Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Panama (PAN)

Flag PAN
Nr.TurneuUltima actualizare
1Atrio Rapid Chess Tournament 2023-Sub-12 6 Ore 51 Min.
2Atrio Rapid Chess Tournament 2023-Sub-10 6 Ore 51 Min.
3Atrio Rapid Chess Tournament 2023-Sub-8 6 Ore 51 Min.
4II Torneo Provincial por Equipos de Chiriqui 2022 1 Zile 12 Ore
5I Torneo de Rendimiento de Herrera 2023 - Clásico 2 Zile 4 Ore
6Campeonato Provincial Femenino Bocas del Toro 2023 2 Zile 10 Ore
7TORNEO CLÁSICO VERANO ELITE HORSE CHESS 2023 3 Zile 9 Ore
8I TORNEO DE AJEDREZ CLÁSICO DE VERANO 2023 4 Zile 7 Ore
9Campeonato Provincial Absoluto Bocas del Toro 2023 5 Zile 8 Ore
10TORNEO AMISTOSO LA FUERZA 9 Zile 14 Ore
11Torneo Blitz Conmemorativo Vasco Nuñez de Balboa 2023 10 Zile 6 Ore
12COPA V ANIVERSARIO ROYAL CHESS CLUB 10 Zile 7 Ore
13Torneo Rápido Ajedrez Criollo Feria de las Flores y el Café - Boquete 2023 22 Zile 10 Ore
14BLITZ CONMEMORATIVO GESTA 9 DE ENERO DE 1964 30 Zile 5 Ore
15CONMEMORACION DE LA GESTA DEL 9 DE ENERO DE 1964 30 Zile 8 Ore
16GRAN CONVIVIO NAVIDEÑO DE AJEDREZ DE LA CHORRERA VI EDICION BLITZ 48 Zile 5 Ore
17GRAN CONVIVIO NAVIDEÑO DE AJEDREZ INFANTIL DE LA CHORRERA RAPID 52 Zile 12 Ore
18Macabeadas Teen 55 Zile 1 Ore
19Macabeadas Mini 55 Zile 6 Ore
20III Copa Navidena de Ajedrez Mall Paseo Central 2022 - ABIERTO 56 Zile 12 Ore
21 III Copa Navideña de Ajedrez Mall Paseo Central 2022 - INFANTIL 56 Zile 12 Ore
22Macabeadas Pre Mini 57 Zile 7 Ore
23Macabeadas Junior 58 Zile 7 Ore
24BLITZ ESPECIAL NAVIDEÑO 2022 "INSIGNE PERIODISTA MIGUEL ANGEL SANCHEZ MARTINEZ" 59 Zile 6 Ore
25Campeonato Torre de Dama Fase 3 Blitz 59 Zile 6 Ore
26Campeonato Interno Torre de Dama - Fase 2 59 Zile 6 Ore
27Primer Torneo Rápido Alef Cero Canazas-Veraguas 59 Zile 10 Ore
28FESTIVAL DE AJEDREZ PEDRO VALDEZ MODALIDAD BLITZ 60 Zile 8 Ore
29FESTIVAL DE AJEDREZ PEDRO VALDEZ MODALIDAD RAPID 60 Zile 11 Ore
30Campeonato Interno Torre de Dama - Fase 2 61 Zile 6 Ore
31III Copa Navidena de Ajedrez Mall Paseo Central 2022 - ABIERTO 64 Zile 16 Ore
32Super Torneo Blitz Abierto 2022 66 Zile 6 Ore
33Super Torneo Blitz Sub-10 2022 66 Zile 13 Ore
34Super Torneo Blitz Sub-08 2022 66 Zile 13 Ore
35Super Torneo Blitz Sub-12 2022 66 Zile 13 Ore
36Torneo Smile Factory Diciembre 2022 67 Zile 5 Ore
37Torneo Rapid de Veteranos 2022 "Juan Ramon Martinez D'ttore In Memoriam" 67 Zile 6 Ore
38IV TORNEO AJEDREZ “INTERESCOLAR” ESC. BILINGÜE VICTORIANO LORENZO 2022 SECUNDARI 67 Zile 10 Ore
39IV TORNEO AJEDREZ “INTERESCOLAR” ESC. BILINGÜE VICTORIANO LORENZO 2022 PRIMARIA 67 Zile 11 Ore
40Torneo Clàsico Independencia 2022 70 Zile 17 Ore
41Torneo Clàsico Independencia 2022 70 Zile 17 Ore
42 IRT Valentín Meryk - En Honor a los Ajedrecistas Panameños Fallecidos 72 Zile 5 Ore
43Torneo Clásico de Entrenamiento Sub-1600 C Artchess 74 Zile 5 Ore
44Torneo Blitz Conmemorativo de Fiestas Patrias 2022 82 Zile 5 Ore
45IX TORNEO CLASIFICATORIO SAN MATEO 2022 82 Zile 14 Ore
46Campeonato Nacional Blitz por Categorias 2022 - U14 87 Zile 6 Ore
47Campeonato Nacional Blitz por Categorias 2022 - U18 87 Zile 6 Ore
48Campeonato Nacional Blitz por Categorias 2022 - U10 87 Zile 6 Ore
49Campeonato Nacional por Categorias 2022 - U14 ABSOLUTO 87 Zile 12 Ore
50Campeonato Nacional por Categorias 2022 - U14 FEMENINO 87 Zile 12 Ore