Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.TurneuUltima actualizare
1Campionatul Capitalei 2022 17 Minute
2CUPA PALATULUI LA SAH EDITIA A IX- A COPII SUB 12 ANI 33 Minute
3Cupa Portas Editia 1 - Botosani 1 Ore 2 Min.
4Cupa Primaverii Editia a II-a 1 Ore 8 Min.
5CUPA PALATULUI LA SAH EDITIA A IX- A COPII SUB 19 ANI ELO SUB 2400 1 Ore 18 Min.
6Memorialul Neculaiu Petrea 1 Ore 20 Min.
7TROFEUL CLUBULUI DE SAH DEVA OPEN A 1 Ore 25 Min.
8Trenta Pizza 22.05.2022 ora 11.00 1 Ore 57 Min.
9Open Trenta Pizza 22 MAI ORA 15,00 1 Ore 58 Min.
10CUPA PALATULUI LA SAH EDITIA A IX-A TURNEUL D, INCEPĂTORI NELEGITIMATI 2 Ore 20 Min.
11CUPA "AMOUR DE L'EVENEMENT" EDITIA A II-A (TINERII LEI BAIA MARE) INCEPATORI 2 Ore 21 Min.
12CUPA "AMOUR DE L'EVENEMENT" EDITIA A II-A (TINERII LEI BAIA MARE) NELEGITIMATI 2 Ore 21 Min.
13CUPA "AMOUR DE L'EVENEMENT" EDITIA A II-A (TINERII LEI BAIA MARE) LEGITIMATI 2 Ore 24 Min.
14Cupa Municipiului Pitesti U18 Fete 21-22.05.2022 2 Ore 28 Min.
15Cupa Municipiului Pitesti U18 Open 21-22.05.2022 2 Ore 30 Min.
16CUPA PALATULUI LA SAH EDITIA A IX-A TURNEUL C, COPII SUB 14 ANI SI CIF SUB 1050 2 Ore 36 Min.
17TROFEUL CLUBULUI DE SAH DEVA OPEN C 2 Ore 45 Min.
18TROFEUL CLUBULUI DE SAH DEVA OPEN B 2 Ore 48 Min.
19Cupa comunei Dranceni OPEN B 2 Ore 52 Min.
20CUPA KANDIA DULCE OPEN SAH RAPID 28 MAI 2022 toti copii care participa primesc dulciuri de la Kandia 2 Ore 52 Min.
21Cupa comunei Dranceni OPEN A 3 Ore 15 Min.
22ONSS Faza Nationala Liceu Fete IASI 3 Ore 22 Min.
23ONSS Faza Nationala Liceu Baieti IASI 3 Ore 26 Min.
24Open Targu Mures 2022 editia a-III-a Elo < 2200 6 Ore 36 Min.
25Grand-Prix Romania- Etapa 2 - Targu Mures 4-11 iunie 2022 6 Ore 37 Min.
26Cupa Micul sahist Comarnic -ed.VI 15 Ore 36 Min.
27Cupa Sperantei - turneu A (Focsani / 3-5 iunie 2022) 17 Ore 31 Min.
28Cupa Sperantei - turneu C (Focsani / 4 iunie 2022) 17 Ore 31 Min.
29Grand Prix MegaChess 2022 - Etapa a II a - 28 mai 2022, ora 15.00 Turneul A - U14 & U12 19 Ore
30Grand Prix MegaChess 2022 - Etapa a II a - 29 mai 2022, ora 15.00 Turneul B - U10 & U08 19 Ore
31Carrefour Brasov Chess Arena - Turneul A U12 - 1 iunie 2022 19 Ore 1 Min.
32Carrefour Brasov Chess Arena - Turneul B U08 - 1 iunie 2022 19 Ore 1 Min.
33Cupa Puf Junior Editia a IX-a U08 19 Ore 35 Min.
34Cupa PALAS MALL Iasi ed.X - Sah clasic - Open B copii până în 12 ani 4 iunie ora 9 - 4 runde, 5 iunie ora 14 - 2 runde 20 Ore 39 Min.
35Cupa PALAS MALL Iasi ed.X - Sah clasic - Open A general ELO<2000 4 iunie ora 9 - 4 runde, 5 iunie ora 14 - 2 runde 20 Ore 39 Min.
36IM FISCA Round Robin 21 Ore 21 Min.
37CUPA PHEONIX BUZĂU, U08, 27-29 mai 2022 21 Ore 30 Min.
38CUPA PHEONIX BUZĂU, U10, 27-29 mai 2022 21 Ore 31 Min.
39CUPA PHEONIX BUZĂU, U12, 27-29 mai 2022 21 Ore 39 Min.
40CUPA PHEONIX BUZĂU, U1800, 27-29 mai 2022 21 Ore 41 Min.
41CUPA PHEONIX BUZĂU, OPEN, 27-29 mai 2022 21 Ore 44 Min.
42Campionatul Familiilor Sahiste Ed-XVI-a 28.05.2022 Timisoara 22 Ore 59 Min.
43Cupa Snagov U16 nelegitimati 23 Ore 20 Min.
44Cupa Snagov U12 nelegitimati 23 Ore 21 Min.
45Cupa Snagov U12 legitimati 23 Ore 23 Min.
46Cupa Snagov U16 legitimati 23 Ore 24 Min.
47Sahul ca o poveste 2022 - 10 ani Constanta 1 Zile 4 Ore
48Sahul ca o poveste 2022 - 7 ani Constanta 1 Zile 4 Ore
49Sahul ca o poveste 2022 - 8-9 ani Constanta 1 Zile 4 Ore
50Sahul ca o poveste 2022 - 5-6 ani Constanta 1 Zile 4 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use