Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 4 ժամ 24 րոպե
23 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 4 ժամ 30 րոպե
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Արմավիր/ 4 ժամ 50 րոպե
4Մայիսի28-ին և մայիսյան հերոսամարտերին նվիրված մրցաշար/Ստեփանավան/ 6 ժամ 54 րոպե
5ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 6 ժամ 54 րոպե
61-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 7 ժամ 3 րոպե
7Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 7 ժամ 28 րոպե
8Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 7 ժամ 34 րոպե
9Կենտրոն վարչական շրջանի հիմն․ դպրոցների բաց առաջնություն 7 ժամ 58 րոպե
10Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 8 ժամ 3 րոպե
114-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 8 ժամ 6 րոպե
12Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ 9 ժամ 7 րոպե
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 9 ժամ 9 րոպե
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 9 ժամ 11 րոպե
15Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 9 ժամ 16 րոպե
164-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 10 ժամ 4 րոպե
1713th Annual K. Asrian Memorial 10 ժամ 44 րոպե
18T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 10 ժամ 49 րոպե
1983nd Armenian Ch. SF 11 ժամ 47 րոպե
20Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 1 օր 4 ժամ
21ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Քաջարան համայնք 1 օր 8 ժամ
22Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիանի համայնք 2 օր 8 ժամ
23Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ/Մեղրի/ 2 օր 10 ժամ
24ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Կապան համայնք 2 օր 11 ժամ
25Ավետիք Ղազարյանի հիշատակին նվիրված շախմատի բլից առաջնություն 3 օր 8 ժամ
26Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 3 օր 11 ժամ
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 3 օր 11 ժամ
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 4 օր 4 ժամ
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 4 օր 9 ժամ
30T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 4 օր 9 ժամ
31Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 4 օր 16 ժամ
32Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 5 օր 3 ժամ
33Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 5 օր 6 ժամ
34Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 5 օր 7 ժամ
35ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 5 օր 7 ժամ
361-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 5 օր 7 ժամ
37Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 5 օր 11 ժամ
38Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 5 օր 12 ժամ
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 6 օր 5 ժամ
40Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 6 օր 12 ժամ
41Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 7 օր 2 ժամ
42Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 7 օր 8 ժամ
43Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 7 օր 11 ժամ
44Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 8 օր 7 ժամ
45Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 8 օր 11 ժամ
46Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 8 օր 12 ժամ
47ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 օր 2 ժամ
482022.05 10 օր 7 ժամ
49Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Արաբկիր/ 10 օր 12 ժամ
50Հ.Հ. դպրոցականների շախմատի 16-րդ օլիմպիադա 10 օր 14 ժամ
Advertisement