Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Latvia (LAT)

Flag LAT
Nr.TurneuUltima actualizare
1 Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 28.05.2022. 5 Ore 3 Min.
2Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-14 5 Ore 5 Min.
3Atklātais klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 5 Ore 54 Min.
4Atklātais klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 5 Ore 58 Min.
5Atklātais klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 6 Ore 2 Min.
6Liepajas atklatais komandu cempionats 2022 9 Ore 46 Min.
7Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", B turnīrs # Brīvas vietas nav!!! 11 Ore 51 Min.
8Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", C turnīrs # Brīvas vietas nav!!! 11 Ore 52 Min.
9Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", A turnīrs #Brīvas vietas nav!!! 11 Ore 52 Min.
10SELL Student games chess 12 Ore 49 Min.
11XV Šaha lietus 14 Ore 43 Min.
12Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-16 16 Ore 20 Min.
13Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-III posms 03.-05.06.2022. 16 Ore 22 Min.
14Rēzeknes atklātais senioru čempionāts (04.06.2022) 17 Ore 32 Min.
15"Rēzekne-2022", 5.posms (28.05.) 17 Ore 45 Min.
16Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. B grupa 18 Ore
17I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Bughouse 18 Ore 25 Min.
18I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid A 18 Ore 25 Min.
19I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid B 18 Ore 25 Min.
20I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz A 18 Ore 25 Min.
21I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz B 18 Ore 25 Min.
22Victoru pub blics-2022 07.06.2022. 20 Ore 59 Min.
23Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-10 21 Ore 7 Min.
24Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. A grupa 1 Zile 8 Ore
25Šaha Ceturtdiena -2022-XIV 19.05.2022. 1 Zile 8 Ore
26Rīgas Katoļu ģimnāzijas atklātais turnīrs 27.05.2022. līdz 2.sp.kl. 1 Zile 16 Ore
27Tukums District Open Rapid Chess Championship 2022 2 Zile 5 Ore
2824 IM A.Vitolin's blitz memorial-2022 2 Zile 16 Ore
29Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (10. - 12. klase) 3 Zile 9 Ore
30BRĪVU VIETU NAV! Dobeles atklātais Ceriņu šaha turnīrs 2022 3 Zile 15 Ore
31Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-08 3 Zile 18 Ore
32Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-08 3 Zile 18 Ore
33Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-12 3 Zile 18 Ore
34Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/zēni) 4 Zile 7 Ore
35Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/meitenes) 4 Zile 7 Ore
36Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/zēni) 4 Zile 7 Ore
37Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/meitenes) 4 Zile 7 Ore
38Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-14 4 Zile 17 Ore
39Saulkrasti rapid chess championship 2022 Latvian master Janis Klavins memorial 4 Zile 18 Ore
40Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Zviedru šaha turnīrs 6 Zile 9 Ore
41Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Dice Chess turnīrs 6 Zile 14 Ore
426th Sigulda District schoolchildren chess tournament 14.05.2022. 6 Zile 14 Ore
43Rēzeknes novada atklātāis Tempoturnīrs "Malta-2022", 5. posms 6 Zile 15 Ore
44Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (5. - 9. klase/meit.) 7 Zile 4 Ore
45Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-18 7 Zile 17 Ore
46Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-10 7 Zile 17 Ore
47Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-12 7 Zile 17 Ore
48Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-16 7 Zile 17 Ore
49Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-18 7 Zile 17 Ore
50Šaha Ceturtdiena -2022-XIII 12.05.2022. 8 Zile 8 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use