Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1International Chess Tournament Albena Cup 1 ժամ 27 րոպե
2International Youth Chess Tournament Albena Cup for under 16 1 ժամ 28 րոպե
3VII open tournament "MARINOPOLTSI" / VII открит турнир "МАРИНОПОЛЦИ" - 28 май 7 ժամ 22 րոպե
4IV open tournament "POLSKI GAMBIT" / IV открит турнир "ПОЛСКИ ГАМБИТ" - 29 май 7 ժամ 22 րոպե
5FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 10 ժամ 42 րոպե
6Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 11 ժամ 27 րոպե
7Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 11 ժամ 48 րոպե
8V International tournament "Dunes cup"/ V Международен турнир купа "Дюни" 11 ժամ 50 րոպե
9Трети детски турнир НЧ "Дружба - 1870" А Харманли, 05.06.2022 12 ժամ 28 րոպե
10Трети детски турнир НЧ "Дружба - 1870" B Харманли, 05.06.2022 12 ժամ 29 րոպե
118th Chess Open PANAGYURISHTE 28 - 29.05.2022 12 ժամ 30 րոպե
12Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 13 ժամ 5 րոպե
13III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 1 օր 8 ժամ
14III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 1 օր 8 ժամ
15III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 1 օր 8 ժամ
16Ropotamo invitational, 1-7.06.2022 1 օր 11 ժամ
17Tehnicheski Universitet VARNA City Bulgaria 31.05.2022g. 10:00h. 1 օր 11 ժամ
18Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 1 օր 12 ժամ
19Shah dom Ovanezov, 12.05.2022г. Всеки четвъртък от 18.00ч. до 21.00ч., 1 օր 14 ժամ
202-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 1 օր 14 ժամ
212-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 1 օր 14 ժամ
22DIP - U8 - STANDART 2022/06/12-15/ KK"Albena" 1 օր 18 ժամ
23ДИП - U8 - RAPID - 2022/06/11/ - КК Albena hotel "Orchideya" 1 օր 18 ժամ
24DIP U8 - BLITZ 2022/06/10 КК "Albena", hotel "Оrchidea" 1 օր 19 ժամ
25Trayana Cup 2022/Купа Траяна 24-25.05 /10m+15s/ Stara Zagora 1 օր 20 ժամ
26Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 1 օր 22 ժամ
27Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 1 օր 22 ժամ
28Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 1 օր 22 ժամ
29Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 1 օր 22 ժամ
30Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 1 օր 22 ժամ
31Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 1 օր 22 ժամ
32Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 2 օր
33Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 2 օր
34FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 4 օր 12 ժամ
35XVI Открит турнир по ускорен шахмат "Ловеч" 22.05.2022 4 օր 16 ժամ
36Victory Cup 2022 4 օր 16 ժամ
37Осемнадесети открит турнир по ускорен шах Сливница 21.05.2022 5 օր 14 ժամ
38I-ви турнир по ускорен шахмат "Купа Челопеч" с. Челопеч, 21.05.2022 5 օր 15 ժամ
39Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 5 օր 20 ժամ
40Държавни индивидуални първенства - момчета 8г. - стандарт, 12-15-06-2022г. РБългария, КК"Албена", хотел "Орхидея" 6 օր 14 ժամ
41Държавни индивидуални първенства - момчета до 10 години - БЛИЦ, 10-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
42Държавни индивидуални първенства - момичета до 8 години- стандарт, 12-15-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
43Държавни индивидуални първенства - момичета до 10 години - Рапид, 11-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
44Държавни индивидуални първенства - момичета до 10 години - БЛИЦ, 10-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
45Държавни индивидуални първенства - момичета до 10 години -стандарт,12-15-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
46Държавни индивидуални първенства - момичета до 8 години - Рапид, 11-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
47Държавни индивидуални първенства - момичета до 8 години - БЛИЦ, 10-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
48Държавни индивидуални първенства - момчета до 10 години -стандарт, 12-15-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
49Държавни индивидуални първенства - момчета до 10 години - Рапид, 11-06-2022 РБългария, КК "Албена", хотел "Орхидея". 6 օր 18 ժամ
50II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 7 օր 11 ժամ
Advertisement