 ժամ
40Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 1 օր 4 ժամ
41KS 3.2.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 1 օր 4 ժամ
42Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 1 օր 4 ժամ
43Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 1 օր 5 ժամ
44KS 3.1.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 1 օր 5 ժամ
45KP 1 PŠS (přebor) 2021-2022 1 օր 5 ժամ
46Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 օր 6 ժամ
4725. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 1 օր 9 ժամ
48JmŠS - krajský přebor mládeže družstev 2021/2022 1 օր 10 ժամ
49OP Znojmo 2021/2022 1 օր 10 ժամ
50KS 1.2.2 PŠS (1. třída) 2021-2022 1 օր 15 ժամ