Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Trinidad & Tobago (TTO)

Flag TTO
Nr.TurneuUltima actualizare
1Paladins Ken Philips Anual Tournament IRT Hybrid 20 Zile 23 Ore
2National Junior Open 2021 252 Zile 20 Ore
3National Junior Female 2021 253 Zile 16 Ore
4National Youth Under 16 Open 2021 280 Zile 19 Ore
5National Youth Under 18 Open 2021 280 Zile 20 Ore
6Return to the Board Open 280 Zile 20 Ore
7National Youth Under 14 Open 2021 280 Zile 21 Ore
8National Youth Under 12 Open 2021 280 Zile 21 Ore
9National Youth Under 10 Open 2021 281 Zile 22 Ore
10National Youth Under 14 Female 2021 281 Zile 22 Ore
11National Youth Under 8 Open 2021 286 Zile 20 Ore
12Paladins Invitational Top 10 367 Zile 13 Ore
13Parvati Girls In House 2020 628 Zile 18 Ore
14School's Team Chess-a-Ton Semifinals March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 631 Zile 20 Ore
15School's Team Chess-a-Ton March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 631 Zile 20 Ore
16UTT Open Rapid Tournament 2020 638 Zile 17 Ore
17UTT Rapid Youth Tournament 2020 638 Zile 17 Ore
18National Junior U20 Female 2020 652 Zile 12 Ore
19National Junior U20 Open 2020 652 Zile 12 Ore
20National Championship Qualifier #1 2020 665 Zile 11 Ore
21NALIS One Day - Jan 2020 - Division 1 672 Zile 15 Ore
22NALIS One Day - Jan 2020 - Division 2 672 Zile 15 Ore
23NALIS One Day - Jan 2020 - Division 3 672 Zile 15 Ore
24Trinidad & Tobago National Swiss Championship 2019 679 Zile 12 Ore
25National Youth Under 16 Open 2020 692 Zile 23 Ore
26National Youth Under 14 Open 2020 692 Zile 23 Ore
27National Youth Under 12 Open 2020 692 Zile 23 Ore
28National Youth Under 8 Female 2020 692 Zile 23 Ore
29National Youth Under 8 Open 2020 692 Zile 23 Ore
30National Youth Under 12 Female 2020 693 Zile
31National Youth Under 16 Female 2020 693 Zile 18 Ore
32National Youth Under 10 Open 2020 693 Zile 21 Ore
33National Youth Under 10 Female 2020 693 Zile 21 Ore
34National Youth Under 18 Open 2020 693 Zile 21 Ore
35National Youth Under 14 Female 2020 693 Zile 21 Ore
36FCB/Paladins 14th Secondary Schools 706 Zile 11 Ore
37Central American and Caribbean Under 20 Blitz 2019 709 Zile 23 Ore
38Central American and Caribbean Under 20 Absolute 2019 709 Zile 23 Ore
39National Senior Chess Championships 2019 - Open 50 and 65 735 Zile 9 Ore
40Lynette Rampersad Foundation - Schools Junior Chess Tournament November 2019 - Primary Schools 736 Zile 21 Ore
41Lynette Rampersad Foundation - Schools Junior Chess Tournament November 2019 - Secondary Schools 736 Zile 21 Ore
42F.W. de VERTEUIL MEMORIAL RAPID 2019 738 Zile 9 Ore
4327th F.W. de Verteuil Memorial Open 2019 741 Zile 8 Ore
44NATIONAL BLITZ 2019 741 Zile 14 Ore
45The Southern Chess Club 2019 Championship 784 Zile 13 Ore
46Trinidad and Tobago National Finals 2019 - Absolute 799 Zile 12 Ore
47Trinidad and Tobago National Finals 2019 - Women 799 Zile 20 Ore
48Kenneth Phillip Paladins Open 845 Zile 20 Ore
49Kenneth Phillip Paladins Blitz 2019 846 Zile 9 Ore
50National Championship Qualifier #4 2019 861 Zile 17 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use