Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: South Africa (RSA)

Flag RSA
Nr.TurneuUltima actualizare
1Randburg Autumn Swiss 2022 1 Ore 48 Min.
2Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 2 Ore 1 Min.
3Ekurhuleni Trials 2 28052022 u8 u10 (>2013 2 Ore 7 Min.
4Ekurhuleni Chess Trial 2 28052022 u12 2 Ore 16 Min.
5Ekurhuleni Trial 2 28052022 U14 (2009-2010) 2 Ore 30 Min.
6EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U16 (2007-2008) 2 Ore 33 Min.
7EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U18 20 2 Ore 40 Min.
8Gauteng Schools Disability Chess Festival HSchools 3 Ore 15 Min.
9Gauteng Schools Disabiltity Chess Festival - Primary School 3 Ore 23 Min.
102022 NNM Schools U/18 BOYS 4 Ore 3 Min.
112022 NNM Schools U/18 GIRLS 4 Ore 18 Min.
122022 NNM Schools U/15 GIRLS 4 Ore 34 Min.
13 2022 NNM Schools U/15 BOYS 4 Ore 45 Min.
14Mbombela Sub-districts Winter Games U/15 Girls 6 Ore 10 Min.
15Mbombela Sub-districts Winter Games U/13 Girls 7 Ore 1 Min.
16Mbombela Sub-districts Winter Games U/18 7 Ore 3 Min.
17Mbombela Sub-districts Winter Games U/13 7 Ore 5 Min.
18Mbombela Sub-districts Winter Games U/15 Open 7 Ore 9 Min.
19 Pretoria Chess Club Championships: Group B1 15 Ore 5 Min.
20 Pretoria Chess Club Championships: Group B3 15 Ore 7 Min.
21Cape Town Chess Club - 137th Anniversary Open 1 Zile 1 Ore
22Mbombela Sub-districts Winter Games U/18 Girls 1 Zile 1 Ore
23RMS TEAMS TOURNAMENT U9 1 Zile 2 Ore
24RMS TEAMS TOURNAMENT U/11 1 Zile 2 Ore
25RMS TEAMS TOURNAMENT U/13 1 Zile 2 Ore
26Durbanville 27 Mei 2022 1 Zile 5 Ore
27TSAC038 - Thursday RATED 19:00 1 Zile 10 Ore
28TSAL038 - Thursday RATED 17:15 1 Zile 11 Ore
29SA Open 2022 Blitz 1 Zile 12 Ore
30SA Open 2022 Championship 1 Zile 12 Ore
31SA Open 2022 B Section 1 Zile 12 Ore
32SA Open 2022 U20 Section 1 Zile 12 Ore
33SA Open 2022 U16 Section 1 Zile 12 Ore
34SA Open 2022 U12 Section 1 Zile 12 Ore
35Steinitz Open 2022 B Section 2 Zile 2 Ore
36Steinitz Open 2022 A Section 2 Zile 2 Ore
37 Pretoria Chess Club Championships: Group A 2 Zile 10 Ore
38 Pretoria Chess Club Championships: Group B2 2 Zile 10 Ore
392022 BCM Schools Winter Games U18 2 Zile 11 Ore
40Steinitz Open 2022 C Section 2 Zile 14 Ore
412022 BCM Schools Winter Games U13 Boys 3 Zile 4 Ore
422022 BCM Schools Winter Games U13 Girls 3 Zile 4 Ore
432022 BCM Schools Winter Games U15 Girls 3 Zile 4 Ore
44Kumbaya Africa Individuals Chess League Open Section 3 Zile 4 Ore
45Kumbaya Africa Individuals Chess League Juniors Section 3 Zile 4 Ore
46Steinitz Open 2022 D Section 3 Zile 4 Ore
47Schoonspruit 3 Zile 5 Ore
48JTG TRIALS 2022 U13 BOYS 3 Zile 6 Ore
492022 BCM Schools Winter Games U15 Boys 3 Zile 6 Ore
50JTG TRIALS 2022 U13 GIRLS 3 Zile 6 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use