Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Minicopa 2022 - Copa Territorial per equips d’Edats de Girona. 10 րոպե
2Campionat de Catalunya d'edats del Baix Llobregat (Fases prèvies) Sub 14 3 ժամ 51 րոպե
3Campionat de Catalunya d'edats de Girona (Fases prèvies) SUB 16 4 ժամ 27 րոպե
4Campionat de Catalunya d'edats de Girona (Fases prèvies) SUB 14 4 ժամ 29 րոպե
5Campionat de Catalunya d'edats de Girona (Fases prèvies) SUB 12 4 ժամ 33 րոպե
6Campionat de Catalunya d'edats de Girona (Fases prèvies) SUB 10 4 ժամ 36 րոպե
7Campionat de Catalunya d'edats del Baix Llobregat (Fases prèvies) Sub 10 4 ժամ 43 րոպե
8Campionat de Catalunya d'edats de Girona (Fases prèvies) SUB 8 4 ժամ 44 րոպե
9Campionat de Catalunya d'edats del Baix Llobregat (Fases prèvies) Sub 12 4 ժամ 44 րոպե
10Campionat de Catalunya d'edats del Baix Llobregat (Fases prèvies) Sub 18 i sub 20 8 ժամ 28 րոպե
11Campionat de Catalunya d'edats del Baix Llobregat (Fases prèvies) Sub 8 8 ժամ 31 րոպե
12Fase prèvia d'edats Anoia Bages i Berguedà - sub8 8 ժամ 54 րոպե
13Fase prèvia d'edats Anoia Bages Berguedà - Sub16 8 ժամ 59 րոպե
14Fase prèvia d'edats Anoia Bages Berguedà - Sub18 9 ժամ 3 րոպե
15Fase prèvia d'edats Anoia Bages i Berguedà - sub14 9 ժամ 32 րոպե
16Fase prèvia d'edats Anoia Bages i Berguedà - sub12 9 ժամ 33 րոպե
17Fase prèvia d'edats Anoia Bages i Berguedà - sub10 9 ժամ 34 րոպե
18Fase prèvia d'edats Anoia Bages Berguedà - Sub16 9 ժամ 38 րոպե
19SEGON TORNEIG ESCOLA IPSE 10 ժամ 30 րոպե
20Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonès (fases prèvies) (s.10) (CEEB) 13 ժամ 51 րոպե
21Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonès (fases prèvies) (s.8) (CEEB) 13 ժամ 54 րոպե
22Social Tres Peons 2022 (272500) 1 օր 2 ժամ
23XXIII Obert Tres Peons Codi 272501 1 օր 3 ժամ
241r Torneig de Semi-Lentes Riudoms 2022 1 օր 4 ժամ
25Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonés (Fases prèvies) Sub 18 1 օր 6 ժամ
26TORNEIG OBERT D’ESCACS ACTIUS BICOLOR U-1700 1 օր 6 ժամ
27Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonés (Fases prèvies) Sub 14 1 օր 6 ժամ
28Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonés (Fases prèvies) Sub 12 1 օր 6 ժամ
29Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonés (Fases prèvies) Sub 16 1 օր 6 ժամ
30Campionat de Catalunya d'edats del Baix Llobregat (Fases prèvies) Sub 16 1 օր 6 ժամ
31PRIMER CAMPIONAT ESCOLA CORAZONISTAS GRUP 1 1 օր 10 ժամ
32PRIMER CAMPIONAT ESCOLA L'ARENAL DE LLEVANT 1 օր 11 ժամ
33PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO 1 օր 11 ժամ
34PRIMER CAMPIONAT ESCOLA LLORERS BARCELONA 1 օր 11 ժամ
35II Open Ciutat El Prat () 1 օր 17 ժամ
36SEGON TORNEIG ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 2 օր 9 ժամ
37Campionat Edats de Lleida 2022 - Sub10 3 օր 6 ժամ
38Campionat Edats de Lleida 2022 - Sub12 3 օր 6 ժամ
39Campionat Edats de Lleida 2022 - Sub14 3 օր 6 ժամ
40Campionat Edats de Lleida 2022 - Sub16 3 օր 6 ժամ
41I Open Hivern C.E. Barcelona 3 օր 7 ժամ
42Campionat de Catalunya d'edats de Girona (Fases prèvies) SUB 18/20 3 օր 18 ժամ
43Campionat d'Escacs Actius 2022 3 օր 18 ժամ
44Decennals 2021 + 1 Valls (274270) 4 օր 12 ժամ
45Campeonato de Salou Blitz 2022 - Magistral 4 օր 12 ժամ
46Campeonato de Salou Blitz 2022 - Avanzado 4 օր 12 ժամ
47Campeonato de Salou Blitz 2022 - Iniciación 4 օր 12 ժամ
48Campionat_Edats_Lleida_2022_Sub18 5 օր 7 ժամ
49I Obert Hivern C.E. Mataro "Memorial Angel Coppulo" 5 օր 13 ժամ
50VII Torneig de Parelles Mixtes 2022 5 օր 14 ժամ