Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Serbia (SRB)

Flag SRB
Nr.TurneuUltima actualizare
1XVIII Svetosavki GO CK 2022 MZ12 (2011. i mladji) 6 Ore 6 Min.
2XVIII Svetosavki GO CK 2022 MZ18 (2005. i mladji) 6 Ore 6 Min.
3Kategorni turnir vankategornika za osvajanje IV kategorije Vidikovac 7 Ore 44 Min.
4Kategorni turnir IV kategornika za osvajanje III kategorije Vidikovac 7 Ore 47 Min.
5Kategorni turnir III kategornika za osvajanje II kategorije Vidikovac 15-19.02.2023. od 10h 7 Ore 48 Min.
630. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-14 8 Ore 29 Min.
730. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-12 8 Ore 33 Min.
8I Memorijal Franja i Pavle Matarić 8 Ore 34 Min.
9BEOGRAD - ZVEZDIN TRENING ZA RAPID BORCU- NEDELJA 12.02.23. u 11h 8 Ore 41 Min.
10Kadetski gran pri "Korak po korak",11.02.2023, Kragujevac Prijave na 063/1116291 Simovic Zoran, OS,,Milutin i Draginja Todorovic",10.30 8 Ore 44 Min.
11RUDAR X - IM ROUND ROBIN 8 Ore 46 Min.
12BEOGRAD - ZVEZDIN BLIC - SUBOTA 11.02.23. u 17h 9 Ore 3 Min.
13Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2023 - OPEN 9 Ore 3 Min.
14Skola saha VELEMAJSTOR Apatin / Turnir za osvajanje IV kategorije 9 Ore 10 Min.
15BEOGRAD - ZVEZVDIN TRENING RAPID ZA BORCU - NEDELJA 12.02.23. u 11h 9 Ore 10 Min.
16Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2023 - ZENE 10 Ore 8 Min.
17Zemunski cuger - subota 11.02.2023. od 11 h 10 Ore 24 Min.
18PRVENSTVO OŠ" ŽIVADIN APOSTOLOVIC " TRSTENIK 1-2 RAZRED 12 Ore 2 Min.
19PRVENSTVO OS " ŽIVADIN APOSTOLOVIC "TRSTENIK 3-4 RAZRED 12 Ore 2 Min.
20PRVENSTVO OŠ " ŽIVADIN APOSTOLOVIC " TRSTENIK 5-6 RAZRED,10.02.2023 u 11.00 12 Ore 2 Min.
21PRVENSTVO OŠ " ŽIVADIN APOSTOLOVIC " TRSTENIK ,7-8 RAZRED ,10.02.2023 u 11.00 12 Ore 2 Min.
2230. Vojvodjanski sahovski festival mladih Z-14 13 Ore 21 Min.
2330. Vojvodjanski sahovski festival mladih Z-12 13 Ore 23 Min.
24"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Starije devojčice (2008. i mladje) 13 Ore 54 Min.
25Sretenje 2023-Borca 13 Ore 56 Min.
2630. Vojvodjanski sahovski festival mladih Z-10 14 Ore 27 Min.
2730. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-10 14 Ore 31 Min.
2830. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-08 15 Ore 56 Min.
29"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Mlađe devojčice (2012. i mladje) 18 Ore 13 Min.
30"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Stariji dečaci (2008. i mladji) 18 Ore 14 Min.
31"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Mlađi dečaci (2012. i mladji) 18 Ore 14 Min.
32Kategorni turnir II kategornika za osvajanje I kategorije Vidikovac 15-19.02.2023. od 10h 19 Ore
3330. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-16 19 Ore 17 Min.
3430. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-18 19 Ore 22 Min.
35Kategorni turnir za osvajanje I kategorije 19 Ore 58 Min.
36Kategorni turnir za osvajanje titule MK 20 Ore 1 Min.
37KUP Sumadije 2023 20 Ore 1 Min.
38Sretenjski memorijal Mica Jovic 20 Ore 1 Min.
39Amaterski OPEN SK Stari grad 2023 20 Ore 2 Min.
40Arandjelovac open 2023 20 Ore 2 Min.
41Kategorni turnir za osvajanje I kategorije SK Mala rokada 15,16,17,18,19 februar 21 Ore 2 Min.
42Kategorni turnir za osvajanje II kategorije SK Mala rokada 15,16,17,18,19 februar 21 Ore 15 Min.
4325. Kadetski festival ŠSCS 2023 - SPISAK SVIH PRIJAVLJENIH UČESNIKA 1 Zile 5 Ore
44DIMITROVGRAD - SPRING VACATION IM NORM TOURNAMENT 1 Zile 7 Ore
45POZIVNO PRVENSTVO ALEKSA SANTICA U UBRZANOM SAHU 1 Zile 7 Ore
46Sah klub VELEMAJSTOR Apatin - brzopotezni turnir / kvalifikacije - februar 1 Zile 10 Ore
47KULA Cuger jan 2023 1 Zile 11 Ore
48Gligoric Trofej 2023 - finale 1 Zile 11 Ore
49Gligoric Trofej 2023 - 1/2 finale - tie break 1 Zile 13 Ore
50Gligoric Trofej 2023 - 1/2 finale 1 Zile 13 Ore