Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Nr.TurneuUltima actualizare
1Torneo Hibrido Rapid FIDE NCC - ASODAMAD 2022 (Pre-inscritos) 1 Zile 11 Ore
2Torneo Torre Fuerte 2da Edición 1 Zile 11 Ore
3Torneo Nacional Selectivo I Etapa 2022 3 Zile 13 Ore
4Campeonato de Ajedrez Universitario por Equipos 2022 4 Zile 14 Ore
5Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Masculino) 4 Zile 14 Ore
6Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Femenino) 4 Zile 16 Ore
7Campeonato de Ajedrez de los Departamentos de Occidente 2022. 11 Zile 18 Ore
8Eliminatorias Departamentales escolares 2022 femenino (intermedio) 13 Zile 10 Ore
9Eliminatorias Departamentales escolares 2022 Masculino (intermedio) 13 Zile 10 Ore
10FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 10 MIXTO 16 Zile 18 Ore
11FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U12 MIXTO 16 Zile 18 Ore
12FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 14 MIXTO 16 Zile 19 Ore
13FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 CATEGORIA SUB 16 16 Zile 19 Ore
14FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U18 MIXTO 16 Zile 19 Ore
15FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 08 MIXTO 16 Zile 19 Ore
16XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam Infantil sub 12 17 Zile 15 Ore
17XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam 17 Zile 15 Ore
18FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 18 Zile 19 Ore
19FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 18 Zile 21 Ore
20FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 18 Zile 21 Ore
21Torneo Departamental Bluefields I Etapa 19 Zile 18 Ore
22Torneo Municipal Jinotepe, Femenino de Ajedrez Nivel Intermedio 2022 20 Zile 20 Ore
23Torneo Municipal Jinotepe, Masculino de Ajedrez Escolar Nivel Intermedio 2022 20 Zile 20 Ore
24Torneo Asociacion Departamental de Granada I Etapa 25 Zile 15 Ore
25Campeonato Nacional Femenino de Ajedrez 2022 29 Zile 22 Ore
26Torneo Nacional Abierto en Honor al Dia del Deportista Nicaraguense 36 Zile 10 Ore
27Torneo de Verano Somoto 2022 41 Zile 13 Ore
281er Aniversario ALMA Open 54 Zile 12 Ore
291er Aniversario ALMA Infantil 54 Zile 12 Ore
30Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Masculino) 57 Zile 17 Ore
31Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Femenino) 57 Zile 17 Ore
32Campeonato Nacional Absoluto de Ajedrez 2022 FINAL 59 Zile 13 Ore
331er. Torneo Interno EDA-LSC - Regreso a Clases 2022 (INSCRITOS) 60 Zile 11 Ore
341er. Torneo Interno EDA-LSC - Regreso a Clases 2022(PRE-INSCRITOS) 64 Zile 14 Ore
35IV Torneo David Bayardo Muniz in Memoriam 2022 66 Zile 14 Ore
36Eliminatorias Escolares 2022 masculino ( intermedia) 68 Zile 11 Ore
37Elimatorias escolares 2022 femenino (intermedio) 70 Zile 19 Ore
38Eliminatorias Escolares- Infantil 2022 masculino 78 Zile 16 Ore
393er Torneo presencial del Team Nicaragua 2022 80 Zile 19 Ore
40Semifinal del Campeonato Nacional de Ajedrez 2022 86 Zile 23 Ore
41Celebracion 88 Aniversario Inmortalidad Agusto Cesar Sandino Secundaria 93 Zile 10 Ore
42XVII Edición de Torneo de Ajedrez "Dr Clemente Guido in Memoriam" 94 Zile 16 Ore
43Segunda Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2022 108 Zile 14 Ore
44Primera Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2022 127 Zile 20 Ore
45XXI Torneo Internacional Ing Joaquin Hurtado in Memoriam 2021 (Open) 146 Zile 14 Ore
46XXI Torneo Internacional Ing Joaquin Hurtado in Memoriam 2021 146 Zile 15 Ore
47Campeonato de Ajedrez Rápido por Equipos Infantil ASODAIM - NCC 2021 146 Zile 16 Ore
482do Torneo Blitz FIDE Rivas 2021 146 Zile 16 Ore
491er Torneo Blitz FIDE NCC Juigalpa 2021 146 Zile 16 Ore
50Torneo Abierto de Ajedrez - MF José Luis Fonseca in Memoriam 146 Zile 16 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use