Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Iran (IRI)

Flag IRI
Nr.TurneuUltima actualizare
1Hyate Shatranj Kazeroon(1401/03/05) 0 Minute
2Paeez Chess School Rapid Tournament- 700 (Khoramshar Freedom Memorial) 1 Minute
33rd Urmia Weekly Rapid Chess Tournament 1401 (Rated) 17 Minute
4Ramsar Rapid Rated (Khordad} 26 Minute
510th Mehdi Bouyeh Rapid Cup 35 Minute
6Weekly Zehn Pouya Chess Club 1401/03/05 50 Minute
718th Gilan First League 1400 1 Ore 19 Min.
818th Gilan Super League 1400 1 Ore 20 Min.
9Ramsar Rapid Rated (Khordad} 1 Ore 39 Min.
101st Behbahan Weekly Rapid Cup (Rated) 1 Ore 57 Min.
11LAHIJAN RAPID RATED 19 Ore 25 Min.
12Academi sangar cup 1 Zile 21 Ore
13Academi sangar cup 1 Zile 21 Ore
14Velaiat Cup(Fasa) 2 Zile 2 Ore
15Maragheh Keramat Cup ( Rapid ) 2 Zile 8 Ore
16Academi sangar cup 3 Zile
17تست 3 Zile 1 Ore
182th Weekly 1401 Zanjan Chess Association 29 Ordibehesht 1401 3 Zile 8 Ore
19Iran Men Chess Championship (Primary)-Mazandaran 4 Zile 5 Ore
20kerman 5 Zile 19 Ore
21Khorramshahr Freedom Competition 5 Zile 20 Ore
22Weekly Kermanshah Chess Tournament - 1401.02.30 (Table A) 5 Zile 22 Ore
235th Rapid Hormozgan 1401 5 Zile 23 Ore
24The Twenty-eighth weekly tournament Shahriar hiat 1401/02/30 5 Zile 23 Ore
25Weekly Kermanshah Chess Tournament - 1401.02.30 (Table B) U14 6 Zile
26Rapid Rited Khayam Neyshabour 6 Zile 2 Ore
27Fars Weekly 6 Zile 5 Ore
281st Rapid Roodan 1401 6 Zile 21 Ore
2918th Gilan Second League 1400 6 Zile 23 Ore
303rd Qazvin Weekly Rapid Cup 1401 6 Zile 23 Ore
313rd Qazvin Weekly Rapid Cup 1401 6 Zile 23 Ore
322nd Urmia Weekly Rapid Chess Tournament 14010229 (Rated) 6 Zile 23 Ore
33Ramsar Rapid Rated Khordad 7 Zile 1 Ore
341st Zehne Pouya Weekly 14010229 (Moghadamati) 7 Zile 7 Ore
35The 18th Olympiad of the Social Security Organization 7 Zile 8 Ore
365th Etehad Cup Chess Tournament [Under 18] 7 Zile 22 Ore
37Jam pahlevani shomal shargh 7 Zile 23 Ore
38Esfahan Bilitz Ordibesht 1401 8 Zile 1 Ore
3918th Chess Competition Olympiad Of The Social Security Organization 8 Zile 5 Ore
40test1 8 Zile 23 Ore
41Iraninan Disabled Rapid Chess Championship 9 Zile
42Iraninan Disabled Chess Championship 9 Zile 3 Ore
43Kerman Standard Rating List-May2022 9 Zile 4 Ore
44Kerman Standard Rating List-May2022 9 Zile 16 Ore
45Krman Standard Ratin List-Feb2022 9 Zile 16 Ore
46Sampad B M1 9 Zile 19 Ore
47Iranian Youth Chess Championship (Boys U18) 11 Zile 20 Ore
48Iranian Youth Chess Championship (Boys U08) 11 Zile 20 Ore
49Standard Rating List S-Khorasan ,Birjand 1401-02-12 12 Zile 7 Ore
50Rapid Kohchenar Competition(U1800)♚♛♜♝♞♟ 12 Zile 9 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use