Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Chile (CHI)

Flag CHI
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1II TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ CATEGORÍA SUB-10 Corporación Municipal de Deportes y Recreación de Antofagasta 2 րոպե
2II TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ CATEGORÍA SUB-6 Corporación Municipal de Deportes y Recreación de Antofagasta 2 րոպե
3II TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ CATEGORÍA SUB-8 Corporación Municipal de Deportes y Recreación de Antofagasta 2 րոպե
4II TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ CATEGORÍA SUB-18 Corporación Municipal de Deportes y Recreación de Antofagasta 2 ժամ 22 րոպե
5SEGUNDO TORNEO OPEN 2022 CMDR ANTOFAGSTA 2 ժամ 26 րոպե
6II TORNEO IRT SUB 2400 ARICA 2022 - CLUB JAQUE 64 10 ժամ 43 րոպե
7Torneo Activo 27 de Mayo 2022 11 ժամ 12 րոպե
8CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz 27 mayo 2022 11 ժամ 59 րոպե
9Torneo CODEBECH Mayo 2022 15 ժամ 29 րոպե
10II TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ CATEGORÍA SUB-14 Corporación Municipal de Deportes y Recreación de Antofagasta 17 ժամ 26 րոպե
11II TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ CATEGORÍA SUB-12 Corporación Municipal de Deportes y Recreación de Antofagasta 17 ժամ 49 րոպե
12TORNEO CLASIFICATORIO NACIONAL DE AJEDREZ BLITZ - RAPIDO 20 ժամ 36 րոպե
13CLUB DE AJEDREZ CHILE - IX TORNEO POR EQUIPOS SUB 1800 1 օր 12 ժամ
14ADUPRI PRIMER TORNEO 2022 1 օր 16 ժամ
15Malleco Damas 2 օր 18 ժամ
16Malleco Varones 2 օր 18 ժամ
17Torneo Recreativo CESFAM SUR (Programa Vida Sana y Mapuchesss) Torneo Suizo 2 օր 19 ժամ
18TORNEO ABIERTO BLITZ PLAZA DE ARMAS I 5 օր 12 ժամ
19Circuito Mundo Ajedrez Etapa 01 5 օր 13 ժամ
20Circuito Mundo Ajedrez E01 sub 14 5 օր 14 ժամ
21Torneo 21 de mayo IRT sub-1800 Club ajedrez O´Higgins 6 օր 13 ժամ
22CLUB RECOLETA IRT RAPIDO MAYO 2022 6 օր 16 ժամ
23Torneo de Ajedrez - Glorias Navales 2022 6 օր 17 ժամ
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz 20 mayo 2022 6 օր 18 ժամ
25Torneo Comunal Sub 12, Juegos Escolares 2022 7 օր 19 ժամ
26COMUNAL ESCOLAR LAUTARO DAMAS 7 օր 19 ժամ
27COMUNAL ESCOLAR LAUTARO VARONES 7 օր 19 ժամ
28Torneo Comunal Sub 14, Juegos Escolares 2022 7 օր 19 ժամ
29INTERSEDES DUOC UC APERTURA 2022 7 օր 21 ժամ
30I Torneo Interno Escuela Antu-Rayen 8 օր 9 ժամ
31I. Torneo Interno Colegio Labrador de Victoria. 8 օր 15 ժամ
32Torneo Escolar de Ajedrez, Nueva Imperial 8 օր 17 ժամ
33Torneo Comunal 2022 8 օր 19 ժամ
34Torneo de Novicios Club de Ajedrez Concepción 11 օր 12 ժամ
35PRIMER TORNEO IRT SUB 2400 CMDR CORPORACION MUNICIPAL DE DEPORTES Y RECREACION DE ANTOFAGASTA 12 օր 11 ժամ
36450° Mall Florida Center y 1a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 12 օր 13 ժամ
3711° TORNEO ACTIVO CLUB FISCHER DE TALCA 12 օր 14 ժամ
38Agus Invitational 12 օր 19 ժամ
39Primer Torneo Open -La Calera 2022 13 օր 10 ժամ
40CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Rapido Sabado 14 de Mayo 2022 13 օր 13 ժամ
411ERA FECHA CIRCUITO ESCOLAR 2022 CATEGORIA OPEN 13 օր 14 ժամ
421ERA FECHA CIRCUITO ESCOLAR 2022 CATEGORIA 1ERO A 4TO MEDIO 13 օր 14 ժամ
431ERA FECHA CIRCUITO ESCOLAR 2022 CATEGORIA 5TO A 8VO BASICO 13 օր 14 ժամ
441ERA FECHA CIRCUITO ESCOLAR 2022 CATEGORIA 1ERO A 4TO BASICO 13 օր 14 ժամ
451era Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 1ero a 4to Medio 13 օր 16 ժամ
461era Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 5to a 8vo basico 13 օր 16 ժամ
471era Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 1ero a 4to Basico 13 օր 16 ժամ
48RAPIDO MAYO 2022 CLUB CAPABLANCA SAN BERNARDO 13 օր 19 ժամ
49CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz 13 mayo 2022 14 օր 12 ժամ
50MAGISTRAL CHACRA AIRMASTERS 14 օր 14 ժամ