Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Mexico (MEX)

Flag MEX
Nr.TurneuUltima actualizare
1ABIERTA TORNEO DE AFILIACION ONLINE 2022 11 Minute
2FEMENIL TORNEO DE AFILIACION ONLINE 2022 17 Minute
3 Jovenes Valores Enero 1 Ore 47 Min.
4VIII Campeonato Iberoamericano Absoluto "México 2022" 2 Ore 11 Min.
5Torneo IRT "GM Jose Raul Capablanca" 10 Ore 56 Min.
6Comitan de Dominguez 8 23 Ore 58 Min.
7Etapa Final Torneo Permanente 1 Zile 3 Ore
81er Torneo Clásico Peoneros 2022 1 Zile 3 Ore
9Torneo IRT Blitz "GM Hikaru Nakamura" 1 Zile 4 Ore
10III Torneo ESNAJ FIDE 1 Zile 9 Ore
11CATEGORIA SUB 20 TORNEO DE AFILIACION CDP 2022 1 Zile 11 Ore
12CATEGORIA SUB 16 TORNEO DE AFILIACION CDP 2022 1 Zile 11 Ore
13CATEGORIA SUB 12 TORNEO DE AFILIACION CDP 2022 1 Zile 11 Ore
14CATEGORIA ABIERTA TORNEO DE AFILIACION CDP 2022 1 Zile 11 Ore
15I Maratón de Ajedrez Playa del Carmen Rapid 2 Zile 1 Ore
16I Maratón de Ajedrez Playa del Carmen Blitz 2 Zile 1 Ore
17 Torneo Blitz Dia de Reyes I 2 Zile 4 Ore
18Torneo Rapid Dia de Reyes Cuauhtemoc 2 Zile 8 Ore
19Torneo de Credencialización 2022 AAENL 2 Zile 9 Ore
201er Torneo IRT Aguascalientes 2022 Grupo Cozio 3 Zile 5 Ore
211er Torneo IRT Aguascalientes 2022 Grupo Tepezala 3 Zile 5 Ore
22MI Alberto Escobedo Tinajero in Memoriam 2022 C 4 Zile 15 Ore
23MI Alberto Escobedo Tinajero in Memoriam 2022 B 5 Zile 3 Ore
24MI Alberto Escobedo Tinajero in Memoriam 2022 5 Zile 4 Ore
251 Nikali Clasico 2022 7 Zile 1 Ore
26Blitz Nikali 1 7 Zile 10 Ore
272do Torneo Alferza 7 Zile 13 Ore
28Torneo: "Juntos Pero No Revueltos" Club Gladiadores 8 Zile
29ff 8 Zile
30Torneo Knockout Championship 2022 8 Zile 4 Ore
31Open Blitz Retro Games Categoría Única 8 Zile 4 Ore
32VI Torneo de Ajedrez Retro Games Categoría Única 8 Zile 7 Ore
33Selectivo Abierto Municipal de Ajedrez de los Nacionales CONADE 2022. 8 Zile 8 Ore
34Torneo Knockout Championship 2022 CATEGORIA U14 8 Zile 12 Ore
351er Torneo Rápido Peoneros 2022 9 Zile 2 Ore
36Torneo Blitz Dia de Reyes 9 Zile 4 Ore
37ABIERTO DE AJEDREZ GUADALUPE-REYES CATEGORIA PEON 9 Zile 6 Ore
38ABIERTO DE AJEDREZ GUADALUPE-REYES CATEGORIA PEON 9 Zile 6 Ore
39ABIERTO DE AJEDREZ GUADALUPE-REYES CATEGORIA CABALLO 9 Zile 6 Ore
40ABIERTO DE AJEDREZ GUADALUPE-REYES CATEGORIA REY 9 Zile 6 Ore
41Torneo de Afiliacion "GM Emanuel Lasker" 9 Zile 8 Ore
42TORNEO DE AFILIACIÓN DÍA DE REYES ACADFAC 9 Zile 9 Ore
43Torneo de Reyes 10 Zile 1 Ore
44XI Torneo de Ajedrez GEM Secundaria 10 Zile 6 Ore
45XI Torneo de Ajedrez GEM Primaria 10 Zile 6 Ore
46Nikali dia de Reyes 11 Zile 2 Ore
47I Torneo de Ajedrez "Día Mundial del Policía" 11 Zile 9 Ore
48Torneo de Reyes Libre 12 Zile 5 Ore
491 Nikali Clasico 2022 B 13 Zile 3 Ore
50Eliminatoria Aeropuerto 4B 14 Zile 10 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use