Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Namibia (NAM)

Flag NAM
Nr.TurneuUltima actualizare
1Catalan: Theme Tournament 3 Zile 15 Ore
2Kehat Beukes Legacy Chess Tournament 52 Zile 15 Ore
32022 ZCA Blitz Championships 65 Zile 21 Ore
42022 MCA Chess Championships 67 Zile 11 Ore
5ZCA Beginners Blitz 2022 67 Zile 15 Ore
6WAP Graad 3 Skaak Kampioenskap 67 Zile 23 Ore
72022 Junior Chess League 69 Zile 12 Ore
8WAP Graad 2 Skaak Kampioenskap 71 Zile 19 Ore
9Rubinstein's BBA Chess Tournament - Group 1 71 Zile 21 Ore
10Rubinstein's BBA Chess Tournament - Group 2 71 Zile 21 Ore
11ISWB Championships Girls 2022 72 Zile 18 Ore
12ISWB Championships - Boys 72 Zile 19 Ore
13Rubinstein's All nations Christian School Chess Tournament 2022 - Grade 4-7 73 Zile
14Rubinstein's All nations Christian School Chess Tournament 2022 - Grade 0s 73 Zile
15Rubinstein's All nations Christian School Chess Tournament 2022 - Grade 1-3 73 Zile
162022 Intermines Chess Tournament 74 Zile 19 Ore
172022 Premier Chess League 77 Zile 15 Ore
18Fianchetto Chess Academy Tournament 80 Zile 16 Ore
19Rubinstein's Alludio Academy Chess Tournament 84 Zile 17 Ore
20Theme Tournament : Ruy Lopez 94 Zile 16 Ore
212022 First Division Chess League 100 Zile 9 Ore
22Coastal Chess Championships Vol 5 U15-U19 Boys and Girls 102 Zile 17 Ore
23Coastal Chess Championships Vol 5 U7-U13 Boys and Girls 102 Zile 17 Ore
24NAMCOR Rubinstein Open - Beginners for Kids 127 Zile 16 Ore
25Theme Tournament : Najdorf Sicilian 129 Zile 13 Ore
26NAMCOR Rubinstein Open - Professionals 130 Zile 16 Ore
27NAMCOR Rubinstein Open - Amateurs 130 Zile 16 Ore
28NAMCOR Rubinstein Open - Beginners 130 Zile 16 Ore
29Fianchetto Chess Academy : Four Knights Opening Theme Tournament 130 Zile 18 Ore
30Etosha Chess Invitation 137 Zile 17 Ore
31Coastal Chess Championships Vol 4 U16-U20 Boys and Girls 137 Zile 17 Ore
32Coastal Chess Championships Vol 4 U14 Girls and Boys 137 Zile 17 Ore
33Coastal Chess Championships Vol 4 U12 Boys 137 Zile 17 Ore
34Coastal Chess Championships Vol 4 U12 Girls 137 Zile 17 Ore
35Coastal Chess Championships Vol 4 U10 Boys and Girls 137 Zile 17 Ore
362022 Namibian Open 139 Zile 20 Ore
37Omaruru Rapid Sunday 143 Zile 15 Ore
38Theme Tournament- Alekhine's Defense 157 Zile 12 Ore
39Ehenye Chess Tournament 158 Zile 15 Ore
40Coastal Chess Championships 2022 Vol 3 U15-U19 Boys and Girls 165 Zile 17 Ore
41Coastal Chess Championships 2022 Vol 3 U11G 165 Zile 17 Ore
42Coastal Chess Championships 2022 Vol 3 U13 Boys and Girls 165 Zile 17 Ore
43Coastal Chess Championships 2022 Vol 3 U9G 165 Zile 17 Ore
44Coastal Chess Championships 2022 Vol 3 U9B 165 Zile 17 Ore
45Coastal Chess Championships 2022 Vol 3 U11B 165 Zile 17 Ore
46Coastal Chess Championship Vol 2 Under 16 and Under 18 Boys and Girls 190 Zile 18 Ore
47Coastal Chess Championship Vol 2 Under 14 Boys and Girls 190 Zile 18 Ore
48Coastal Chess Championship Vol 2 Under 12 Boys 190 Zile 18 Ore
49Coastal Chess Championship Vol 2 Under 12 Girls 190 Zile 18 Ore
50Coastal Chess Championship Vol 2 Under 10 Girls 190 Zile 19 Ore