Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Paraguay (PAR)

Flag PAR
Nr.TurneuUltima actualizare
1TORNEO "EL CORTIJO" YPAKARAI - SAN BERNARDINO 8 Zile 10 Ore
2TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO BULEVAR 11 Zile 1 Ore
3Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria A 2021 21 Zile 4 Ore
4Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria B y C 2021 34 Zile 18 Ore
5Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Juvenil 2021 36 Zile 8 Ore
6Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Infantil 2021 36 Zile 14 Ore
7TORNEO INTERNO SPORTIVO ITEÑO - PIZZERÍA 1950 - ITÁ - PY 43 Zile 7 Ore
8Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto 44 Zile 6 Ore
9Semifinal Absoluta 2020-2021 57 Zile 4 Ore
10Semifinal Femenina 2020-2021 57 Zile 13 Ore
11FINAL ABS BLITZ 2021 58 Zile 2 Ore
12FINAL FEM BLITZ 2021 58 Zile 3 Ore
13Torneo Club Peon Avanza Blitz 13.11.2021 65 Zile 5 Ore
14Encuentro de Confraternidad Club Peon Avanza vs Dionisio Chess 65 Zile 6 Ore
15Clasificatorio Blitz 2020-2021 65 Zile 12 Ore
16Clasificados a la Semifinal Absoluta 2020-2021 70 Zile 3 Ore
17Clasificados a la FINAL ABS BLITZ 2021 70 Zile 3 Ore
18Clasificados a la FINAL FEM BLITZ 2021 70 Zile 4 Ore
19Clasificadas a la Semifinal Femenina 2020-2021 70 Zile 4 Ore
20IRT Clasificatorio 2021_Club Peón Avanza 71 Zile 5 Ore
21IRT BLITZ 2021 _Club Peón Avanza 73 Zile 1 Ore
22IRT Clasificatorio "Julio Cesar Ingolotti" Cuidad Del Este 2021 75 Zile 9 Ore
23Torneo Buena Onda II 82 Zile 3 Ore
24IRT Clasificatorio Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 85 Zile 4 Ore
25IRT BLITZ Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 87 Zile
26Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 92 Zile 5 Ore
27Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 92 Zile 6 Ore
28Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 92 Zile 6 Ore
29Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 92 Zile 6 Ore
30Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 92 Zile 7 Ore
31Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 92 Zile 7 Ore
32Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 BLITZ 93 Zile 2 Ore
33Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 BLITZ 93 Zile 2 Ore
34Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 BLITZ 93 Zile 2 Ore
35Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 BLITZ 93 Zile 2 Ore
36Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 BLITZ 93 Zile 2 Ore
37Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 BLITZ 93 Zile 2 Ore
38Torneo en conmemoracion por los Seis Meses de "Tujukua" 96 Zile 3 Ore
39Torneo Por Duplas 2021 C D P S 106 Zile 6 Ore
40IRT Clasificatorio Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 112 Zile 5 Ore
41BLITZ - IRT Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 112 Zile 5 Ore
42Torneo Peon Avanza 18.09.2021 121 Zile 4 Ore
43Torneo Interno C.C 2021_Cat _Juvenil 121 Zile 4 Ore
44Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto_Juvenil 121 Zile 4 Ore
45Torneo de Ajedrez Interno del Club Deportivo Puerto Sajonia 128 Zile 4 Ore
46IRT Clasificatorio Aniversario de la FEPARAJ 2021 Homenaje AI Hernando Fernándo 141 Zile 2 Ore
47Torneo Club Peon Avanza 12.06.2021 219 Zile 4 Ore
48I IRT CLASIFICATORIO "EL PORVENIR GUAIRENO" SUB 2200 - VILLARRICA 313 Zile 9 Ore
49TORNEO 45+15. APERTURA LIBRE. 8 ONDAS 327 Zile 13 Ore
50TORNEO SISTEMA SUIZO.RITMO 60+15. 10 RONDAS 330 Zile 8 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use