Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Angola (ANG)

Flag ANG
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS DO KUANZA SUL 2022 2 օր 7 ժամ
2TORNEIO DE XADREZ NOVEMBRO AZUL 2022 5 օր 12 ժամ
3CAMPEONATO UNIVERSITÁRIO INDIVIDUAL DE XADREZ - TAÇA INDEPENDÊNCIA - FANDU 2022 8 օր 9 ժամ
4CAMPEONATO PROVINCIAL DA HUILA POR EQUIPAS 2022 13 օր 18 ժամ
5TORNEIO DE XADREZ ALUSIVO 47º ANIVERSARIO DA INDEPENDENCIA DE ANGOLA 2022 13 օր 19 ժամ
6TORNEIO ALUSIVO AO 8º ANIVERSARIO DA PRODEL 2022 18 օր 16 ժամ
7CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ DE BENGUELA POR EQUIPAS 2022 19 օր 12 ժամ
8TORNEIO DE XADREZ 21 օր 12 ժամ
9TORNEIO 11 DE NOVEMBRO LUANDA 2022 21 օր 17 ժամ
10TORNEIO DE XADREZ 8º ANIVERSARIO DA ENDE 2022 31 օր 13 ժամ
11CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ PARA TRABALHADORES 42 օր 11 ժամ
12CAMPEONATO NACIONAL DE RAPIDAS PARA TRABALHADORES 42 օր 13 ժամ
13CAMPEONATO NACIONAL PARA TRABALHADORES 2022 45 օր 12 ժամ
14CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ POR EQUIPAS LUANDA 2022 45 օր 13 ժամ
15TAÇA MANGUXI - XADREZ - MOXICO 2022 Em alusão ao Dr. António Agostinho Neto - Org. F.C.Bravos do Maquis & APX-MOXICO 49 օր 6 ժամ
16CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ DO UíGE POR EQUIPAS 2022 53 օր 15 ժամ
17Exam 74 օր 7 ժամ
18TACA MANGUXI LUANDA 2022 76 օր 15 ժամ
19CAMPEONATO NACIONAL DE JUNIOR OPEN 2022 - NAMIBE 77 օր 16 ժամ
20CAMPEONATO NACIONAL DE JUNIOR FEMININO 2022 - NAMIBE 77 օր 18 ժամ
21CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE LUANDA 2022 85 օր 12 ժամ
22Torneo Pontevedra 88 օր 3 ժամ
23CAMPEONATO PROVINCIAL DE JUNIOR DO UÍGE 2022 101 օր 8 ժամ
24CAMPEONATO PROVINCIAL DE BLITZ 2022 UIGE 101 օր 13 ժամ
25CAMPEONATO PROVINCIAL DE JUNIORES DE LUANDA 2022 127 օր 15 ժամ
26CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ POR EQUIPAS DE LUANDA PARA TRABALHADORES 2022 132 օր 19 ժամ
27II TORNEIO DOS INICIANTES DE XADREZ 133 օր 14 ժամ
28TORNEIO DE XADREZ ALUSIVO AO XIV DA CAIXA DE PROTECAO SOCIAL DO MININT 2022 135 օր 16 ժամ
29TORNEIO DOS INICIADO APXU 142 օր 14 ժամ
30TORNEIO DE XADREZ ALUSIVO AO DIA DA SOMOIL 2022 147 օր 11 ժամ
31Churrasco Xadrez & Futsal - 2ª Férias Angola Lichess E-A - 2ª Temporada 2022 152 օր 19 ժամ
32TORNEIO 16 DE JUNHO 158 օր 8 ժամ
33DOMINGO XADREZISTICO/CENTRALIDADE KILOMOSSO (UÍGE) 159 օր 9 ժամ
34TORNEIO VELHA GUARDA HUILA 2022 160 օր 6 ժամ
351ª Olimpiadas de Xadrez do Instituto Politécnico de Cacuaco - IPC-4072 163 օր 9 ժամ
36OPEN TORNEIO DE XADREZ ALUSIVO AO DIA DA CRIANCA AFRICANA DITROV 2022 167 օր 11 ժամ
37TORNEIO DE XADREZ JUVENIL ALUSIVO AO DIA DA CRIANCA AFRICANA DITROV 2022 167 օր 11 ժամ
38CAMPEONATO UNIVERSITÁRIO DE XADREZ ABSOLUTO INDIVIDUAL - APDUL 2022 181 օր 9 ժամ
39CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL DE PARTIDAS RAPIDAS BENGUELA 2022 188 օր 14 ժամ
40CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL FEMININO DE PARTIDAS RAPIDAS BENGUELA 2022 188 օր 17 ժամ
41FINAL DE DESEMPATE NACIONAL DE BLITZ BENGUELA 2022 188 օր 18 ժամ
42CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL DE PARTIDAS BLITZ BENGUELA 2022 189 օր 8 ժամ
43CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL FEMININO DE PARTIDAS BLITZ BENGUELA 2022 189 օր 10 ժամ
44CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO BENGUELA 2022 189 օր 16 ժամ
45CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL FEMININO BENGUELA 2022 189 օր 18 ժամ
462º TORNEIO DE XADREZ DE AMIZADE DE SÃO JOSÉ DE CLUNY - 2022 - SUB 19 195 օր 10 ժամ
47TAÇA GRUPO CABETO - SUMBE 2022 201 օր 14 ժամ
48CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO - MOXICO 2022 208 օր 12 ժամ
49ZONAL A DE LUANDA PARA O APURAMENTO AO CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO 209 օր 18 ժամ
50ZONAL B FASE PRELIMINAR CAMPEONATO NACIONAL GABELA 2022 210 օր 17 ժամ