Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Տ. Պետրոսյանի անվ. շախ. տուն մ/դ առաջ./մ-10տ. 2 ժամ 48 րոպե
2Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-8տ. 5 ժամ 2 րոպե
3Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-12տ. 5 ժամ 21 րոպե
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 6 ժամ 6 րոպե
5Chess Academy Cup 2021 - V Stage 23 ժամ 36 րոպե
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք.Վայք 1 օր 3 ժամ
7Եղեգնաձորի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 օր 4 ժամ
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նոյեմբերյան համայնք 1 օր 8 ժամ
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 1 օր 20 ժամ
10Ռաֆայել Վահանյանի <<Գավաթ - 2021թ.>> 1 օր 21 ժամ
11ԴԱՎԹԱՇԵՆ. ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ (22.11 - 30.11.2021 թ.) 1 օր 21 ժամ
123-րդ կարգ Աջափնյակ 24.11.2021թ. 1 օր 22 ժամ
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նուբարաշեն ՇՄՄ 2 օր
14ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 4 -րդ փուլ 2 օր 1 ժամ
153-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 2 օր 2 ժամ
162-րդ կարգի մրցաշար (Գորիս) 2 օր 23 ժամ
17Շիրակի մարզի 2022թ.-ի առաջնության 1/2 եզրափակիչ 3 օր 21 ժամ
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-ԲՎՄ 3 օր 21 ժամ
192-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 3 օր 22 ժամ
203-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 3 օր 22 ժամ
21Վարդենիսի 4-րդ կարգի մրցումներ 4 օր 21 ժամ
221-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 4 օր 22 ժամ
23Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 5 օր 21 ժամ
243-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 5 օր 21 ժամ
253-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 6 օր
26Որակավորման մրցաշար չորրորդ կարգ լրացնելու համար/Գյումրի համայնքի շախմատի մարզադ 7 օր 1 ժամ
27Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 9 օր 1 ժամ
28Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 9 օր 2 ժամ
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայք 12 օր 23 ժամ
30Ընկերական մրցախաղ ՀՇԱ- Դավթաշեն 16 օր 1 ժամ
31ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16 օր 3 ժամ
323-րդ կարգի մրցաշար. Դավթաշեն 16 օր 21 ժամ
33Շիրակի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 1/4 եզրափակիչ 18 օր 23 ժամ
34Ավանի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 20 օր 23 ժամ
35Torneo Encuentro Salon Mandove Pedroso 21 օր 21 ժամ
36Ընկերական մրցախաղ - Մալաթիա - Դավթաշեն - աղջիկներ 22 օր 16 ժամ
37Ընկերական մրցախաղ - Դավթաշեն - Մալաթիա - տղաներ 22 օր 16 ժամ
382-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 23 օր 3 ժամ
393-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք․ Արտաշատ 23 օր 3 ժամ
40Էրեբունի ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար Բ 17։00 24 օր 22 ժամ
41Էրեբունի ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար Ա 15։30 25 օր
421-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 25 օր
43Լոռու մարզի 1/8 առաջնություն 26 օր
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 27 օր
45Որակավորման մրցաշար 3-րդ կարգի համար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 27 օր 1 ժամ
46ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 3 -րդ փուլ 29 օր 1 ժամ
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Շիրակացի ճեմարան/ 29 օր 20 ժամ
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շիրակացի ճեմարան / մինչև 8 տ. / 29 օր 22 ժամ
49Արագ 29 օր 23 ժամ
503-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 30 օր 1 ժամ