Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Albert Aqaronov adına Chess Master l Dərəcə turniri 4-10 iyul 28 may filialı 0703808487 10 ժամ 32 րոպե
24 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri sabah 14:00 12 ժամ 53 րոպե
34 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri sabah 12:00 12 ժամ 54 րոպե
44 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri sabah 10:00 12 ժամ 59 րոպե
5PREMİER SCHOOL OF CHESS II dərəcə 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 13 ժամ 9 րոպե
6PREMIER SCHOOL OF CHESS III dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 13 ժամ 10 րոպե
7Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 0124904203 13 ժամ 10 րոպե
8Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) I dərəcə turniri (10-15 iyul) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 14 ժամ 35 րոպե
9Fuad Jafarov memorium-2022 -open 15 ժամ 55 րոպե
103 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 12.00 RŞK 15 ժամ 59 րոպե
112 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 12.00 RŞK 15 ժամ 59 րոպե
12Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 18 ժամ 35 րոպե
134 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK 8 yaşadək 19 ժամ 2 րոպե
144 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK 19 ժամ 2 րոպե
15Albert Aqaronov Adına Chess Master İyulun 5,6.7 ll Dərəcə Turniri 11:00 8 sayli məktəb 0505808087 1 օր 8 ժամ
16Chesslanad Şahmat Klubu lll Dərəcə təsnifat turniri İYUL 13-15 saat(12:30) 1 օր 16 ժամ
17Chessland Şahamat Klubu lV Dərəcə təsnifat turniri İYUL 13-15 saat (10:00) 1 օր 16 ժամ
18Ucar Yayı 2022 Şahmat turniri 1 օր 19 ժամ
194 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK votsap 050 561-07-63 2 օր 11 ժամ
20Fuad Jafarov memorial-2022 Rapid tournamnt 3-rd july 15-00 2 օր 12 ժամ
21AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 27 iyun - 03 iyul 2022 15:00-da 055 540 44 02 2 օր 17 ժամ
22Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 14 yaşa qədər 2 օր 18 ժամ
23Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 12 yaşa qədər 2 օր 18 ժամ
24Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 10 yaşa qədər 2 օր 18 ժամ
25Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 8 yaşa qədər 2 օր 18 ժամ
26Fuad Jafarov Memorial-2022 -Masters(GM norm) Shirvanshah hotel(Baku) 3 օր 15 ժամ
27Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 (rating) 3 օր 18 ժամ
28Blitsturnir-Sumqayıt-1.07.22 4 օր 16 ժամ
29Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun - 1 iyul) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 4 օր 17 ժամ
30PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi II Dərəcə turniri 4-5-6-7 iYUL saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 4 օր 19 ժամ
31PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi III dərəcə Turniri 4-5-6-7 İyul saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 4 օր 19 ժամ
32Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 4 օր 19 ժամ
338 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 5 օր 14 ժամ
343 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.26-30.06.22 saat 11:00 5 օր 19 ժամ
35Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 5 օր 19 ժամ
36Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 5 օր 19 ժամ
373 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 6 օր 14 ժամ
383 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli q)Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 6 օր 15 ժամ
39Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş III dərəcə turniri 6 օր 16 ժամ
40Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş IV dərəcə turniri 6 օր 16 ժամ
4124-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 4cü dərəcə yarışı. 9 օր 16 ժամ
42Fuad memorial -2022 open (rezerve list) 9 օր 18 ժամ
4324-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 3cü dərəcə yarışı. 9 օր 21 ժամ
44Fuad Jafarov memorial-2022 -Blitz Team 25 june 17-00 10 օր 11 ժամ
45Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 10 օր 13 ժամ
46Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 10 օր 13 ժամ
47Milli Olimpiya Komitəsinin yaradılmasının 30 illiyinə həsr olunmuş ASAN Könüllüləri arasında şahmat turniri 10 օր 15 ժամ
4816 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 11 օր 15 ժամ
4910 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 11 օր 15 ժամ
5014 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 11 օր 15 ժամ