Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Afghanistan (AFG)

Flag AFG
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Testing 15 օր 12 ժամ
2CAMPIONAT ESCOLA SAGRAT COR DE SARRIA 24 օր 14 ժամ
3Rompetrol Era Park cl 1-2 49 օր 19 ժամ
4Hitropotezno prvenstvo Izole - 05 51 օր 17 ժամ
52022 ANTALYA AGORA AVM- BİRİKİM OKULLARI ANNELER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 58 օր 13 ժամ
6nacional conade sub 16 femenil 58 օր 22 ժամ
7nacional sub 14 femenil conade 58 օր 22 ժամ
8Открытое первенство г.о. Электросталь среди девушек по классическим шахматам 93 օր 8 ժամ
9ONSS-LICEE-MUN.-2022-fete--Buzau 109 օր 18 ժամ
10Bitlis Okul Sporları Bitlis Gençler Satranç İl Birinciliği Genel 127 օր 18 ժամ
11Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Kızlar 131 օր 16 ժամ
12Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Genel 131 օր 16 ժամ
13Campeonato Nacional Categorías Impares 132 օր 6 ժամ
14Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Kızlar 135 օր 19 ժամ
15test2 161 օր 20 ժամ
16123 161 օր 20 ժամ
17test 3 161 օր 20 ժամ
18test 2 161 օր 20 ժամ
19Bakalář 2021 blitz 197 օր 5 ժամ
20III Torneo de Ajedrez Playa Negra 270 օր 9 ժամ
21XXX Obert Blitz Maria 282 օր 10 ժամ
22Torneo Presencial Doña Angela 291 օր
23lll Torneo Presencial Guanacaste 2021 316 օր 10 ժամ
24l TORNEO DE LA ANEXION PLAYAS DEL COCO 323 օր 6 ժամ
25l TORNEO DE LA ANEXION PLAYAS DEL COCO (INICIALES) 323 օր 6 ժամ
26Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D16+D18+D20 366 օր 8 ժամ
27Curso de Instrutor FMX - online MN Gerson Peres MN Julio Lapertosa 409 օր 11 ժամ
28SUPER LIGA CLASICA 2021 432 օր 22 ժամ
29... 442 օր 7 ժամ
30Arbiter Training 447 օր 11 ժամ
311 этап Кубка Свердловской области среди девочек до 13 лет-D 478 օր 19 ժամ
32TORNEO JAEN SUB-8 2021 488 օր 7 ժամ
33hchcbb 489 օր 22 ժամ
34Campeonato Nacional Abierto De Ajedrez Categoría Internacional 534 օր 11 ժամ
35Кубок Юникея 17.01.21 534 օր 15 ժամ
36Giải cờ tướng nhanh vô địch cá nhân CLB Kỳ Phong năm 2020 - chặng tháng 5 617 օր
37Selectivo de Chiapas 793 օր 10 ժամ
38Selectivo Estatal de Chihuahua (10+5) 793 օր 22 ժամ
39Selectivo de Nuevo León 793 օր 22 ժամ
40Primer Selectivo Clasificatorio Coahuila 793 օր 23 ժամ
41Torneo Estatal Tabasco 1 795 օր 6 ժամ
42Torneo Estatal Tabasco 2 795 օր 6 ժամ
43Selectivo Estatal de Blitz de Zacatecas 795 օր 7 ժամ
44ewCircuito Jaque Mate al Coronavirus "Gambito de Rey 1. e4 e5 2. f4 " 812 օր 19 ժամ
45Circuito de Ajedrez por Internet Complejo Cultural Los Pinos “Quédate En Casa” 812 օր 23 ժամ
46Circuito Rey 815 օր 22 ժամ
47Circuito Rey 816 օր 22 ժամ
48Circuito Rey 816 օր 22 ժամ
49Circuito Dama 816 օր 22 ժամ
50Circuito Dama 818 օր 4 ժամ