Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Canada (CAN)

Flag CAN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Championnat jeunesse SUPER SAMEDI! 6 ժամ 42 րոպե
2Championnat jeunesse SUPER SAMEDI ÉLITE!! 6 ժամ 42 րոպե
32022 Newmarket Chess Day 7 ժամ 51 րոպե
45e Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) A (FIDE) 1 օր 8 ժամ
55e Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) B 1 օր 8 ժամ
6FOCC #36 U900 Section 1 օր 14 ժամ
7FOCC #36 U1900 Section 1 օր 14 ժամ
8FOCC #36 U1600 Section 1 օր 14 ժամ
9FOCC #36 U1300 Section 1 օր 14 ժամ
10FOCC #36 Crown Section 1 օր 14 ժամ
11May Toronto Norm 2 օր 15 ժամ
12Cours élite du dimanche P2022 3 օր 7 ժամ
132022 Ontario Open - Crown 4 օր 9 ժամ
142022 Ontario Open - U2200 4 օր 9 ժամ
152022 Ontario Open - U1800 4 օր 9 ժամ
162022 Ontario Open - U1400 4 օր 9 ժամ
17Barbacane élite printemps #2 6 օր 13 ժամ
18Championnat d'Échecs rapide jeunesse du Québec U-10 10 օր 8 ժամ
19Championnat d'Échecs rapide jeunesse du Québec U-18 10 օր 8 ժամ
20Championnat d'Échecs rapide jeunesse du Québec U-16 10 օր 8 ժամ
21Championnat d'Échecs rapide jeunesse du Québec U-14 10 օր 8 ժամ
22Championnat d'Échecs rapide jeunesse du Québec U-12 10 օր 8 ժամ
23Championnat ouvert de Laval Section A (Ouverte) 10 օր 14 ժամ
24Championnat ouvert de Laval Section D (-1200 et sc) 10 օր 15 ժամ
25Championnat ouvert de Laval Section C (-1800) 10 օր 15 ժամ
26Championnat ouvert de Laval Section B (-1800) 10 օր 15 ժամ
274e Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) A (FIDE) 12 օր 9 ժամ
284e Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) B 12 օր 9 ժամ
29EM-CM GrandPri 02 - U1900 12 օր 11 ժամ
30EM-CM GrandPri 02 - Open 12 օր 12 ժամ
31EM-CM GrandPri 02 - U1200 12 օր 13 ժամ
32Tournoi club bâtisseur Barbacane hiver/printemps 2022 13 օր 11 ժամ
33FOCC #35 U1600 Section 15 օր 8 ժամ
34Semi-Rapide du Tonnerre 3! B 18 օր 9 ժամ
35FOCC #35 U1300 Section 18 օր 21 ժամ
36FOCC #35 U900 Section 19 օր 1 ժամ
37FOCC #35 U1900 Section 19 օր 1 ժամ
38FOCC #35 Crown Section 19 օր 1 ժամ
39CFC_FIDETest 20 օր 16 ժամ
40Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire secondaire 22 օր 21 ժամ
41Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire 6e 22 օր 21 ժամ
42Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire 5e 22 օր 21 ժամ
43Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire 4e 22 օր 21 ժամ
44Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire 3e 22 օր 21 ժամ
45Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire 2e 22 օր 21 ժամ
46Championnat jeunesse des Laurentides par année scolaire Maternelle/1ere 22 օր 21 ժամ
47Semi-Rapide du Tonnerre 3! A 26 օր 10 ժամ
482022 Canada Zonal 39 օր 14 ժամ
492022 Canada Women Zonal 39 օր 15 ժամ
502022 KEC U2200 39 օր 15 ժամ